bugün

canlı canlı görmek gerekir kendisini. bir daha ne zaman gelir bilinmez. istanbul konserine umarim gideceğim.
o değil de konser tarihinde kendisi 70 yaşını geçkin bir halde olacaktır. bu yaşta da on numara bir performans gösterirse şapka çıkarmak gerekir.
bu sefer de konserine gidemezsem bir daha kendisini canlı izleme imkanım yüzde eksi (-)1000 e inecek olan değerli pink floyd can'ı.

- yi görüp sakın eksiye yumulmayın şaşılar.
Serveti sattığı albumlerle doğru orantılı olan insan. Birşeylere dikkat çekmesi kazandığı paraları çöpe atmasını gerektirmemektedir. büyük ihtimal ağustosta servetine ufakta olsa benimde katkım olacak. Helali hoş olsun şimdiden.
doğan duru çakması.
Agustos gelse de gitsek.
roger waters shakirayla birleşip karayiplerde bi ada satın aldığında sanat zaten son nefesini veriyodu nokta net.
tamam abi
eylemlere gönderilen en samimi mesajlardan birine imzasını atmıştır.

http://www.radikal.com.tr...zi_parkina_destek-1136052

edit: ingilizce metni bilmiyorum ama içinde "dindar yobaz" ifadesi olduğunu yeni gördüm. metindeki tek yanlış kısım.
desteğini muhteşem bir yazıyla dile getirmiştir.

--spoiler--
“Türkiye’deki tüm dostlarıma… Yanınızdayım! Yanınızdayız! Otokrasi ve baskı güçlerine direnmekte çok haklısınız. Kim oldukları önemli değil”

GEZi PARKI PROTESTOLARINA DÜNYA STARLARINDAN DESTEK

“Eğer ben interneti doğru okuyorsam, sizin durumunuzda otokratik, dindar yobazlara karşı savaşıyorsunuz.

Türkiye sizin ülkeniz ve biz sizi destekliyor ve özgürlüğünüzü arzuluyoruz ancak aynı zamanda siz ve mücadeleniz dünyanın geri kalanı için çok önemli.

Ne zaman bir erkek, bir kadın ya da çocuk sokaklara çıksa ve insan hakları için, kendi kaderini tayin etmek için, demokrasi için, Mistress Liberty (Bayan Özgürlük) için ayaklansa dünyanın geri kalanı onlara borçlanır.

Panzerden fışkıran suyun karşısında, göz yaşartıcı gaz bulutlarının içinde fiziksel olarak sizinle değiliz ama ruhen sizinleyiz.

Duruşunuzu alkışlıyoruz çünkü kolay olmadığını biliyoruz.

Büyük ülkeniz doğu ile batı arasındaki eşikte duruyor. istanbul medeniyet tarihinde bir efsane. Bugünkü direnişiniz hepimiz ile karanlık çağlara geri dönüş arasında bir dönüm noktası olabilir.

BUGÜN YAPTIĞINIZ ŞEYDEN DAHA ÖNEMLi HiÇBiR ŞEY YOK:

Sevgi, gözyaşları ve büyük saygıyla,

Roger Waters”
--spoiler--
adamın dibi. neden efsane olduğunu bir kez daha hatırlatmıştır.
bir kaç çabulcuyu görenlerden.
sıkıntıdan kendimi sikesimi getiren adamdır. bir daha gelir mi gelmez mi bilinmez ama ben bu sefer karşılamaya gidemiyorum.
turkıye konserınde gezı parkı sehıtlerıne selamı cakmıstır. bazı seyler ınsanın ıcınde olur! görsel
--spoiler--
RTE: Biliyorsunuz Roger Waters denen kişi pembeli ibneli bi' grup kurmuştu zamanında.
--spoiler--
konserinde böylesi bir gösteriye yer vermesiyle gönlümüzde kurduğu tahtı ne kadar hak ettiğini, bizim yalaka sanatçılarla arasında hem müzikalite hem insanlık açısından nasıl bir uçurum olduğunu göstermiştir, candır canandır.
(bkz: adamın dibi)
hakkında twitterda müthiş bit tweet okuduğum adamın dibi. aynen şöyledir:

ali ismail'e "birgün waters konserinde duvarda olacaksın" deseydik sevinçten ağlardı. şimdi o duvarda gülüyor, biz burada ağlıyoruz.
(bkz: pembe yürekler seninle)
http://youtu.be/Nmp8bheUXO0
(bkz: tamam sular)

(bkz: akape ingilizcesi)
bu akşam koydu çocuğu ama yarın olacak belli. Ergenekon'dan düzmece kanıtlarla hüküm giyecek insanlar, arkasından da kendisinin her boku bilen adamdan yiyeceği laf..

(bkz: faiz lobisi)

nerede yaşıyoruz lan biz?
daha da belediye ihalesi falan alamaz.
ilah kişisi.
hakkında sanat, müzikal kariyer anlamında ekstra söylenebilecek pek fazla birşey zaten yok. roger waters işte. efsane.

dünkü konserden sonra birileri tarafından "sözde sanatçı" olarak değerlendirilmesi muhtemeldir.
dış mihrakların en bir güzeli , en kurban olunası.

http://fotogaleri.hurriye...l-konserinden-fotograflar
bir röportajında okuduğuma göre türkiye'de bulunduğu zamanlar da bu dayı'yı konya'da bir genelev'e götürmüşler.