bugün

Sssh koçum akıllı ol yoksa o küçük aklını alırlar ;))
kötü gün dostu yazardır.

köpeğe çevrildiğim zamanlar desteğini hiç esirgemedi. hep yanımda durdu.

duydum ki bu kadirşinaslığının bedelini dudu'yla arasını bozarak ödemiş.
Bak bak hemen r hemen geri Vites.

Ya olm desene sen kimin aklını alıyon ne ayaksın falan kimlerle kavga etmeye çalışıyoruz be yazık..
15 temmuz'da meclisi bombalayan pilotlari andıran pilot. Zihniyet ayni ne de olsa.

Kudursun buralarda.
Olm benim ailem konyalıdır lan.
Sülalede meşaz, diyen duymadım. Ne şivesinden bahsediyon sen.
Gerçi bizim ailede italyan geni de var, belki ondandır.

Git kendini daha fazla tokatlatmadan.
küstüm kendisine. "-e" yi açık söylemeli küsme hem de...
Beni arkadaşı eklemeniz yazar.
Anlamıyorum gözüme toz kaçtı.

Beni beni ilberini...
Ay zirve mi varmış ?
Tek sosyal hayatı sözlük zirvelerinden oluşan yazar.
iyi adamdır. dudu'nun sihri yüzünden köpek olarak geçirdiğim yıllar boyunca en yakım dostum olmuştu. tasmamı tutup beni gezmeye çıkarması biraz kanıma dokunuyordu ama olsun.
Gözlüklü şirin mechulkul ve çetesinin aziz gazabına uğrayan yazar. Kıs kıs kıs.

Ya arkadaş ne yazmış Okumadım bile, Sanki bana Chuck Palahniuk. Bu kadar yorma la kendini. Ben sizin dedeniz wilco'yu sözlükten soğutan adamım.

Mutanadiyen'e; la yine mi başladı zirve kıskançlığınız. Şarapçıyla stop please ile ne dedikodu çevireceksiniz yine, kim bilir. Gelip zirve başlığına da yazarsınız bişiler. Ama sonra çok pis göt oluyosunuz ya.
Hee unutmadan sizin diliniz pek dönmüyo halime'yi de alın, o dişime göre bi çirkef.

ilk paragraf tanım cümlesi kör müsünüz. Millet destan yazıp sonuna "bir yazar" diyip geçiyo.
Çaylaklık sebebinde "forumsal" yazan yazar.

Nikaltlarında ne zamandan beri sözlük kuralları geçerli olmaya başlamış. Oralar serbest bölgeydi.

Neyse bir hafta sonra burdayım. Sağa sola bulaşmayın keserim burnunuzu.
ağzından mı öpmüş?
Çaylak yemiş yazar. Oh iki gün kafa dinleriz, dedirtmiştir.
Sözlükte hepimize yetecek kadar başlık var, neyi paylaşamıyorsunuz?

Kızlara yazar veya yazmaz inanın zerre sikimde değil. Bir insan ne için yaşarsa onun için uğraşır. eğer sözlükten kız düşürüyorsada bi zahmet kızlarda azıcık aklını çalıştırıp düşmesin, bu kadar basitleşmesin.
ey zaman, sen nelere kadirsin, işte bir yaratığın daha ne olduğu er ya da geç ortaya çıkıyor..

üç gramlık aklınla sataşmalarını görmüyor değilim ama hiçbir düzlemde dengim değilsin.. başka bir kullanıcının da dediği gibi benim de ayağıma dolanma..

onun dışında her neysen öyle kal benim için mesele değil.. attığın iftiranın gerçeğini ben bildikten sonra yapacağın türlü hareket komikli hareket olur bundan sonra..

bir rober hatemo sözüyle, ooooo senden çook var..
eziklik kolay değil azizim.
sen o entryleri sildirebilirsin ama ben yazmaya devam edeceğim.
bir adet sözlük meriç'i.
Edit:dedikodu dediği şeyler gerçekken neden bu kadar sinirleniyor bu çocuk anlamış değilim.
Gereksiz yazar. Caylak yemesi sevindirmistir.
Silik yemesi sevindirmis yazar. Darisi butun yalakalarin basina.
Silik olmuş yazar. Geçmiş olsun.
yazık oldu.

tamam ibneydi mibneydi ama, enerjik bir adamdı be.

yani yaşamayı seviyordu.
(bkz: hakiki pilot benim)
daha kefkende zirve düzenleyecektik. ve daha ne hayaller. Başka bir nickle gelirsen beni bul dostum.
Ankara zirvelerini öksüz bırakmıştır.
ee sen böyle hareketler yaparsan işinden olursun tabi kardeş.

https://mobile.twitter.co...34871275545829381/video/1
yolu açık olsun.
umarım farklı bir rumuzla geri döner.
diyeceklerim bu kadar.
üzdü bizi.