bugün

Egosunu tatmin etmek isteyen yazardır.
Gerçek hayatında göremediği ilgiyi Bi nebze olsun burda arıyor olabilir. Olmayabilir de.
gerizekalı malın tekidir.
eksi manyağı yapılacak olan yazardır.
boş işler.
üzerine derin analiz gerektirmeyen bir yazardır.

öyle bir başlığa denk gelmiştir, canı istemiştir, beğenilmek istemiştir, bir şeyler istemiş veya istememiş sadece atmıştır. atsındır. kime nedir.
Sorsan, anonim kalmak istiyorum diyip onlarca kişiye zaten söylemiş olduğu ismini kabul etmez. Sonra fotoğrafını koyar. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Bu tipler dışındakiler isterse tc kimlik numarasını yazsın beni ilgilendirmez zaten. Ama azıcık tutarlı olun bari.
Ortalık malıdır.
atmam, nazar değdiriyosunuz ibneler.
görsel
cesaret örneğidir. bunu ilgi manyakligi olarak gormek kismen dogru olsada genelde yanlistir.

cunku fotografi atilan tipler (genelde erkekler) asiri cirkin oluyor bana gore amk. neyin ilgisini cekmeye calissin.
belki bir dişi yazarla irtibat kurabilirim, yazarıdır.

edit:doğruya doğru beyler şimdi.
ilgi istiyordur.
bir adet profil ve vücut fotoğrafı atmış olsam da, benim olduğuma inanılmadığı için hala gizliymişim gibi takılabiliyorum.
Atanla atmayan arasında 5 dk var, takılmayın..
atanda mezara girecek atmayanda takılmayin.

not: dindar degilim.
Tüm sırrı bozuyorlar ya.
Şahsen profilime sacma sapan bir fotografta koyabilirim fakat neden boyle bir şey yapayim. Profil bana ait ve istedigimi yaparim kimsenin ne dedigide umrumda olmaz. Budur.
Fake atıp trollük kasmaktan daha iyidir. Bunun daha da iyi üst modeli ise hiç fotoğraf atmamaktır, naçizane.
Erkek ise belki seks çıkar diye umut ediyordur.

Kadın ise herkes beni beğensin diyor olabilir.
cesaretinden dolayı tebrik edilesi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar