bugün

Solda görünce izleyeyim dedim.

Söz, müzik, kostüm...

işkence yöntemi resmen.
2005 te ülkece şok geçirmiştik.

trt de ilk liyakatsızlıkların başladığı yıl olarak tarihe geçmiştir.

gülseren ile eurovision...

ülkece utandık.
Akıllarda hep tek bir soru...

Neden?
progressive fantastic soft metal pop türünün en çarpıcı örneklerinden biridir.
oylama sırasında dosta korku, düşmana güven salan eurovision şarkısıdır.
Az önce aklıma gelen şarkı.
Şöyle bir yorumları okudum baya eğlendim gece gece. Bu nasıl felaket bir şarkıydı. Bulaşıcı hastalık gibi, şarkıyı sevmediğin halde nakarat dilinde. Hep senin yüzünden dibi dibi.
Bir de öğrendim ki; bu nickte bir yazar varmış.
gülseren miydi neydi 2005'te söylemişti. başarılı da olamadı.
eurovision da tarihimizin en kötü sonucu alan şarkıdır.
Eski bir eurovision şarkışı. Ne kötü şarkıydı ya. Aklıma geldi midem bi daha bulandı.
kulak pası sildirir <3.
Türkiye nin Eurovisiona katıldığı en boktan şarkı. Petrol bile daha iyi mk.
çok acı ki şu saat itibariyle kaşınarak kendimi maruz bıraktım. 10sn kadar dayanabilip kapattım. dinlemeyin etmeyin. çetin alp'in 0 çeken şarkısı daha güzel.
Up verildikçe insanı utandıran şarkı.

Çok utanıyorum, çocukluğumdan beridir kaçırmadan izleyip, daimi eurovisyon fanı olan ben, o sene izlemedim, tiviyi bile açmadım takibi günlerde, rezillik, resmen rezillik.
degerini bilinmeyen basarili eserlerden birisi.
Onuncu yılında hüzünle yadettiğimiz milli facia.

Türk milletinin başı sağolsun.
gülseren şarkıyı söylerken ekran karşısında yerin dibine girdiğim o an çok net hafızamda halen.

bir eurovision şarkısı.
şuan neler yaptığını bilmediğim merak dahi etmediğim gülseren diye bir şarkıcının ülkemizi temsil ettiği rezil şarkıdır. Gülseren de muhtemelen müziği bırakmış çoluk çocuğa karışmıştır.
Kazanmadıgimiza sasirmadigim sarkidir.
tesadüfen rastladığım hala dinledikçe sövdüğüm lanet olası şarkıdır. o neydi lan !
worst song ever kategorisinde ilk beşte yer alan şarkı.
Çakma Hindistan şarkısı.
Milli utancımız.
dibi dibi rek şarkısından sonra çıkartılmış ancak, dibi dibi rek kadar tutmamış şarkıdır.

https://www.youtube.com/watch?v=zaGBYHOQROo
ilk duyduğumda şaka zannettiğim şarkı. Hangi zeka yapısı böyle bir şarkıyla gider o yarışma diye sormuştum hala soruyorum. Yau yine sorarım.
bir şarkı ancak bu kadar iğrenç olabilirdi.