bugün

Gelen içini dökmüş yazarı.herkese, cahiller hariç sevgilerini gönderen yazar.
(#26937153)

Eski karım gibi konuşan kadın.. Evlisin falan hani kocanın yanına gitsen, nasıl olur sence? Benden fayda yok onu söylim de ona göre.
önüne gelene psikolojik destek öneren yazar.. ama bu itici yapar insanı.. kendine bak demez mi insanlar, dimi ama *
Sesi kesilen yazar.. Hayırdır?
Doğru yaralara parmak basmış ki üzerek üzüntüsünü uyuşturmaya çalışanlara dert olmuş yazar.
Nickaltında laf savaşı istemeyen sakin huzurlu yazar.
Kocası gelmemiş yine belli, ara ara bulursun. *
milletin nick altına sataşan ama kendi nick altında huzur isteyen psikolojisi bozuk yazar.. o zaman çeneni tutmayı da bil. sana ne milletin sorunundan yazarı.
nickinin hakkını veren yazar. ama eşek hoşaftan ne anlar tabi. kimileri anlayamamış o yüzden.
bana probis ısmarlayacak yazar. ayrıca şeker gibi de bir insan. ama köpekler uzak dursun, kör olma ihtimalleri var malum.
sol framede görünce acaba kaç abazan yazmıştır diye düşünülmüş ve bakınca bu gecelik iki adet olduğu tespit edilmiş yazarıdır.

aklıma bu karikatürü getirmiştir:

http://www.komikkarikatur.net/images/1lnQo7.jpg
travestilerle basi belada yazar. hele biri gelmis tutturmis bi abazan abazan. her gordugune yapistiriyor. beyni yanmis belliki penissizlikten. herkesin derdini de penis saniyor. yok be nonos hayat oyle degil. kuytularda gezme indirirler. ya da gez amacin bu zaten.
Keller körler birbirini ağırlar * siz burada kendi aleminizde çalmaya devam edin.. Şu üstteki yazar pudrasekerinin kocası galiba * bu kadar koruduğunu göre.. Kocası olarak evine alıp götürmesi çenesini susturması gerek yazarı.. Gidin sevişin oğlum, ötüp durma.

Edit : pudrasekeri köpeklerini salmış milletin üstüne.. Kavgayı seyrediyor hiç başını ağrıtmadan * kukusu olsun bi insanın ya *
ben bu kadından nefret ediyorum beyler.. Size çomak sokan mı var.. Erkek gibi çekilin şöyle aradan.. Karı gibi konuşup durmayın. Bırakın yazar kendisi cvp versin. Alla alla *
Toplatılması gereken yazar. Sözlük erkeklerini araç olarak gören yazar.
Edit: yok muydu bunun bir kocası filan? Alo koca hattını arayın alsın bunu burdan arkadaşlar..
elmalı kurabiyenin üzerine güzel gidiyor. tabi yazar olanı değil diğeri. *
Kadınlarda Kıskançlığın büyüdükçe geçtiğini bilen yazar.
Kendinizi olduğunuz gibi kabul edin çocuklar sağa sola saldırmadan önce az düşünün. Bir bardak su falan için.
evde mikser veyahut mutfak robotu ile yapabileceğiniz, toz şekerin rendelenmiş hali.
Burakardaysa beni bi bulsun yazari.