bugün

'ABD 27 Kasım ve sonrasındaki süreçte Türkiye’ye çok kuvvetli saldırıya hazırlanıyor.Şimdi birlik zamanıdır. Bu ABD saldırısında hedef AK Parti ve Erdoğan değil hedef Türkiye’dir.Hedef tüm Türkiye pasaportlarıdır. Böyle bir dönemde bana yapılan linci zerre umursamıyorum.Esas küresel linç ülkemize yapılmak üzeredir. '

diyerek iyicene sıçmıştır.

http://www.posta.com.tr/r...-kez-bozdu-haberi-1355028
Madem o kadar bosnaklara önem veriyordu bu lafi ilk duydugu yer veya kisinin agzina patlatamadida kelime hazinesinemi ekledi , samimiyetsiz oldugu kadar namussuz ve serefsizdir .
Türk halki gereken linci daha gerceklestirmedi , bu topraklardan silinmedigi sürece bu kadarla kalmayacaktir .
terbiyesiz yancı rasim'e karşı oynana büyük oyunu gördük.

(bkz: terbiyesiz rasim in kendini affettirme cabası)
ikinci güner ümit vakası; ya da vaka-i hayriye mi demeliyim.
ortamda terbiyezi yancı rasim'e bugün kimse giriş yapmamış.

(bkz: terbiyesiz rasim in kendini affettirme cabası)
ailesi bunu evlatlıktan red ettiğine iddiaya varım eyer ki izmir'de yetişmiş bir aile ise.
olayın özü nedir sizce açıklıyayım bu arkadaş izmirli olsa da atatürk düşmanı milliyetçi düşmanı askere gitmemiş bir çürük kürtlerin oyları tayyibe akarken medyaya dahil edilmiş
çözüm süreci dönemleri gelmiş
askerler balyozdan ergenekon duruşmasında içeri tıkılmış kürtler kalkindirilmis
davul zurnayla militanlar karsilanmis apo bey olmuş
barzani'yle opusulup kalkışmış. eee sonra

aptullah öcalan'ın uyarmasina rağmen oylar akp'ye verilmemis

hdp'nin barajı aşmış

akp için bir tehtit olmuş.

akp cozumu milliyetçi mhp'ye yaklaşmakta bulmuş

sonra muhafazakar kesimide kendi çıkarları doğrultusunda fetoye karşı savaşarak kaybedince kaybedilen oylarında atatürkçü yarı sol ama milliyetçi kesime yaranmaya çalışarak kazanmaya çalışıyor

e önceden milliyetçi ve atatürkçü karşıtı medyaya yerleştirilen yalaklarının temizlenip yerine daha çok milli görüşe sahip milli değerlere önem veren kesimin yerleştirilmesi gerekiyor

çünkü bu zerzevatlarla yapılan u dönüşü kabak gibi ortaya çıkıyor ve halk bunu yemiyor.

gerçi ılıman atatürkçü ve milliyetçi yalak kesim bulabilir mi bulupta medyaya yerleştirebilir mı bilemeyiz hiç olmadı feyk atar

gerçek bir atatürkçünün veya milliyetçi kesimden birinin yaptıklarını unutup yalakligini yapacağını hiç sanmıyorum.

fetoculerden açıkta kalan kontenjanı atatürkçülere

çözüm süreci diye kandırıp oylarını aldığı kürt kesimden boşalan kontejyanı mhp'den geriye kalanlarla doldurmaya yanaşmaya çalışıyor

rasim ozan nagehan alçı gibileri temizlendecek tabi değişen ideolojileriyle

kadir mısıroğlu da çit çıkarmaz oldu

iktidar dansöz iktidar ne tarafa dönse arkada kalanlar yarrağı yiyecek tabi.

dün bu milliyetçi atatürkçü kesimdi

bugünde koministle muhafazakar kesim feto diyelim.
" allah'ın sopası yok " deyimini hatırlatandır.
ilk adı Rasim değil de Besim falan olsaydı adının kısaltması bok olacak olan zoraki gazeteci.
geceler nagehanla çok çılgın geçiyor olmalı.
görsel
Ekmek almaya giden bir cocuktur sadece.
nagehan'a acıyacağım hiç aklıma gelmezdi.
Bende anne tarafından Kızılbaş türkmeni baba tarafından ise balkan ve girit göçmeni Boşnak-arnavut ve türk melezi olarak bu herifin cezasını iyice aldığını ve alması gerektiğini savunuyorum.
rasim değil de besim olsaydı ne efsane kısaltma olurdu ahahahaha.
işsiz bir zat.
bilgili donanımlı adamın hammaddesi kişidir. net..
akla komik bir sözü getirmiştir. ne zaman hatırlasam gülerim...

(bkz: yavaş dön reis ümmet hızına yetişemiyor)
medeni ülkelerde böyle tiplerin gündeme gelmesi bile mümkün değil. çünkü zaten oralara gelme ihtimali yok.

unutmayın!
ülkede gördüğünüz olumlu olan her şey halkın eseridir. olumsuz olan da halkın eseridir.
tek kelime.
ıykkk.
Kütahyalının boşnak rezilliğinden sonra kovulması çok manidar halbuki "derin futbol" tv programında bunun gibi çok vakıa var.

(bkz: insan gerçekten hayret ediyor)
türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi trollerinden bir tanesiydi. harcadılar be adamı. amk kusturmalı boşnak saksocuları sizi.
bir an gecelerini kafamda canladırmaya çalıştım da iğrençsin rasim;

görsel
sabah gazetesinde köşe yazarı. Beyaz TV, Pazar akşamı katıldığı "Derin Futbol" programında Boşnaklara yönelik sarf ettiği söz nedeniyle yorumcu Rasim Ozan Kütahyalı'nın görevine son verilmiştir.
Adini rok diye kisaltiyorlar ya ayar oluyorum. Rok satrancta asil savunma hamlesi bu gebesin ne oldugu belli.