bugün

Oy verirken aklınızda olsun.
rabia naz vatan hakkında müge anlı ya
kim telefon etmiş , baskı yapmış ???

https://www.youtube.com/watch?v=WTheGx8s-Z0
çeşitli iddiaları anlatan video ....

https://www.youtube.com/w...?v=qo4M7MbQozI&t=549s
gitsinler de daha neler çıkacak neler, aklımız almayacak...
unutulmaması gereken cinayet . akp gitsin
dosya açıkacak ...
allah rahmet eylesin.
cinayet kurbanı yavrucak. akp cemaatinin bu cinayeti örtbas etmek ve faillerini korumak için yapmadığı fırıldaklık, etmediği zulüm kalmadı.
Nur içinde yatsın.
şaban vatan'a yapılanlar bu ülkenin yüz karasıdır. adam inatla mücadelesini sürdürüyor ve rabia naz'ı katleden orospu çocukları adama yapmadıklarını bırakmadılar.

adli tıp raporunu değiştirdiler, adamı kaç defa göz altına almayla yüz yüze bıraktılar, dahası adama deli raporu çıkarmaya çalıştılar.

katıksız orospu çocuğu olmak lazım böyle işlere kalkışmak için. işin trajikomik yanı ise altı üstü kıçı kırık bir ilçe belediye başkanının yeğeni. hani il bb, büyük şehir bb, mv, bakan, fabrikatör falan değil bunlar. nasıl bir şerefsizlik örneği var siz hesap edin.
unutmayalım. bu olay kadın erkek çocuk yetişkin hepimizin başına gelebilir. kazayla da olsa öldürülebilirsiniz ve katilleriniz güçlülerden olduğu için güçlüler tarafından aklanır, yok sayılır.
aleyna çakır ya da esra hankulu vakası değil bu.
akp devrinde olan üzücü bir olaydır . talihsiz çocuğun ailesi perişan
olmuştur ...
biricik kızının hakkını savunmak için çırpınan babasını da deli ilan edip tımarhaneye kapattı orospu çocukları.
görsel
Akp iktidarının bir sürü kirli işi vardır orası kesin. Ancak Rabia naz vatan meselesinin cinayet olmadığını düşünüyorum. Bu ülkede aktroller kadar aşırı muhalif kanat da koyun. Mantıklı düşünüp "niye?" sorusunu sormuyorlar. Çünkü bir sebebi yok aslında.

Ben şahsen bu konudaki fikrimi söylemeyeceğim çünkü linç edilirim. ama yıllar sonra aydınlandığı zaman herkes kocaman bir hassiktir çekecek gibime geliyor. Hiç beklenmedik bir olay çıkacak.

Rabia Naz Vatan günahsız bir melek. Ama bu çocuğa kim yaşarken zarar verdiyse ölümünün de sorumlusu odur.
Masum çocuk. Türk çocuğu, hepimizin evladı.

Yalnız benim gerçekten anlamadığım ve bilmediğim bir şey var. Baba Şaban Vatan bu ölümün cinayet olduğunu iddia ediyor. Fakat 11 yaşındaki çocuğu kim niye öldürmek istiyor onu anlamadım. Çocukta cinsel istismar bulgusu yok. Şaban Vatan'ın husumeti olan birileri mi var? Ya da bir manyak durduk yere çocuğu öldürmeye karar verip mi öldürdü?

Kaza mı, intihar mı, cinayet mi? Arkadaşlar gerçekten sebebini anlamaya çalışıyorum. Çocuğun topukları patlamış. Büyük olasılıkla yüksekten düşmeye bağlı. Yalnız biri çocuğu aşağı atsa yatay şekilde düşer. Topuğun zedelenmesi için dikey olması gerek. Araba çarpmasında da topuk patlamaz.

Bu olayın nasıl ve neden olduğu hâlâ bir sır. Kesin ve net olarak ölüm sebebinin tespit edilmesi, varsa katillerinin ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası ile yargılanması şart.

Ancak dediğim gibi yeldana kaharman, nadira kadirova gibi cinayetler yetişkin kadınların başına geldiği için iğrenç de olsa kafamda sebebini oturtabiliyorum. Ama Rabia naz olayının bilinçli bir cinayet olması için ya cinsel istismar ya da aileye husumet besleyip öç almak isteyen birilerinin olması lazım. ilki olmadığına göre Şaban vatan düşmanı varsa bunu açıkça söylemeli. Ancak şimdilik sadece varsayımlar üzerine konuşuluyor.
Mısır'daki Rabia olmadığı için göz ardı edilen ve araştırması yapılmayan bu vatanın evladıdır.
görsel
Hayatını Kaybettiğinde Eynesil Kaymakamı Olan Yılmaz Kurt Otomobilinde Ölü Bulunmuş.

enteresan işler dönüyor??..

https://onedio.com/haber/...undu&utm_medium=tweet

Rabia Naz Soruşturmasında Sık ifade Değiştiren Tanığın Babası intihar Etti
https://onedio.com/haber/...Etti&utm_medium=tweet
failleri hala bulunamamis, babasi ise sanki bu cocugun katillerini bulmak icin ant icmis ama nedense her yakaladigi ip ucu bir sekilde ortadan kaldiriliyor.

istenilen tek sey, ismi icerisinde adelet adini tasiyan bir parti tarafindan yönetilen ama adeletin bulunmadigi bir ülkede, adelet talep etmek.

sürekli üstü bir sekilde kapatilan bir konu.
kendi kendine ölmeyen çocuktur, yalan söyleyen oçtur.
akp = çocuk katili
pkk = çocuk katili

isimler farklı, yöntemler aynı.

"soruşturma dosyası, araştırma sonucunda elde edilen tespitler, tanık beyanları, alınan adli tıp raporları ve diğer deliller birlikte değerlendirildiğinde; rabia naz vatan'ın ölümünün yüksekten düşme sonucu meydana geldiği, başkası tarafından kasten ya da taksirle öldürüldüğü yönünde herhangi bir delilin tespit edilmediği, bu nedenle cmk'nın 172/1 maddesi gereğince kovuşturma olanağı bulunmadığından kamu adına kovuşturma yapılmasına yer olmadığına (karar verildi)."

gördüğünüz gibi yine (sözde) adalet yerini bulmadı sahi siz geceleri nasıl uyuyabiliyorsunuz. eğer tanrı varsa beni değil sizi daha çok yaşatsın böyle 100 değil 200 sene felan neden biliyormusun sen öldüğünde vicdan azabından kurtuluyorsun yaşarsan o vicdan azabı seni kahrediyor ama vicdanınızın olduğunu zannetmiyorum onu da para için satmışsınızdır gördüğünüz gibi paranın satın alamadığı hiç bir şey yok.

evet hiç çekinmeyin davalar açın bana mapuslara atın ama bundan 10 20 sene sonra siz olmayacaksınız bende doğruları konuştuğum için gururlu olucam.
inançlı bir insan değilim, lakin böyle durumlarda; “keşke ilahi adalet olsaydı” demekten kendimi alamıyorum.

Adalet bir gün herkese lazım olur. Umarım bir gün bu kararın altına imza atanların, attıranların da adil yargılama isteyeceği günleri görürüz.
Ölen çocukların ardından inşallah tecavüze uğramamıştır temennisinde bulunduğumuz şu ülkede Yakında herkes kendi adaletini kendi sağlayacak sanırım.
Tarih elbet mazlumları da yazacaktır.
dava hakkinda takipsizlik karari verilmiş.

"madenci yakınına atılan tekme gibi, dilek'in eline tutuşturulan para gibi, çaresizlikten kendini yakan baba gibi; unutulmayacaktır. yapanlar, üstünü kapatanlar, görmezden gelenler unutulmayacaklar. belki bir kaç yıl geçecek rabia naz'ın adı silik bir anı haline gelecek onlar için ama bu toplumun bir vicdanı ve hafızası var hala. unutulmayacaklar. "
Rabia Naz vatan’a ne oldu?

Bir baba düşünün ki tam iki yıldır kızının adaleti için savaşıyor.

Son derece yaşam enerjisi dolu Bu güzel çocuğun ölmüş olması beni o kadar üzüyor ki. Ve inanın ki yattığı yerde hiç huzurlu değil, ben öyle düşünüyorum. Neden ve ne şekilde öldürüldüğü muallakta, katilleri ise dışarıda. Ölmeden önce bir sürü kitap siparişi vermiş kırtasiyeden. Kitaplar o öldükten sonra eve ulaşıyor. En basit örnek, ölmeyi kafaya koymuş bir çocuk neden kitap siparişi vermiş olsun?
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar