bugün

(#20273601) HEPTEN MALA BAĞLAMIŞTIR.

BiR DEVLETiN KENDi TOPRAKLARINDA KARAKOL YAPMASINI TAHRiK OLARAK DEĞERLENDiREN BÖLÜCÜ.
ş harflerini kaybetmiş, belkide klavyesi yıllardır bozuk olduğundan dolayı ş harfleri yerine dolar amblemi kullanan yazardır. 8. Nesil olup, karması yerlerdedir. Sahi dostum ş ler neden yok? Meraktan soruyorum harbiden.
KANDiL'DE Ş HARFiNi KAYBETMiŞ, BiR DAHA DA BULAMAMAIŞ YAZAR.
ekşi sözlük özentisi yazar. ş leri dolar işareti olarak yazması bundandır zannımca.
(#20446645)

cahilliğiyle tüylerimizi ürpertmiş yazar.

çiftçilerin eli mahkum birader, sen halcilere uçkur çöz. ayıp.
(#20446645) entryinin arkasındadır. kodumun ülkesinde herkes çiftçi. kodumun ülkesinde herkes hayvancı. 30 tl lan kıyma. 30 30. ramazanda et fiyatlarına zam. niye zam birader? razamanda ne oluyor allah çok sevap yazdığı için mi zam? sağolsun akp %4 indirim yapacakmı$. niye halkın haberi yokken 30 tl ye fırlayıp sonra indirim yapılıyor?

herkes çiftçi. lan olm ithal niye ediyorsunuz madem ülkenizde fiyatlar uçmu$? sokarım almanya'nıza. hollandanıza. ülkenizde fiyatlar uçmu$ken ülkenizde tutarsınız ürünlerinizi fiyatları dü$ürürsünüz. neymi$ rusya sınır kapısında telef edilmi$ içinden çıkmı$ vs. siz en iyi ürünlerinizi ithal edin en verimsizleri bu halk tüketsin üstüne de domalsın gelin çiftçilerin aracıların suçu yok desin. sikerler olm. hepinizi sikerler. ya adam olacaksınız ya da o mesleği yapmayıp sanayinin önünü açacaksınız!!!!
bıngıldagı hala sertleşmemiş yazar.

oku, allahın emriyle oku.

babacan, bu ülkede kabzımalcılar fiyatlar fazla düşmesin diye para vermediği için, mahsulunu ırmağa dereye atan zavallı çiftçiler var. sorun çiftçide değil, onu pazara taşıyan nakliyeci, kabzımal ve halcide. son raddede pazarcı da var tabi.

örnek; mersin'de kilosu 25 kuruşa tüccarın aldığı domates, neden pazara vardığında 2 tl oluyor sen onu bi sorgula.
(bkz: #20491227)

(bkz: ota boka faşist diyen kürt ırkçısı/#20491222)

bu üstteki moderasyon tarafından silinen entirimle bana faşist diyen; ama bir üstteki entiriyi okuma zahmetine girmeyen sazan mı malak mı çözemediğim yazarımsı. 51inci entiriye bak aynı başlıkta, biraz oku.

anladığım kadarıyla uzun diye entirileri okumuyor pespayem.

ayrıca faşistlik doğal seçilime katkıdır; "üstün insan ırkı" için hatalı üretimlerin yok olması dileğiyle. insan faşistiyim ben bebeim, insan.
keşke hiç doğmasaydı denilesi yazarımsı. aldırsak geç mi kaldık?
renksiz ve ruhsuz gölge.
halden anlayan yazar. *
gittikçe terbiyesizleşen yazar. ağzına yakışan cümleler kuruyor yine. (#20947235)
insan müsveddesi.
entry girerken "ş" harflerini dolar i$areti yaparak zengin olacağını sanan yazar.
herke$e iyi geceler dileyen yazardır.
adam sanmamıştım haklı çıktım. öyle biri işte.
(#21277483) netbook bahane insanı. tüüü.
an itibariyle sahalara geri dönmü$tür.
belinden sakatlık geçirmişti sanırım. zor yürüyordu. *
neyse geri dönmüş hoş dönmüş. *
semazen gibi dönen yazar.

http://inciswf.com/yuruyencinsellik__.swf
güzel kız şimdi allah için. *
benim milletim senin milletini döver mantığından kurtulamamış yazar. filolojiye de yeni bir bakış açısı getirmiştir. (bkz: civili sivil yapıp türkçeleştirmek)
(#21665575)nolu entrysi ile gece gece yarmıştır. tebrikler üstad.
ayyyy yine o zeki cocuk. (bkz: buda bizim oglan instin olcak)
(#21666510)

muazzam bir tespitte bulunmuştur.