bugün

o değil de, bu adamın sürekli 11 başlamış olduğunu düşünsenize. şimdi şampiyonluğu ilan etmiştik bile. elinde dünyanın en iyi 6-7 forvetinden biri varken fernandao'da ısrar eden teknik heyetin kafasını yaşamak için madde bağımlısı oluyorlar bir de amk.
şu an kendisi olmasa fenerbahçe skor yapamayacak. ama kibirli vitor kendisini haftalarca küstürdü ve yedek bıraktı. belki de persie yedek kalmasa 30 gole ulaşacak ve belki de mart ayında şampiyon olacaktık.
FIFA 16 Ultimate Team’de son Haftanın Takımı’ndadır.

görsel
3-4 metre yanına pas veremeyen josef,hasanali,mehmettopal gibi takım arkadaşlarından yaptığı olağan üstü koşularla pas bekleyen worldstar.

allahdan nani serbest oynuyoda takım set oyununda hızlandı. yoksa yine kendisine sövülmeye devam edilecekti çoğu fener taraftarlarınca.

lan bu takım pozisyona giremiyodu ya bundan 4-5 hafta önce gerizekalı seni. hiç mi utanmadın bu adama söverken. elin oğlunu(gomez) 20 pozisyona sokuyolar maç başı, senin forvetin 3 pozisyona bile giremiyo takımın sistemdeki mantıksızlık yüzünden.

kanaatimce seneye canavar gibi iki ortasaha alınırsa ki alınacak. hatta alperin yerine feghouli gelirse ki geliyormuş. o zaman tadından yinmez. kalsın gitmesin. 25 golün üstüne çıkar seneye.

düşünsene renktaş, ortasahada iki canavar. kanatlarda volkan şen feghouli. ilerde robin van persie. hmmmm işte bu iyi geldi.

unutmadan, kendisi henry den sonra arsenali sırtlayan yegane insandır.
hep benim gençlik kahramanım olarak kalacak futbolcu.

lisede gol atarken söylediğim futbolcuydu.
şampiyonluğa giden maçta penaltı dahi atamayan milyonluk balon. çin ligine git!
balonu sönmüştür.
dünya yıldızishshshdh.
Bu istatiklerden sonra iyice dibe vurmuş, bir zamanların en iyi forveti.

görsel
Lan sezon bitti uyandırın şu adamı aq hhshshahahaha.

görsel
Fenere gelene kadar büyük forvetti.
hollanda katılamadığı için euro 2016 ya problem değildir.
Kendi bişey Katmadığı gibi mal mal kaprisleriyle Fernandonun da ayarlarını bozmuştur. Yol Verin gitsin.
Gerçek fenerbahçeli olmuştur. Hayırlı uğurlu olsun.
Yıld..akskalsşsşdşd
Balondur.
görsel
zamanında rüştü reçber e yapıldığı gibi dövülmesi gereken futbolcu.
son yaptığı açıklamada "fenerbahçe' ye gelmem büyük bir hataydı" dediği belirtilen futbolcudur.

http://www.turkiyegazetesi.com.tr/spor/373719.aspx

zamanında siz bu adam takımınıza geldi diye yeri göğü inlettiniz,

şimdi onun yaptığı karaktersizliğe bakın bir de.

sanki kendisi bana 10 numara futbol oynadı da, fenerbahçe' yi beğenmiyor şimdi de.

vallahi ben galatasaraylıyım ama ben bile sinir oldum.

ulan sen kimsin.

karşındaki camia koskoca fenerbahçe camiası, seni aldıysa lütfedip almıştır zaten.

affedersin ama bu yaştan sonra bırak avrupa' yı, en iyi ihtimalle halı sahada yıldız olursun sen.

insan birazcık haddini bilmeli arkadaş.
Perreira denen kompleksli dallamanın bu sezon anasını sktiği topçu. Eğer bu adam sezonda full oynasaydı gomez in esamesi bile okunmazdı.

Gs.
hem kötü oynayıp, hem de kendinden gram suç bulmayan şahıs. bu nasıl bir götü kalkmışlık anlamak güç.
başarısız futbolcu.

not: fenerliyim. olmadı bu herif.
türkiye kupası maçında oynamadı diyenleri de gördü bu gözler, her gün bu cahillere tahammül etmekten yoruldum.

tanım: fb de forma giyen hollandalı futbolcu.
daha lige alışamadı abisi. malum kendisi üst derece liglerde hiç oynamadığı için.
senede 7 milyon euro cukkalayan balon topçu. bi de store dan ürün alıyolar bu adamın maaşı ödensin diye hahahahh. evet.
yıllardır premier ligde abartılan şişirilen ve en sonunda fenerbahçe'ye kitlenen balon topçu. umut buluttan tek artısı daha uzun olması o kadar. evet.
güncel Önemli Başlıklar