bugün

Alttaki gibi entry giriyor sonra 'kadınım' diye geziyor. Ulan harun abilik de mi çığır açtın krolukta mı belli değil.
bomonti içip kafa olan erg*n beyanıdır.

erg*n lütfen.

zito!
Tercih edersin etmezsin Milli içkimizdir.

Saygı duyacaksın.

Yoksa yallah arabistana.
Kiro ickisi degildir ama, pratik bir icki degildir. Ogle yemeginden sonra biraz kafa dagitayim diye 1 bira icersin sonra hayatina devam edersin. Rakida bu olay olmaz. Oyle 15 20 dakka oturayim, etrafi kesip 1 duble icip kalkayim olmaz. Mezesi var bunun. Kokusu var. Rakinin yeri cok baska da, pratik bir icki degil oyle bir problemi var.
Kro içkisi mi bilmem ama daha çok görgüsüzlerin içtiği birsey. içer içmez hemen foto atması ve her sohbette ''agbii rakı candır yağğ'' demeleri. Rakı beni sarhoş etmez diyip hemen sarhoş olup geceleri aramaları. Basitleştirdiler rakıyı ne yazık ki.
hiç bir halta yaramayan, sarhoş etmekten başka mağrifeti olmayan rumeli içkisidir. Ben şaraptan şaşmam.
rakı sofrasında iki kelimeyi bir araya getiremeyen yontulmamışların yaydığı dezenformasyon.
kro içkisi değildir.nasıl almanların birası, rusyanın votkası, meksikanın tekilası varsa türklerin rakısı vardır.zira tumblrdaki havalı berkecanlar ve dünyanın en dertli olan pelinsularının iyice bokunu çıkarttığı içkidir.yok rakı mezesiz hayat sensiz olmaz,şerefine bir duble, behzat ç izleyip izleyip rakı koy la demeler felan siktiniz kafamızı.
Elbette ki için demiyorum ama içecekseniz de rakı içeceksiniz kaseye dökecek bir somun ekmeği içine dilecek kaşıklayıp her kaşıkta Neyzen diyeceksiniz Teyfik diyeceksiniz sonra da anılar yâd edeceksiniz her kaşıkta biraz daha içeceksiniz elbette ki rakıya hürmet edin demiyorum içene hürmet edeceksiniz rakı iyi gün dostu değildir kötü günde yanınızdadır içenin omuzuna dokunup kardeş neyin var diyeceksiniz içen kıro ve ya başka bişey değildir sadece biraz dertlidir hürmet edecek dert dinleyecek sonra yolunuza devam edeceksiniz.
Eskiden kıro içkisiydi, sonra moda oldu, keşke kıro içkisi olarak kalsaydı seve seve olurduk.

Rakı çiğ köfte lahmacun müslüm gürses yıldız tilbe sanat müziği, halk müziği eskiden zenginler görgüsüzler sosyete tarafından dışlanır kıroluk olarak görülürdü. Birkaç filmde rakı içildi, müslüm baba öldü, birkaç ünlü şezlonga lahmacun söyledi diye Sonradan bunlar moda oldu.