memur zihniyetle yönetildiğini düşünüyorum salla pati iş yapıyorlar internet siteleri felan çok tırt.

gerçi tüm kargo şirketleri hemen hemene aynı gibi. tek hoşuma giden trendyolun kendi kargosu. hem hızlılar hem çalışanlar iyi kibar. şaşırdım gerçekten. yoksa normal kargolardan yaka silken biriyim. ya evde bulamaz , ya binanın girişindeki dükkana atar gider.
Kitap gonderim kampanyası 5 tl diyorlar. Sadece 1 gönderi kabul ediyorlar. 3 kişiye yollayacağım belki!
5 gündür posta dağıtım merkezinde ürünümü bekleten kargo firması.
Getirin şunu ya.
En güzel kargo gelmeyendir.
trendyola açık çek veren kargo firması. yakında aras kargo gibi burasıda patlar.
Günlerce evde bekleyin gelmez. 2 saniye evden uzaklaş adamlar pusuda anında geldik bulamadık der koşarak uzaklaşırlar.
ucuzluğu dışında hç bir artısı yok.
3 günde ve uygun fiyata geldi.
Sabahtan akşama hatta gece yarılarına kadar açık ofise ürün getirip adreste bulunamadı diye kağıt bırakan sığırlardan oluşan ekibe sahip kargo firması. Yahu güvenliğe gelip ilgili firmayı aratacaksın olay bu kadar basit. Plazanın önünde kendilerini çiçekle beklediğimi sanıyorlar sanırım.
Pandemide çok fazla online alışveriş yapıyorum. Fakat ptt kargo ise asla almam. O kadar yani.
evde yokken kargo gelmiş. müşteri hizmetlerini aradım kargomatik diye birşeye bırakılmış yeri nerde diye sordum verdiği adres evime 20 km vardır. neyse eve dönerken güzergah üstü.

adrese vardım ptt dağıtım deposu güvenlik kargomatik arka sokakta ptt lojmanında var dedi. kargomatikte işlem yapamadım çünkü görevli evimin 500 metre yakınındaki kargomatiğe bırakmış.

müşteri hizmetleri yanlış bilgi vermiş rezalet gibi rezalet bence birde soru soruyorum azarlar gibi konuşuyordu. bir daha ptt kargo ile çalışan firmadan birşey almam.

tamam diğer firmalar evde varken evde yoktun diyorlar. ama gidip şubesinden alıyorsun yalan yanlış bilgi vermiyorlar.
Evde tuvalet kağıdı bitmiş bir kaçta eksik vardı kırtasiye falan hepsiburadadan sipariş verdim. Hemde denemiş olurum ehehe dedim. Ulan hepsini farklı kargoyla gönderdiler. Bazısı 2 gün sonra bazısı ertesi gün geldi. Tuvalet kağıdını bu kargoya vermişler 11. Gün geldi. Ya şimdi bişey diyeceğim olmayacak yapacağınız işi silkeyim ben ya.
Kargom yürüyerek gelse daha hızlı gelir.
Kendilerini hususi olarak tebrik etmek istediğim kargo şirketi.
6 7 ay önce 300 km den gelen kargom 1 haftada ulaşırken şimdi 800 km yi 48 saat olmadan aşıp ulaşmış kargodur. Şaşkınlıklar içerisindeyim tşkkürler.
26 gun sonra getirdiği ürünü almadan iade ettim.. keyfiye çalışıyorlar. net.
Sakın evlere ırak. Bir malzeme internetten alınırken ptt kargo getirecek ise uzak durun.

Üzülürsünüz.

Cebinize bir mesaj gelir geldik evde yoktunız diye.
en son verilen siparişimin üzerinden 10 gün geçtikten sonra arayıp bölgemizde şubesi olmadıklarını kargoyu gelip benim almamı istediler.. olm baştan kargoyu verirken desenize o bölgede dağıtım yapamıyoruz diye.. 10 liralık kargo için 60liralık benzin yaktığım hadisedir.
Zamanında ÖSYS sınav sonuç belgemi bile kıç kadar ilçede kaybeden
Üstüne üstlük açılmama bile yapmayan kurum

Not: o gün bugündür hayatta resmi vs evraklarımi kargolara emanet etmem...
Berbattır bulaşmayın mümkün olduğunca.
kitapyurdu ile çok iyi çalışıyorlar. tek takdir edilesi durum.
hayatımda gördüğüm en yavaş kargo şirketi.. ürünüm 7 gündür taşımada.. 7 gün nedir arkadaş tembel hayvan bile sizden daha hızlıdır.
PTT kargoda en garanti iş, şubeye göndermek.

Zamanında gelsin de ben gider alırım.
Erkenden gidiyorum kargomu almaya diyorlar ki teslim olacak tarihi bekleyebilir misiniz? Lan ayağınıza kadar geliyorum verin şunu! Evet.
çoookk yavaş.
gidip kargoyu kendiniz verirseniz çiçek gibi çalışıyorlar, mesaj göndermeler falan. Kargoyu getiriyorlar birşekilde ancak, adrese geldiklerinde iade almıyorlar illa kendin götürcen. biçeşitler.