bugün

(bkz: #17408964)gecenin şu vakti üzmüştür...
nick altı ilk kez hit yapmış yazar.
Edit:
niye eksiliyon lan dürbük!
sözlükte 4 gündür "dün en çok entry giren yazar" kategorisinde 1. olan yazar.
allah acil şifalar versin.

dedemi böbrek yetmezliğinden kaybettim ağlattın lan gece gece.

sikerim aşkı, seksi her şeyin başı sağlık harbi.

ayrıca hızlı yazar.
bir icadı daha:
(bkz: yarackbama)
çok değiştin sen.
twitter adresi neydi bunun yaa? unuttum bak.
(#17636548) bilgisizliği ve boş keseden atmasıyla güldüren yazar. demek subay evlerine(lojman demek istiyor) anketör yollanıp eşlerinin başı açık mı diye bakılıyor ha? vay canına. sen askeri lojmanın kapısından girmeyi bir denesene, askerin cevabı ne olacak sana bakalım. asker sana kimsin diye sorduğunda anketörüm dersin, belki sokarlar içeri. ama nereye sokarlar orasını bilemem.

düdüt: ulan herşeyi geçtim, eşlerinin başı açık mı diye eve gitmeye ne gerek var? bu kadınlar hiç mi evden çıkmıyor? allah'ım herkese akıl fikir versin.
klasik muhafazakar liberal. çok az sorgulama, çok fazla itaat, ve ikisinden de az düşünme yeteneği.
(#17636548)duyumları olan yazardır, duyumu kısmen doğrudur, oyak çalışanları benzer bir uygulamayı 2008 yılına kadar sürdürüyordu, evlere kadar gidip sözde kredi kartı anketi yapıyorlardı, amaçları ise bu arkadaşın söylediği durumdur.
tüm gazeteleri okuyup küpürleri capsleyip burada paylaşan yazar.
lütfen gazete paylaşma mk denen yazar.
önyargılı piçoz faşiştlerin yüzünden çaylak yapılmış yazar.
sol frameyi güzel şiirler ile donatmış yazardır.

ayrıca; şifa dilediğim yazar.
2 gündür takip ediyorum baya içli bir yazar.
(#17799054) türkçemize katkıda bulunduğunu zanneden yazar.
sorunlu olduğu ortada olan yazar. güzel güzel entry giriyorsunda bu nedir arkadaş.
adam böyle bir başlık açıyor. (bkz: #17814825) iyi hoş ne güzel açsın tabii sıkıntı yok. bu başlık tutmuyor, tutmayınca 4 5 ayrı başlıkta bakınız verip ya tutarsa diyor.

varan 1 ingiltere işin içinde diye buraya yapıştır (bkz: #17814900)

varan 2 (bkz: #17814891) adı geçiyor diye amerika'ya yapıştır.

varan 3 (bkz: #17814882) suriye zaten başrol. ona bakınız vermezsen olmaz.

varan 4 (bkz: #17814874) suriye iç savaşınıda kat.

işin özü bir başlık açıyor tutsun diye 100 ayrı başlığa bakınız veriyor adam. olum tutmazsa tutmasın bu kadar dert etme. boş boş bakınız verip durma. tek bu başlık için değil adam her başlığı böyle 12 bin etry girdim. girersin tabii yarısı kendi başlıklarının bakınızı var. tez zamanda düzelir umarım.
açtığı başlıkların tutup tutmaması sikinde olmayan yazardır. adam bilgi girip sözlüğe katkıda bulunuyor.
efkarlıdır. sorunu büyüktür. her an intihar edebilir veya cinnet geçirebilir:
(bkz: 8 yıl diyaliz makinesine bağlanmak)
(bkz: intihar etmek/(#17897215))
herşeye rağmen az da olsa umudu olan yazardır. şu aralar hava soğuk, nakil konusunda ilkbaharı baklemektedir. bir dostu bu konuda ona yardımcı olacaktır. hayata tutunmaya, bunalım geçirse dahi intihar etmemek için direnecektir.
hayata umutla bakmasını ve şifa bulmasını dilediğim yazardır.
12 mart belgeselini yarın bitirecek yazardır.
bir günde 433 görsel ekleyip rekor kırmış yazardır.
(bkz: sözlüğe 1 günde 433 görsel eklemek)
bir günde 433 görsel ekleyen yazar.

tamam aga, eyvallah kendince önemli ve zor bir şeyi yapmışsın. sözlük olarak da seni çok takdir ettik biz. ama arkadaş 28 yerde bunu ilan etmen tuhaf değil mi? hangi başlığı yakalasan bundan bahsediyorsun. yeter da.
akp den nefret eden yazar, ne diyelim kardeş zararın neresinden dönersen kardır, doğru yolu bulmuşun çok şükür.