bugün

kendileri eğer yüksek paralarla ikna edilirse bir devlette siber savunma sanayisinde çalışabilirler. ama hangi devlet, devlet bilgilerine izinsiz girenleri izinli sokmak istesin?
melih gökçek'in yeni rant kapısı.
an itibariyle melih gökçek hakkında feci belgeler paylaşıyorlar.

edit: an itibariyle ama dün itibariyle aslında.

edit2: kastım tabi ki de telefon nosu değil lan.
melih gokceke yaptıklarından sonra taktirimi kazanan grup.
Anonuymusun çakması, çakmalar gerçeklerin değerini arttırır.
odtü'de söyleşiye katılmıştır:

http://haber.sol.org.tr/s...tude-konustu-haberi-69434
gördüğüm sosyalist kırıcı takım. ama biraz tırsak.
(bkz: red filminin ücretsiz izlenilebiliyor olması)
Şu diktatör iktidara, kafa tutabilecek liseli gençlikse, elleri dert görmesin. Ne cemaat, ne iktidar, ne onlara yaltaklananlar asla rahat olamayacak. Onlara illegal diyenler, genç siviller gibi iktidara yalakalık yapanları alkışlar. Siz onları alkışlayın. Onları öven bütün entry'leri eksileseniz de, gerçek değişmeyecek. Sansür, geçici olarak insanları pasifleştirmiş gibi görülebilir; ama sonunda sansürcüler geldiği gibi zilletle gider!..
Yazar Eren erdem 20 şubat tarihinde kendileri hakkında bir yazı yazmıştır.

Herkes onlara farklı isimlerle hitap ediyor. Kendilerine Redhack diyorlar. Ezber Bozanlar’ın sunucusu “ibrahim Horuz” Kızıl Kırıcılar diyor, “Redhack kitabının yazarı Orhan Gökdemir, Sanal alemin Münir Özkul’ları diyor...”
Ben, “klavyeli Ebuzer’ler diyorum.” Servet ve mülk sahiplerinin bozguncu saltanarını ıpratan eylemleriyle “terörist olarak tanımlanmış” bir hacker grubu.
Malumunuz, dün; tarihlerinde ilk kez Ezber Bozanlar’da konuştular. Redhack, sağolsun beni kırmadı ve programa katıldı...
Redhack neler söyledi?
Redhack grubu; “sosyalist olduğunu, sosyalizmin öngördüğü mücadelenin parçası olduğunu ifade etti. Aynı zamanda, çok sayıda iç ve dış hack eylemi yaptıklarını, ezilenlerin davasını savunduklarını ifade ettiler...”
Çok çarpıcı bir açıklama yaptılar. “iç ve Dış işlerini yıkacak belgeler var elimizde. Çoğunu yayınladık, 25 Şubat’ta bize açılan dava akabinde, gerekeni yapacağız...”
25 Şubat’ta bir davaları var. Redhack üyesi olmadığı bizzat Redhack tarafından duyurulan gençler yargılanıyor. Redhack bu konuda kızgın. Onlar hep kızgın...
Don Kişot, Robin Hood, Spartaküs, Münir Özkul. Her ne derseniz artık...
Programda, RED filminin yönetmeni Mustafa Kenan Aybastı’da vardı. Filmin engellemelere rağmen yayınlandığını, istanbul’luların Kadıköy’de ki Nazım Hikmet Kültür merkezinde, her gün 17:00 ve 20:30 saatlerinde bu filmi izleyebileceğini duyurdu.
Barış Terkoğlu ve Barış Pehlivan. Nam-ı diğer; eski teröristlerimiz. Devletin “kirli ağzında terörist diye damgalanmış gazeteciler. Wikileaks-Sızıntı kitabının yazarları. Onlar da, Redhack’e önemli sorular sordular...
Kısacası “Devletin terörist dediği bir topluluk ile” ulusal kanal müzakeresi yapmış olduk. Gerçi biz burda “terörün yanındaydık(!)” Her gün artan emperyalist ve faşist saldırganlık karşısında, saldıranların ipliğini pazara çıkartan faaliyetlerin, terörizm olarak tanımlanması karşısında ki şaşkınlığımızı göstermeye çalıştık...
Öyle ya, ABD’nin terör tanımlarına baktığımızda, gerçek teröristlerin; bugün, servet ve iktidar sahibi olduğunu, mazlumların da bu etiketle etiketlendiğini görüyoruz. Öyle, garip.
Davalarında ben de varım
Kızıl Kırıcılar; geçimlerini sağladıklarını, lakin çoğu kez günlerce çay paraları dahi olmadan sistemleri çökerttiklerini belirttiler. Yani biz “alttakilerdeniz” dediler. Refah sofralarında, sultan sofralarında oturmadık dediler. Derdimiz eğlenmek değil, eğlendirmek te değil. Tümüyle “halka hizmet” dediler.
Öyledir. Halka hizmet sloganıyla yola çıkmış iktidarların yarattığı hezimet, halkın kafasını o kadar bulandırmış ki, kimin yanında olduğunu seçemez hale gelmiş insanlarımız...
Evet, eşitlik ve özgürlük sloganının arkasına düşmüş herkesin, bugün sistemler tarafından ne denli sert bir muameleye tabi tutulacağı çok açıktır.
Bu yüzden, en azından “susturulmaya çalışanların sesi” olmaya çalıştık.
Ezber Bozanlar, “sistemin saldırdığı her gücün yanındadır.” Bu programa, gündemi kırıp geçirecek konuklar alacağız. Ortadoğu’nun önemli liderleri yakında konuğumuz olacak. Gündem değişecek...
En azından, mazlumun, ezilenin yanında durma gayreti, umuyorum bir güzel bir netice üretecektir.
Redhack ile ilgili gelişmeleri, ilerleyen günlerde sizlere duyurmaya devam edeceğim. 25 Şubat’ta davalarına katılacağım. Bu arkadaşların yaptığı işin öneminin farkında olan herkesi beklerim.
Umuyorum ki, herkesin; eşit ve hür yaşayacağı yarınları görebiliriz. Emperyalizme ve kapitalizme karşı mücadelenin bayraklaştığı zamanları yaşayabiliriz.
Allah, hayırlısını nasip etsin...
(Yazar Orhan Gökdemir’in Redhack adlı kitabına göz atmanızı öneririm...)
Bazi uyeleri polis tarafindan yakalanmis hacktivist grup.

Not : sorguda kiz gibi aglamislar.
türkiye'de devrim çok yakındır.ve bu redhack sayesinde olacak.
filmleri olan red filminin yapımcısının internet sitesi hacklenmiş.

(bkz: red/@diye yaziyorum ben)
(bkz: canlı yayında red hack le söyleşi)
Şirin baba yayında şuan. http://www.youtube.com/wa...bhsv1D_g&feature=plcp
Komünist,ezilen sindirilen asimile edilmeye çalışılan halkların dostu.Eğer siz cahil cühela şakirt ke!mal!istlerde adam olursanız bir gün görebilirsiniz şirinler hesabı.halk için hack red! Hack.
gün itibariyle 30 bin israil çalışanları listesini yayınlamış gruptur.

ayrıca israil gizli servisi mossad ın internet sitesine de hack yapmışlardır.
thy sitesini felç ederek onlarca hastanın, asker yakınının, cenaze sahiplerinin beddualarını alan allahsız oluşumdur. buna hak aramak deniliyorsa o insanların hakkını canları ile bile ödeyemezler.
Varlıklarına sevindiğim, "Red!" filmiyle onları daha yakından tanıma fırsatı bulduğum ve iyi ki var dediğim Hack grubu.
orostoroplardan oluşan moskof taşak yalayıcıları.
kürt bunlar.
an itibarı ile otuzbin, mossad ajanın, belgerini paylaşıma sunmuşlardır. selâm olsun.

buda link: https://anonfiles.com/fil...aec587f9c97bc8b6c1d91f23b
(bkz: redhack in ali agaoglu ve oglunu ifşası)
ali Ağaoğlu'nun çocuğunun facebook konusmalarini Twitter'da yayinlayan grup. yalniz cok garip konusmalar var tavsiye ederim.
maliye'yi hackleyip bunu youtube'da yayınlayan grup. içindeki ulusalcı unsurları temizlerse gerçek devrimci bir hack grubu olabilir.

http://www.youtube.com/watch?v=0Cgvke9yX6U