bugün

ülkemizde bakanların önüne yattığı kişi, ajanslara dün gece düşen habere göre amerika'da tutuklanmış bulunan çakma iş adamı.
tutuklama sonrası ABD'de önüne yatacak bakan, senatör vs. aramaktadır.
O kadar mal olabileceğini düşünmüyorum ben bu herifin.

Bu ortağı zencani yi iran paketleyince, ulan acaba beni de kim vurduya götürürler mi falan diye mi düşündü acaba.

Ondan mı gitti amerikaya acaba.

Yalnız orda memura bahşişi önden vermemişse demek. Gider gitmez çökmüş federaller.
Geçen iş arkadaşı devleti dolandırmaktan iran da idam cezası aldı.bunu da irana verirlerse büyük ihtimalle idam cezasını alır.
Adam işini biliyor.
Türkiyede hapse girse koğuş arkadaşı doğulu, bakımsız, çelimsiz falan olurdu muhtemelen.
Şimdi parlak tenli kaslı bir zenciyle koğuş paylaşacak.
https://scontent-frt3-1.x...ab3d0499a&oe=5794874E
kendisini yakalatan savcı hiç dava kaybetmemiş.
hadi hayırlısı bakalım..
ebru gündeş, gidiyor gönlünün efendisi.
bu adamın yakalandığı çok iyi oldu. Reza Zarrab Türkiye'de elini kolunu sallaya sallaya gezerken Amerika'da affetmiyorlar işte.

ee Allah büyük, bugün olmazsa yarın olur Zarrab bey.

http://bit.ly/1VyN95p

Türkiye'de yolsuzluk yap kara para akla sonra eliniz kolunu sallayarak gez. Umarım amerika'dan dönüşü olmaz.
adam yakalanıyor diye seviniyoruz, belki ucu bize de dokunur da bizdeki hırsızlar da yakalanır diye. ulan en ufak bir umut kırıntısına bile muhtacız be.
Su testisi su yolunda kırılırmış.
Tam zenginden alıp fakire vericekken yakalanan yüce ruhlu insan. Yersen.
ismini çok çılgın kullandığı için takip edilemeyip, zor yakalanmıştır.
(rıza sarraf, rıza zarrab, reza sarraf, reza zarrab)

ehehehe amerika yemedi.
şimdi ebru gündeş ve çocuğunun psikolojisi ne haldedir.

https://www.youtube.com/watch?v=d6mzSirowJw
beter olsun.

yaptigi illegal isler cikmaya basliyordur umarim.bu bir baslangic olur umarim.

hapislerde çürüsün.
Bu adamın türkiye de işi bitmişti, artık kimsenin işine yaramayan bir adamdı, ve okadar servetle burada rahat rahat yaşaması mümkün değildi, abd istihbarat örgütlerinin hangisi ile pazarlık yaptı bilinmez ama bilgi karşılığında özgürlük ve servetinin bir kısmını kurtaracak şekilde yapmış olduğu anlaşma sonucu bülbül gibi amerikan istihbaratına otecektır diye düşünüyorum ben.
Iran ambargosu sırasında, ambargoya uymayanların gizli alış veriş yapmış olduğu adam. iran la aralar düzelince kendine ihtiyaçta kalmamıştır. Sınırların açıldığı, ticaretin karşılıklı menfaatler üzerine dizayn edildiği yerde kimse kacakcıyı istemez.
bugünlerde şuna başvurması gerekiyor,
(bkz: better call saul)
havuz medyaya göre hayır sever iş adamı. önüne bakan yatan adam.
amerikan savcı preet bharara'nın şu tweet'inden sonra paçayı zor sıyıracak olan zat. * *
görsel
olum bu adamın bizim statta locası vardı parasını da vermişti. iyi para kulüpte kaldı bu da amerika hapishanelerinde. bu işten karlı çıkan biz olduk. hem para kazandık hem bundan kurtulduk.
bu adamın olayını en iyi dexter başkan özetlemiş yıllar önce;

"Miami is a great town. I love the Cuban food... pork sandwiches, my favorite. But I'm hungry for something different now."

Dexter Morgan
reza'yı iran peçete gibi kullanıp attı

amerika şimdi peçeteyi incelemeye aldı iran zaten zencani'yi idama mahkum ederek geçmişini temizledi şimdi kirli peçete geçmişini temizlemeyen hala örtü altına atanlara kabus olacak ne iran'a ne amerika'ya !

Kara para trafiği global ekonominin asla affetmeyeceği suçlardandır o trafiğe üç kuruşluk menfaat için tenezzül edenler ağlasın deyim yerinde ise abd ve iran bağırsaklarını temizliyor biz temizlemeyi bırak örttük !
En çok da bodrumda korumalarıyla dövdüğü çocuklar için sevindim.
reza piçi gitti sıra diğerlerinde inşallahuakbar !