bugün

gotte sikmez bu salak.

Ne bilsin ağzının tadını.
dini inançları doğrultusunda içmiyorsa helal, ama bira varken ne iççem ben yeah! diyen tipse hassiktirsin oradandır.
masasinda hasbihal edecek güzel bi dost bulunmayan erkektir..

zira rakı içilmez, muhabbet içilir.. rakı sadece o muhabbetin mezesidir.
görsel
Erkek mi dedik ?
içki içmem kardeşim. Bırakın boş işleri.
Zannımca aynı zamanda şiir sevmeyen erkektir. bu durumda romantik de değildir. o zaman, evde kaldı. yok yok şaka, evde kalmaz. kurtlu baklanın kör alıcısı...
buyrun benim rakı değil hiçbir alkol ürününü kullanımıyorum, sigara da yok arada puro ve nargile o kadar.

sıkıntım yok bunla en ufak. pişmanda olmadım. varsın yarım erkeklik olsun.
benimdir ,ne gereği var .
votka içer.
erkek mi? öyle erkek olmaz. erkek dediğin rakı içer, türkü dinler, çay içer arada oralet bile içer.
kokusunu , tadını sevmiyor olabilir. ortamdaki herkes içiyorsa nezaketen içerim 1 tane ama ne rakıyı severim ne de başka türden yüksek alkollü içecekleri. vodka redbull hariç.

sevdiğim tek alkollü içecek , insanlığın ilk içkisi , işçilerin ekmekle birlikte ödenen maaşı , devasa bir bardağa konulup 5-6 kişinin kamış eşliğinde içip sosyalleştiği , soğukluğunu koruması için toprağın altında saklanmış olan , 12 bin yıllık tarihi ile biradır arkadaşlar.
en son 7 bardak fondip yapıp kusa kusa bir hal olduğumdan beri rakıya uzağım tekila var kusturmuyo en azından.
ne güzel erkektir, ona sahip olan kadın ne güzel kadındır.
Rakı içmeyen erkek bir tanedir. Evlenin gitsin. Bu kadar basit. Rakı içen erkekten ne hayır gelir. Ne kendine ne de bir başkasına hayrı olmaz. Zaten zararın neresinden dönersen kardır. içmeyin mümkünse çay, kahve falan tercih edin. Daha doğru bir seçim olur sizin içinde.
babet çorabı giyer.
babet çorabı giyip sıcak şarap içer.
Erkek midir diye sorgulanır.
Arkadaş grubumda ben ve bir arkadaştan başka rakı içen yok. Millet biracı olmuş amına koyim.
içmeyebilir sınflandırmak kötüdür.
Totoştur...net.
hangi erkek? ben niye göremiyorum? allahım yoksa metil alkol zehirlenmesi mi? hayıırrr.
acilen içmesi gerekir. belki derdi yoktur fiski felan içiyordur. cipi felan vardır...
bir de bunların "ben rakı sevmem yeaa tekila atalım" diyen versiyonları vardır ki net vurduruyorlardır.
ağda yaptırdıktan sonra bacaklarına krem sürer.
Adam gibi adamdır.