bugün

muhtemelen beşiktaşın bir zamanlar getirdiği ronaldo ve almaya çalıştığı zidan gibi çakma bir ronaldinho transferidir
roberto carlos'un fenerbahçe'ye transferinin ardından roberto carlos'u abisi gibi seven ronaldinho'nun fenerbahçe'ye transferinin de yargılanmaması gereken durum.
hayirli olsun dedigim haber.
cristiano ronaldo tamam. kaka leite ilk ucakla istanbul'da. henry'de birkac pürüz kalmis ama an meselesi.
(bkz: fenerbahçe türkiye kupasını alacakmış)
(bkz: tırstık galiba)
telegol programından efsane bir cümleyi aklıma getiren haber...
(bkz: ebenin amı ali sami)
bir an gerçek sandığım haber. ulan para var huzur var be...
her an birilrini daha alabilir başkan. zigiç i isterim ben...
hiç de 35 yaşında göstermiyor halbuki.
daha geçen sene birinci ligde şampiyonluk yaşamış bütün tecrübelileri toplayan bir ankara takımı 2. lig A kategorisine bile çıkamamıştı.Fenerbahçe Roberto Carlos u da alsa Ronaldinho yu da alsa butun fenerbahçelilerin bi tarafları tavan da yapsa sonu o takım gibi olacaktır.*
son gunlerde barcelona da mutsuz gunler gecirdigini belirten ronaldinho'nun,dun gece menajeri aracılıgıyla 'baskanım ben hedefleri olan,daha iyi bir takıma gelmek istiyorum.roberto abim de uygun gordu,beni alın.'demistir.sukru saracoglu'na cıkacagı o anı kucuklugunden beri hayal ettigini belirtmis,kaptan umit'le oynayamayacak olmasının da içinde bir burukluk yarattıgını ama carlos'un onun yerini doldurmaya calısacagını soylemistir.

muhabiriniz cevat kelle barcelona'dan bildirdi.
on sene sonra olması muhtemel olay.
(bkz: gelecekte alternatif sol frame başlıkları)
türk spor basinin muhteşem ve takdire değer hayal yapısı..
(bkz: saviola gel yola)
2015 yılında Ronaldinho 35 yaşına geldiğinde Galatasaray'a transfer önerisi yapan menajerin, kapıdan çevrilip içeri alınmaması sonucu Fenerbahçe'ye gitmesi ile gerçekleşen transferdir.

(bkz: Dünya starı aldık)
vay anasını avradını dedirtecek olay gibi görünse de ancak yaşlanınca yapılabilen transfer

(bkz: sıkıysa yıllar önce alsaydı)
hele bir 40ı geçsin...
allaha yakın fenere uzak transferdir.

(bkz: hayallerde yaşıyor bazı kardeşler)
şaşılmayacak durumdur. (bkz: alışkınız) (bkz: roberto carlos)
(bkz: 37)
(bkz: figo galatasarayda)
(bkz: gravesen floryaya doğru)
(bkz: rui costa cimboma yakın)
(bkz: nuno gomes transferinde sona yaklaşıldı)
(bkz: galatasaray ribery yi elinden kaçırdı)
(bkz: kobe bryant artık kartal)
(bkz: lebron aslan gibi)
(bkz: shaq fenere yakın)
10 yıl sonra gerçekleşmesi kuvvetle muhtemel hadise.
(bkz: posası cıkmıs brezilya lıların fenere gelmesi)
genelde fotospor ya da fotomaç gazetelerinin yazmış oldugu haberdir. inanılmaması gerekir.
(bkz: alice harikalar diyarinda)
liverpool takımındaki tüm futbolcuların bjk' ye transferi gibi birşeydir.şu an imkansızdır. fakat unutulmamalıdır ki roberto carlos'un, geçmişi ronaldinho'nunkinden daha etkileyicidir. haa yaş diyeceksiniz. son dünya kupasının en iyi oyuncusu kimdi?