bugün

çalınan YouTube kanalını geri aldığını duyurdu!

Yaşanan süreçte yaklaşık 300 bin abone kaybettiğini açıklayan YouTuber, henüz kanalındaki videoların yüklenmediğini ve ilerleyen günlerde yükleneceği söyledi.
hâla kanalını geri alamamış.
--spoiler--
bende takipçisiydim şimdi bendemi çalınmış oldum ayol.
--spoiler--

Seni çaldırtmam, Çayla yirim seni kimseye yedirmem.
Bende takipçisiydim şimdi bendemi çalınmış oldum ayol.
9 milyon takipçili yutup hesabı çalındı.
Ne yapmış da hak etmiş amk.

Herkese kinlenmeyi nasıl başarıyorsunuz *
hak ettiğini bulmuş sonunda... çalanların elleri dert görmesin.
youtube kanalını çaldırmış olan youtuber. 9 milyondan fazla abonesi olan bir kanalın bizzat google tarafından varsayılan biçimde koruma altında tutulması gerekir. onca emek bu kadar basit bir şekilde heba olmamalı.
sek Çenet mafyasının önde gelen isimlerindendir...
yine garip bir yere gitmiş

https://www.youtube.com/watch?v=eUJgq9HerDQ
görsel
yeni videoları güzel.
kimse kusura bakmasın.
Islamla ilgili bir videosu beğenilmemiş bir şahıs diye biliyorum. Genç bir youtuber.
tanım: youtube da kaliteli videolar çeken içerik üreticisi.
uludağ sözlüğü ruhi çenetin: sabrım taştı, artık yeter ! videosuyla duymuştum. ama ulu da kendisi hakkında yapılan yorumlar cidden rezalet. ulan dalyaraklar şu adam youtube da bok atılacak son kişilerden birisidir. şu adama bok atacağınıza aptal saptal youtube kanallarına, tiktoka bok atın.
idare eder bir tipe benziyor

ama o sümeyra yok mu

bacısımıdır ? yoksa karısımıdır ?

gözlerini belerte belerte

adamı dövecekmiş gibi konuşuyor.

şu ergen şeye adam gibi konuşmayı öğret.
Eskiden korkunçlu videolar atardı. Siyah ekrana beyaz yazar göstermezdi zatını. Korkardık falan ama iyi günlerdi be...
sınavda asla ama asla kopya vermeyen çalışkan arkadaş tipi var.
masonlarla ilgili videosu için mason locasının önünde erketeye yatan tip. *
abuk subuk videolar yapan bir youtuber korona oldu çine gitti savaş oldu savas alanına gıttı delimidir safmıdır nedır anlamadım gereksiz.
son zamanlarda çok iyi videolar yapan şahsiyet. 30 yaşındadır ayrıca, inanılır gibi değil..
youtube da videolar yükleyen biri şu aralar ayda bir yukluyor.
Suriyeliler tarafından işgal edilen Türk şehri kilis hakkında yaptığı video yüzünden gözaltına alınmış.
https://m.youtube.com/wat...sqxE&feature=youtu.be
YouTube video çekince bilimadamı oldum sanan boş tiplerden. Evet.
tanım : araştırmaktan yoksun tembel milletimizin tembelliğinden çok güzel faydalanan ve bunu emek harcayarak yapan youtuber.
boş beleş youtuberlardan biri.