bugün

herkes haddini bilse keşke. ülkenin genel problemi hadsizlik.
görsel
malum ırka mensuptur.
an itibariyle Youtube'da 110 m yi geçen youtuber.
Hiç dinlemedim ama ismini duydum sevmedim gitti.
Derdim Olsun klibinden 130.000 tl kazanmıştır.
Derdim olsun klibinde ösoculara benzeyen eleman.
nabza göre şerbet veren bebe. bunu en iyi tanımlayan kişi cüneyt özdemir'di. yavvvvşaktube değil, youtube videosunu açıp izleyin.
En son twitter'da denk geldim. ekşi'de yazarın biri buna arap özentisi tarzı bişey demiş. bu da küplere binip bir sürü tweet sıralamış. bana arap diyemezsiniz, babanızın aldığı telefonla benim yaptığım işi eleştiremezsiniz, anon profiller ardından bana laf atamazsınız, diye.

iş dediği de dubaili arapların para verip yüzüne sıçtığı, ağzına işediği amanda cerny ile video çekmek ve benzeri işler.

alışmışlar under 15 takipçilerinin sırf like alabilmek için videolarının altına yazdığı muhteşemsin, boynuma dola, süpersin, harikasın yorumlarına. yutub dışına çıkınca afallıyorlar. gelen kötü yorumları silemeyince deliriyorlar.

takipçilerinin çoğunluğu çoluk çocuk ve ergen kızlardan oluşuyor. e haliyle yaptıkları işler de buna göre oluyor. adam bakıyor ki yutub ahalisi yaptığı işi çok beğenmiş sonra her kesimden alkış bekliyor. beklemeyeceksin. sadece yutub'da kalacaksın, yaptığın işe bi bak. sadece kendini videoya almak senin amacın. müzik veyahut sanat değil sadece kendini göstermek.
Çöp ülkenin çöp fenomeni, eski nesil olarak bir bakıma şanslıyız.
Bunu dinleyeceğinize huysuz virjin beyazıt öztürk 1999 yılı yayınını izleyin. Hiç olmazsa yeni türkiyenin arabesk rap çöplüğünden arınırsınız.
20 yaş altı özürlü tayfanın takip ettiği şahıs zaten bunlardan başkada kimse takip etmez.
Yeni çıkardığı şarkısını resmen ben ferodan kopyalamış olan kişi. Olmadı ama bebeğim...
Yalan söy le me ba na gözlerime baaaak.
yeni şarkısı bok gibi ama kesin dilimize dolanacak.
Kim ünlü yapıyor bunları bilmem, tiktok kullanıcıları tarafından sevilmiş şarkısı. Kulaklarımı tıkıyorum.
Müziğin mustafa sarp'ı.
seri közcüler için şarkı yapan kişi.
ülkenin gururu değildir, yolda görse suratına tükürmeyecekleri insanları yüceltmeye, yükseltmeye bayılıyor tc insanı. böyle dandik parçalar günümüzde çok çıkmaya devam ediyor ne ara türedi bu tarz şarkı yapmaya çalışanlar bilmem. Azalmaları dileğiyle..
Bağcılar kekosu.
20 yaş altı özürlü kişilerin dinlediği şahıs, zaten şarkılarınıda bu ıq'suzlar harici dinleyecek yok.
bir dandik younow cu nasil bu hale gelebiliyor. youtube türkiye nin sirrini çözmüş adam. bu çöplükte nasil yukselecegini iyi biliyor. bizde mal çok otu boku izliyoruz zaten.
Kendini beğenmiş egoistin teki. Böyle salaklar ünlü olmaya çalışıyor yazık.
ilk şarkısı cok iyidi ama bu şarkıyı o kadar beğenmedim.
şarkı yapmaya çalışan keko.
Götü kalkmıştır normal o yaşta.
güncel Önemli Başlıklar