Doymadı, doyamadı sevmelere bizi.
Avucunu yalamasıyla sonuçlanacaktır. 5 Hırsızlardan istesin ne istiyorsa.

Ne yalan söyleyeyim, her kemalist gibi (!) benim de kaydadeğer miktarda param var ama banka hesabımda değil, evimde de değil. Banka hesabına yatırmaya hiç niyetim yok. Zira bunlara güvenim yok.

Ülkemiz bunların yönetiminde felakete sürükleniyor. Demedi demeyin...

Yandaşlar, sizin de birikiminiz varsa birşey diyemem. Ama yoksa kendinize bir sorun: neden bazı yandaşların ve tüm kemalistlerin parası var, sizin yok? Hani buna oy verdikçe beyaz Türkleri şey edecek, malı götürecektiniz? Neden olmadı? Neden siz beyaz kefenler içinde reisim de reisim diye çırpınırken sözde sizden olan birileri malı götürüyor? Neden bu yağmadan size habbe bile düşmüyor?
Üstüme daha hafif bişeyler alıp geliyorum.
ilk istediği andan itibaren yastığın altını kazıyorum hala birşey çıkmadı ama ben muhtemelen dünyanın öbür tarafından çıkıcam.
(bkz: Faize hizmet eden ülü l emr)
görsel
Emine Hanımının çantalarını satsak yeter aslında ama neyse.
benim kâr dan 20 bin al sattan 5 bin toplamda 25 bin lira paramı yedin. Hemde ne için bir gece de bir emirle adamı aldığın için. Şimdi gelmiş diyor ki yatırın. Hayır elinizde ki dövizleri fiziki olarak alın ve saklayın. Satmayın dolar.

Bundan sonra böyle reis. Sen bizi bir gecede bir yıllık emeği elimize verirsen böyle olur. Çırpınmaya devam et. Yanlış kararları bilerek alıyorsun ve herkesi salak sanıyorsun. Herkes yer ama ben yemem.
damat beyfendi de işin ucunda ve lanet olsun bu sisteme.
(bkz: kerizlemek)
''her kuşu s.ktik bir leylek kaldı'' olayıdır.
görsel

Kusura bakmasın yastık altında yarım Ülker çizim kaldı. Onu da vermem.
Yatak odamıza geldik demek ki.
https://twitter.com/Ajans...tatus/1374659765536763917

neden ise durup dururken fatih altaylı'nın söylemi akla geldi.
Bunu bu şekilde demek yerine, "eyy vatandaşlarım, bugün burada çok özel yetkili ve faaliyet alanı nitelikli tarım, tohum, tasarruflu su teknolojileri ve yenilenebilir enerji üzerine yatırım yapan ve arkasında bizzat devletin olduğu bir şirket kuruyoruz. Lütfen sizlerde Pazartesi den itibaren bu şirketten paranız nispetinde ortaklık anlamına gelen kök hisselerinizi alın, işin sonunda kazanın." dese, kanaatimce insanlar devletine olan güveniyle gider ve yastık altındaki paralarını o devlet iştirakine yatırır. Halktan para isteyip gücü paylaşmamak yerine halktan yardım isteyip gücü paylaşmak gerektiğini düşündüğüm olay.
bir taraftan ekonomiyi ve iktidarlarını öve öve bitiremezken diğer taraftan vatandaşın ırgat gibi çalışıp dişinden tırnağından artırıp kenara koyduğu üç kuruşun istenmesi durumu. dünyada vatandaşlarına yastık altındakileri çıkarın diye çağrı yapılan ikinci bir ülke var mı, söyleyin.
Döviz bulundurmak yasaklanacak diye yorumladım.
yarın bir gün 1'e 3 vereceğim vaadiyle de isteyebilirler gibi duruyor.
akp , güve gibi tahtakurusu gibi türk milletini kemiriyor .
bunlar iyi günlerimiz ...
Aya giderken cebinde dursun. Atmosferden cikinca sagdaki benzinlikte lazim olur.
kimde varsa versınde bitsin bu tantana.
görsel
Yeter artık reis, düş yakamızdan..
2 3 senedir bu sözü söylüyor ve kendi kitlesine söylüyor bak demek neymiş senin tabanın hile senin sözünü dinlemiyor ve bunun itirafı da 3 sene sonra aynı cümleleri tekrarlamak oldu.
millet altını super mario oynarken kazandı sanki amk.
Durun, bunlar daha iyi günleriniz. Götünüzdeki boklu donunuzu bile isteyeceği günler yakındır.

Doymak bilmez 5 hırsızlara bakmak kolay iş değil, idare edin artık.