bugün

saçları siyah ve küt olan hatuna bayıldığım filmdir.
davasında haklı olan yazar(dı).
--spoiler--
önüne gelene, 10 entry giren her bünyeye gammazlık rozeti dağıtırsanız olacağı bu.

4 mod'la çalışıyorsunuz ve kabul edin artık yetişemiyorsunuz. kolaya kaçmak bu olsa gerek ki, dağıttınız rozetleri, herkesi şerif yaptınız. ben bıraktım mesela entry düzeltmeyi. türkçe de umrumda değil. nasılsa allah'ın her çobanı sizin reklam gelirleriniz artsın diye bu sözlükte yazar olabiliyor.

"qanqha chok mutlyum söslüqte yazar oldhum" bunların hepsi sizin yazarınız. sizin sermayeniz. anlamını, gizemini siktiniz sözlüğün. edebi nesrin tadını irin dolu sivilcelere değiştiniz. yazıları ile ders verecek nitelikte entry'ler giren yazarları bile ötekileştirdiniz. neden?

hocam çekin kendinizi sorguya bir bakın. şu reklamların daha kolay ve yüksek fiyatla alınabilmesi/anlaşma yapılabilmesi için "arz-talep" dengesini iyi koruyun. bu da kaliteden ödün vermeden olur.

neyse. sanki kaale alınıcak gibi havaya girdim.
--spoiler--
(bkz: salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk ya)

bana göre kendi entry sinin silinmesi yanlış bir karar değildir. ancak aynı hassasiyetin sözlüğün geneline gösterilmesini istemekte sonuna kadar haklıdır. orda oturmakla olmuyor bu işler sayın saygıdeğer modlar çalışmak gerek ... destekliyoruz...
silinen entrysinde yazmış oldugu bkz. (bkz: zengin taklidi yapma lan allahın pandacısı) dırekt olarak ucuz diye açık dondurma yiyen fakir başlığını acana cevaben yazılmış bir chat tarzı entrydir. halbuki (bkz: salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk ya) bkz.ı bir internet videosu klasiği ve ardından da tüm sözlüklerde kalıplaşmış bir bkz dır. bu sebeptendirki bu şahsın yazdığı entry forum chat tarzıdır ve direkt olarak başlığa ve başlık sahibine cevaben yazılmış bir entrydir. yani silinmesi normaldir.
gidersen çocuğumu keserim yazarı.

abi siktir et, kimin ne bok olduğunu herkes biliyor. bari sen kalıver.
yaşıtım yazar, kalmasının gitmesinden çok daha hayırlı olacağına inanıyorum.
bazı arkadaşlar için açıklama yapayım;

benim derdim entrymin silinmesi değil. benim derdim silinmeyen entryler. veya düzeltilmeyen entryler. veya hakaret etmesine (herhalgi bir ünlüye veya kişiye) rağmen silinmeyen yazarlar.

benim entry;

# forum/chat tarzı entryler silinir.
# Entry - başlık uyumsuzluğu. entry başlığı tanımlamalıdır.

diye siliniyor. ok sorun yok.

peki;

salak yemin ediyorum gerizekalı bu çocuk ya forum/chat tarzı entry değil mi? diyelim ki değil.

Entry - başlık uyumsuzluğu mu? öyleyse silinmeli.

diyelim ki uyumsuz da değil. o zaman başlığı açana salak demiş olunmuyor mu? salak kelimesi hakaret değil mi? o zaman da hakaret var diye silinmesi gerekmez mi?

yani sadece videosu var diye mi kurtarıyor olayı?

ayrıca entry gammazlıyorum. sallıyorum başlık ''messinin çok iyi....'' falan diye. kesme işareti yok. gammazlıyorum ''messi'nin çok iyi....'' düzeltilsin diye. onaya düşüyor, bakıyorum aynı haliyle duruyor. yani ben gammazladığım entryleri tekrardan düzeltilmiş mi diye kontrol mu edicem. peh ki ne pehhh.

ayrıca;

(bkz: salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk ya)
o kadar övüldüğü halde nedense bir türlü sevemediğim filmdir. Çok sıkıcı geldi bana
--spoiler--
son entry girdiği zaman: 5 gün önce
--spoiler--
lan şu adamı da küstürdünüz ya. hakikaten cehennemde yanacaksınız.
(bkz: #8751100)

entrymi canlandırmışlar. keşke canlandırmayıp dediğim bkz'I silselerdi. neyse bu da bir gelişme...

ayrıca altınoluk'tayım deniz buz gibi ama güzel. liv tyler gibi. topun gelişine vole çakasım var ama tatildeyim uğraşamam.

he bi de tatilde olduğumu söylemiş miydim?
adrenalin iğnesini batırma sahnesi beni benden almış.süperkulade bir film.
adrenalin iğnesi dışında çok boş bir film.
star wars ile samuel l jackson' dan kaynaklanan, ilginç bir bağlantısı olan filmdir. jules karakterinin cüzdanında yazan bmf * ayrıca mace windu' nun mor ışın kılıcının altında yazmaktadır.

sıradışı tarzından ötürü, samuel l jackson' a tekrardan hayran olma sebebidir.
bir ayak masajı için adam öldüren karakterlerin barındığı film.
yok ya film değil, şaheser.
samuel l jackson un adeta coştuğu film.
kendi tabiri ile "lanet olası zenci" çok iyi iş çıkartmış. *
yaran sahnelerinden biri;

http://www.youtube.com/watch?v=ec-8mD_BhrU
--spoiler--
Jules: Do you know what they call a Quarter Pounder with cheese in France?
Brett: No.
Jules: Tell him, Vincent.
Vincent: Royale with cheese.
Jules: Royale with cheese. Do you know why they call it a Royale with cheese?
Brett: Because of the metric system?
Jules: Check out the big brain on Brett. You one smart motherfucker.
--spoiler--
gerçekten izlenilcek bir filmdir. izlendikten sonra farklı bir bakış açısı verir insana.
uma thurman'a tekrar aşık olduğumuz filmdir.
müziklerinin insanı büyülediği bir film.
1764 karmaya sahip yazar. oha be pulp oha!!
samuel ceksın'ın filmin sonunda "evet sarhoşların vuzuh ânı dediği şeyi yaşadım" dediğini duymak için iki ayda bir seyrettiğim kült film.
muhtemelen en iyi film müzikal veya komedi dalında altın küre kazanmıştır.
o senin ödüllerine bakmadım bilmiyorum.
zorla güzellik olmazsa tecavüzcü coşkun diye bir karakter neden vardı türk sinemasında diye hep merak etmişimdir.

saba tümer'in gülmeyen halini gören varsa bi caps atsın bi zahmet. çok merak ediyorum...

acayip uyku bastırdı. ben böyle kontraatak görmedim.

iyi ORTA gol getirirse her karneyi aldığımda niye babamdan dayak yedim?
tr. ucuz roman.