bugün

sonunda siliği yemiştir. anca gidersin yavşak troll seni...
(bkz: on birinci nesil silik)
Sozlukten cikarilmasi gereken kisi

(bkz: #33293654)

görsel
Zamanı gelince yargıya hesap verecek zat.
bir adet feyk ya da birileri tarafından yönetilen hesap. bu darbe olayları çıkmadan önce son girdiği entry 18 gün önce darbe olayı çıkınca ortaya peydahlandı sabah akşam kışkırtıcı entry giriyor. bunun gibi böyle yapan 5-6 hesap var. sözlük yönetimi bilerek izin veriyorsa çok yazık. evet.
bir suser bana kendisini tanıdığını söyledi. geçmişte ensar vakfında tecavüze uğramış. ben diyenin yalancısıyım. eğer öyleyse mazur görmek lazım...
(bkz: ben)
küfür etsen bile boşa gider buna, o kadar özgül ağırlığı yok!
mal kullanmaya ihtiyacı olmayan yobazdır.

o doğuştan böyle: (bkz: keşke atatürk de erdoğan kadar güçlü olsaymış/#31238968)
anadan doğma aktroll.
küçükken mahallelerinin köpeği rambo tarafından tecavüze uğradığı rivayet edilir. yaşadığı travmanın etkisi ile tecavüzcüsünün aşığı olmuş ve rambonun ölmesi ile onu "rambo goklerde" nicki ile onurlandırmaya çalışıyormuş. bu rivayet akla yatkın duruyor, zira yaşadığı mental problemlerin böyle bir açıklaması olmalı...
son günlerde coşmasından maaşların yattığını fazlası ile belli eden yazar.
(#27865463)

iki ayyaşın kurduğu partinin kim olduğunu merak ediyormuş. yav bu kadar merak iyi değildir rambo.
amına kodumun partisi de geç. evet.
belli ki ak-itin teki, eksileyin geçin ibneyi.
belli ki ak-itin teki, eksileyin geçin ibneyi.
kendimim diye demiyorum ama dünyanın en kaliteli yazarı.

(bkz: bence öyle)

bu arada 7 ve 8 verdim eksinizi hergeleler.
göklerde olmasını bonzaiye bağladığımız yazarımsı.
iki kelimeyi biraraya getiremeden atatürk'e, ilkelerine ve modern türkiye cumhuriyetine aşağılayıcı söylemlerde bulunan yeni yobaz olmuş ergen. evet.
http://m.uludagsozluk.com.../#PhotoSwipe1425015675143
Nickiyle uyumlu beyin yapısına sahip yazar. Göklere atmışlar sonra tutmamışlar.
kendisine muhalif oynama görevi verilmiş on birinci nesil ak tröl. (#26761943)
on birinci nesil yazar.