bugün

revolver mikroskopta objektiflerin takıldığı döner kısımdr.
Hayatımın en iyi filmini izlemiş ve şu an etkisiyle kafa karmaşıklığını ,şaşkınlığı tekrar tekrar izleme isteğini ,hayranlığı ,böyle bir yaratıcılık karşısında kendimi aptal hissetmeyi, daha önce nasıl olmuş da izlememiş olduğumun kızgınlığını, sağ görüp sol yemenin dayanılmazlığını aynı anda yaşıyorum. sanırım bir süre de kafamda bu filmi yorumlamaya da devam edeceğim.

Çoook uzun bir süre de böyle bir film izleyebileceğimi sanmıyorum. henüz izlememiş olanların da bok yemesini hemen ardından oturup filmi izlemesini diliyorum.
cnc tezgahların atası.
kara kule serisinde, silahşör gileadlı roland reyizin kullandığı silah türüdür. severek ka'ya yürüyoruz efenim.
2005 yapım guy ritchie filmidir. yazmış ve yönetmiştir. imdb adlı siteye bakara değerlendirilmemesi gereken bir filmdir. diğerleri için (bkz: snatch), (bkz: sherlock holmes) ve (bkz: sherlock holmes a game of shadows)
hababam sınıfındaki inek şaban'ın "lüverver" olarak tabir ettiğieski bir silah."
imdb puanına bakarak film izleyenler için yanıltıcı olabilir puanı 6.3 olmasına rağmen kesinlikle izlenmesi gerekir.
Günümüzün en önemli sorunlarından biri olan egoyu ve insanın egosuyla savaşını çok iyi işlemiş guy ritchie reyiz, kesinlikle izleyin.
izlerken kamera açıları bazen zorluklar çekmenize neden olabilecek film.
Sahip olmak istediğim tabancadır. Rovelver de tabanca demek.

Şık bir ihtilalci ve isyancı silahıdır.

Ne diyor şair:

Yüreğimde bir çocuk cebimde bir revolver.
Iyi günler sevdiğim.
jason stathom ın asansörden çıktıktan sonra ray liotta ya attığı bakış gözleriyle zükmek deyiminin sahnelenmiş hali gibi.
-kork benden!
mikroskobun hareketli parçası.
insan egosuyla nasıl savaşır ı gösteren ve ayrıca tekrar tekrar izlenilip üstünde konuşulacak filmdir kendileri.
altıpatlar diye de bilinen tabanca tipi. daha havalı göründüğü kesin olsa da modern şarjörlü silahlar kadar pratik değildir.
Ataol behramoğlu'nun dizelerinde geçer.

--spoiler--

bu aşk burada biter ve ben çekip giderim
yüreğimde bir çocuk cebimde bir revolver
bu aşk burada biter iyi günler sevgilim
ve ben çekip giderim bir nehir akıp gider

--spoiler--
Uzun zaman sonra yeniden izlediğim film. Sonradan düşününce adının neden revolver olduğunu merak ediyorum acaba filmi izlerken bir açıklama vardı da ben mi kaçırdım diye düşünüyorum zira uyku ile uyaniklik arasında izledim.

(bkz: ben aslında yoğum)
En overrated filmlerden biridir.
Ne yalan söyliyim ben filmi anlamadım. Filmde anlatılan hikayeyi referans alarak izlersek kim kimdir ben de karışmış durumda.

Filmin bana göre en güzel karakteri muhasebeci gibi görünen mark strong abimizin karakteri. Bu kadar estetik ateş eden başka bir suikastci bilmiyorum adam ateş etmiyor sanat icra ediyordu.
--spoiler--
Bu aşk burada biter ve ben çekip giderim
Yüreğimde bir çocuk cebimde bir revolver
Bu aşk burada biter iyi günler sevgilim
ve Ben çekip giderim bir nehir akıp gider
--spoiler--
Tf2 spy primary silahı.
Latince revolvere sözcüğünden türemiştir. ‘Revolvere’ , geriye dönmek, dönmek, kendi üzerine yansımak, bir aks üzerinde hareket etmek, bir gök cisminin yörüngesi etrafında dönmesi anlamına gelen bir astronomi terimidir.
Karizmatik bir silah.
cs go ya gelince karizması kalmayan tabanca.herkesin elinde olunca dust 2 texas a döndü.
Cs go ya yeni gelmiş olan troll silahtır, vurup vurup geçiyorsun tek atıyor, miss.
Counter-Strike: Global Offensive'in ırzına geçmiş silah. Eğlenceli ama.

görsel
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar