bugün

pkklı ve ergen troll. özelden küfretmeyi marifet biliyor. ışid ile savaşan ypg'nin kadın militanları kadar yüreği yok ancak burada konuşuyor. realist koooooş kobanede .........?!@€&%+/!?|*
bu ülkede yaşamayı hak etmeyen kişilerdendir.
utanmadan para isteyen kıro. seni yazar yapaninda.
attığı özel mesajla insana 'yok artık' dedirten yazar.
gerçekçi yazardır pek hayalleriyle doğru orantılı yazılar yazmaz nettir.
realist yaklasimci yazar ın -ben deniz- 30 günlük çaylağa düşürülmesi olayıdır.
ben ki daha hiç çaylak yemeyen adam nasıl olur da tek seferde 30 gün çaylaklık yerim neyse dostlar gerçekten çok zorlu bir 30 gün oldu siz siz olun çaylaklık yemeyin.

(bkz: allah kurtarsın)
adam realist yaklaşıyor. filmden anlayan yazar.
Kars'a kürt şehri demeye cürret etmiştir.

(bkz: sen onu bi de buralarda söylesene delikanlı)
kafatası piramidinin üst noktalarında olacak kişilerden biri. hiç birinizi unutmayacağız.
12.02.2015 tarihinde legend online ydan dolayı şüpheli sıfatıyla ifade veren yazar. geçmiş olsun.
1000. entry sini başlığının altına yazan yazar.

sanki böyle bir level falan atladım gibi. öhom daha 1000 entry girmeyen insanlar mesaj atmasın lütfen. *
Kaliteli yazar. 1000 entry si ile bizi aydınlatmıştır, temennimiz nice binler yazması.
Klavyesine kuvvet.
bir duruma realist yaklaşırken o duruma körü körüne inanan insanlar tarafından zavallı olarak nitelendirilen yazar.

kayıtlara göre 1071 den önce 60 milyonmuş çin nüfusu, iddia bu. yani yaklaşık olarak 900 yılda adamların nüfusu 60 milyondan 1 milyar 400 milyon olmuştur hemde 1978 yılında uygulanmaya başlanan nüfus politikasına rağmen. yani artık nasıl bir inanış ise kör ediyor insanı neyse beyni olmayanlar söz konusu tarihlerde 60 milyon olduklarına inanmaya devam edebilir.

gelelim bir diğer hususa. öyle tahmin ediyorum ki çinliler bu yapıtı güçlerini göstermek için yaptılar. tabii 'şuraya bir sed ne güzel olur değil mi hem gücümüzü gösteririz' şeklinde millete açıklayamazlardı. savunma ve kaçakların kaçışını engelleme amaçlı olduğunu dile getirmişlerdir. zaten adamların yaptıkları çocuk oyuncağı değil ki. bu sed gövde gösterisinden başka hiçbir amaçla yapılmamıştır, düşünün bi. eminim hak vereceksiniz.

o değilde ttk gerçekten işini iyi yapıyormuş bunu öğrendim. bu arada sende benden bir şey öğrendin. beyninin olmadığını.
(bkz: beyni yok fikri var)
tam manasıyla realist olamayacağını kavramış yazardır.
Seçimden sonra PKK ile koca ülkeyi tehdit etmeye kalkan orospu çocuğumsu Kürt.
(bkz: #39741755) Senin etekliler ordusu kaç yaşında onu da yaz bi bakalım. insan aklınca düşünür alay ediyorum ama
benim neyim var diye...
güncel Önemli Başlıklar