bugün

45 milyon izlenmeye bi türlü anlam veremediğim kişi.
kerimcan durmaz'ı övenler reynmeni eleştiriyorlar.

eleştirilerin yüzde doksanı haset ve kıskançlık temalı.

çocuk karizmatik, kendine göre sesi de var, herhangi bir iddiası yok, hepinizin nasıl bazen şarkı söylemek geliyor ya içinizden, o da aynı şekil yapıp youtube'a yüklemiş. sizden farkı sadece kendine olan güveni.

ülkemizde sevgisizlik var, kimse kimseyi sevmiyor. hele birileri bir şeyleri başardığı zaman offf. reynmen'e tavsiyem danla bilic, kerimcan durmaz, orkun ışıtmak ve türevlerinden kesinlikle uzak dursun delikanlı çizgisini bozmasın.
Hiç çekinmeden, karşılığında ne olacağını umursamadan söylüyorum: bu herifi izleyen, beğenen, dinleyen, öven, buna bu kadar affedersiniz yüksek götü kazandıran ne kadar insan varsa istisnasız hepsi geri zekalıdır.

Hakaret olarak söylemiyorum geri zekalıyı, bir zeka sorunu olarak söylüyorum.
iyi Bir şarkı yapmış ama o kadar da değil.Biz türk olduğumuz için bokunu çıkarmak gerekir çıkarıyoruz da.
başlığı okumak bile midemi bulandırıyor. böyle boş beleş insanların bı yerlerini kaldırmayı ne kadar da seviyorsunuz, keşke onlarla beraber bu insanları ünlü yapan insanlar da azalarak bitse
Çektiği klip çalıntı çıkmış.
Şu adamdan ve yaptığı işten şarkısından nefret etmeniz bi şeyi değiştirmiyo. Mideniz bulansa bile adamın kazandıklarının önüne geçemiyosunuz. Nefret etmeniz ya da bu adamla ilgili bi yorum yapmanız falan adamın sikinde değil. Dinleme duyma sikleme arkadaş. Bilmek ya da yorum yapmak zorunda değilsin. Adam ne yapmış diye baksanız bile tık alıyor. Sevmeseniz nefret etseniz bile o şarkıya tıklayıp bir kere dinlediniz ve yediği ekmeğe küçük bi parça siz de yardımcı olmuş oldunuz... konuşup durmayın şunu artık yeter herkes ne sikim yapmak istiyosa yapsın rahat bırakın amk insanları ya. Bi salın bi huzur verin amk...
yani ne yazsam bilemedim fakat tek bildiğim bu kadar ünlü olmaması gerekiyordu. abartılmış balon. ve parayı buldu bizim salaklar sayesinde.
yukarıdaki arkadaşın bahsettiği çalıntı klip mevzu üzerine bir video bırakayım da daha anlaşılır olsun.

https://www.youtube.com/watch?v=Q55SlzIZt7U
klibin çalıntı olduğunu kabul etmiş ve hala pişkin pişkin açıklama yapmaya çalışıyor. Bu işte bir terslik mi var yoksa bana mı garip geliyor bu tür olaylar artık.
youtuber kalıbına sığdırılan kişi.ewed
rayman kim amk. dediğim hede.
Beğenmeyen dinlemez demek nasıl bir kafanın ürünüdür. Adam bir filmden çalıntı yapıyor, bu farkediliyor ama sonra özür dilemek yerine evet çaldım ne var diyor. Bir terslik yok mu sence.
Lankim bu dedim..

Şarkıyı 71 milyon kişi izlemiş..

Şaka gibi sonra biraz takıldım videolarına tam bir fırlama yakışıyor ama.

Sonra baktım acun u geri çevirmiş sanırsam bu veled. Gel sun demiş survivor u yok demiş..

Yeni nesil takip ediyor baya..
görende pantera toplandı. dimebag mezardan çıkıp ölüm solosu attı sanar aq.
YouTube'un ne hallere geldiğinin göstergesidir. Eline kamerayı alan başlıyor saçmalamaya. Yetti artık, sıkıldım bu işlerden.

Bence YouTube'un bir müddet kısıtlanması gerekiyor. Çocukların ve gençlerin vakitlerini çalıyorlar ve düşünmesini engelliyorlar. "Baksana yha, herif lolde naptı biliyonmu!?" kafasında bir nesil yetişiyor. Ama bunlar umurlarında mı, kesinlikle hayır. Herif "ben daha ne kadar popüler olabilirim? Acaba kaç para kazanırım? Abone sayısını nasıl artıracağım?" gibi şeylerin derdinde.

YouTube bir bit pazarı haline geldi. Eskiden ne güzeldi, az ama öz şeyler vardı. S*çıp batırdılar. Dediğim gibi, bunlara göz yumulmaması lâzım. Belli bir müddet yaş sınırı veya erişim kısıtlaması getirilmeli. Bu sadece Türkiye için değil, tüm dünya için yapılmalı.
hey men’dir o.

Birileride ciddi ciddi yazmış pes.
adele ' den iyi söylüyor. yalansa yalan diyin. aynı şarkıyı adele söylese reymeninki her türlü daha iyi olur. muhahahaha. o değilde ismi çizgi roman kahramanı gibi.
bok gibi söylüyor. kilp çalıntı bir de mallar muhsin yazıcıoğlu için demişler. ulan bir gülüyorum bir gülüyorum ki. boş hayranları için boş bir şarkı ve boş bir klip
klip hırsızı ve yazıcıoğlu primcisidir. Adam yerine koymak abestir.
kendisine karşı eleştiri videosu çeken eski bir sözlük yazarımıza hayranları tarafından linç yapılmakta an itibariyle.

https://www.youtube.com/watch?v=Q55SlzIZt7U
Siz konuşsanızda konuşmasanızda paranın amına koyan eleman.
Dişleri tarkan dişidir. Porselen galiba.
Yakındır milletvekili adayı olması.
Değişik bir tarz sergilemiş. Klip epey esrarengiz durumları hatırlatıyor evet, fakat müzik olarak belli bir kitleyi epey mutlu etmiş.