bugün

--spoiler--
Fransız bir araştırma grubuna göre 20 yaşından itibaren düzenli ruj süren bir kadın, hayatı boyunca ortalama 7 kg ruj yutuyor, erkekler ise 2.5 kg!
--spoiler--

biz o konuyu işledik taksici abi.
bastırılarak ve taşırılarak sürülmüş koyu renk yapış yapış.

hiç bir şey beni yukardaki tanımda belirttiğim gibi ruj sürmüş bir kadınla konuşmak kadar rahatsız edemez.

sanki şöyle bir silse ikimiz de rahat edeceğiz. elimi cebime sokup bozuk paralarla oynuyorum.
al yine sinirlendim.
(bkz: Düşman dudağına)
görsel
Maske yüzünden sadece evde sürdüğüm güzelim makyaj ürünü.
Hayır o kadar para döktüğüm mat rujlarım hiç olacak.
iğrenç bişeydir. Rujlu kadın dudağı ısırılmıyor.
Artık özgürce sürmek istediğim; çok sıkıldım, bıktım, çürüdüm bu ne ya.
doğrusunu bulması çin işkencesi gibidir. başka hiç bir makyaj malzemesi bu kadar uğraştırmaz.

şeftali ne, nasıl bir renk allah aşkınıza? Pembe gibi mi, turuncu gibi mi yoksa ikisi de mi değil? sıcak ten renginde şöyle salçalı makarna yedirilip ağzı silinmeyi unutulmuş bebekler gibi durmayan likit bir ruj öneriverin. Çürüdüm be.
keskin hatları olan kadınlara koyu renk rujların yakıştığını söyleyebiliriz.
Kuşkusuz koyu renk olanlar tercih sebebimdir. Farklı bir hava vermekle birlikte daha hoş duruyor.

Vazgeçilmezim.
ruj yüze canlılık katar.
kadınların vazgeçilmezidir.
Fransızcada KIRMIZI anlamındadır. dudağa sürülen kozmetik ürün ismini burdan almaktadır.
Ruj, dudağa renk vermesi için kullanılan üründür. Ayrıca herhangi bir ruju sürdükten sonra hafif pudra uygulanırsa mat görünüm elde edilecektir.
misafir çocuklarından itina ile saklanması gereken makyaj malzemesi.
ruj, dudağa renk vermesi için kullanılan ve içinde pigmentler, yağlar, balmumu ve yumuşatıcı maddeler içeren bir kozmetik ürünü. Çeşitli renklerde, ışıltılı, simli olabilir. Makyaj ürünlerinin en çok tercih edilen kozmetik ürünüdür.
Kırmızısı güzeldir, siyahı ceset eyler insanı.
çocuklar çantamdan almış kızlı erkekli tasıra tasıra boyanmışlar, bi de çok güzel oldu sanıyolar aynaya mutlu bakıyolardı gördüğüm en acaip manzara.
Dudak şekli belirgin olan kızlarda bir hoş duran kozmetik ürünü. Hele bir de kırmızı ise.
kevaşelerin vazgeçilmezi tahrik için kulanılan bir makyaj malzemesi.
arada bir kullanırım. her sürdüğümde genelde pişman oluyorum. yemek yerken sıkıntı oluyor.
Dudak boyası.
Abartılmadığı sürece her kadına yakışan makyaj malzemesi.

Lakin bazen de öyle hatunlar vardır ki, tarzına uygun olarak abarttığında bile kaliteli bir şahanelik yaratır.

Sen kalk nar çiçeği kırmızısı sür ve güzel dursun, vaay beee dedirtsin!
Evet vardır böyle kadınlar!
Ruj kadınları...
bazı kızlara acayip yakışıyor o dudağı sömüresi geliyor insanın. özellik bordo ve koyu renkler çok sert gösteriyor kızları.
" rouge " kelimesinin bir obje ismi haline dönüşmesinin inanılmaz hızlı süreci.
iş yerinde kahve fincanlarından bol bol temizlediğim dudak boyası.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar