bugün

Sozlukteki ununu kullanip kadinlarin aklini celen ve diger erkeklerinde dusmani olmaya razi gelmis gibi gorunen bir yazar.
boş yazardır, moderasyon hatasıdır. siz hâlâ donuzlamadınız mı?

edit: donuz açayım dedim;
bu ne ulann! kız gibi. vıcık vıcık. alın bunu.
bu adamı neden sevmiyorlar anlamıyorum. belki de dürttüğü içindir? neyse, kendisini severim, iyi yazardır.
Badem bıyıklı bi abi tarafından donuzlama kampanyası başlatılan yazar. Ne ara geldin de donuzladın da donuzu açtın da şoklara girdin.

Siz uymayın o feyke. Sevin beni. Sevil neşelen sevme yanarsın dırurrım.
profesyonel,yaptığı işi ücret karşılığında icra eden kişi. bu anlamda (bkz: ölüp ölüp dirilme)
nick altı savaşları sevdalısı bir yazardır.
espri yapmasın. rica ederim.
Biri sözlüğün en kaliteli trolü, öteki esprinin kalitelisinden anlamayan 11. Nesil yeni yazar.
(bkz: nickaltı savaşları) basliyor herkes yerini alsin.
malum kişi öldüğünde çay ısmarlayacak yazar.

bırak o bebe içeceğini sen bize içki ısmarla.

(bkz: sevdiğim yazar)
Küfürlü mesaj gerekçesiyle çaylak olan yazar.

Ben kimseyle özelde kavga etmiyorum ki. Özele taşıyan olmuyo, olsa bile yav he he, dedikten sonra basıyorum donuzu.

En son geçen martta Ankara patlamasından sonra salak salak trolluk yapan bi ipneye küfretmiştim. Onda da zaten çaylak olmuştum. O ipne o zaman ki mesajı şimdi de mi şikayet etti.

Zaten 20-25 gündür mesaj alımım sadece arkadaşlarıma açık. Onun yarısında da tamamen kapalıydı. Biriyle kavga etmem imkansız.

üçüncü kişiye salladığım mesajın birini şikayet eden sözde bi "arkadaşım" mı yaptı bunu.

Hee ne manaysa isimli yazara geçmişte yaptığı bi şeyden dolayı yılan, demiştim. Eğer o yaptıysa tam yılanmış. Yılan diye küfür mü olur lan.

Silkelerim böyle işi. Ekşi'de yazmaya devam etcem artık.
görsel

Çaylak olmuş yazar.
15 günlük çaylak cezasının ardından geri dönen yazar. yokluğumda baya bi hır gür olmuş, silikler, linç girişimleriniz olm sizi çok pis tokatlarım lan.

ama özledim de sizi. öteki sözlükler hep moron dolu. ne gülmeyi bilirler ne eğlenmeyi, mal mal bakıyolar.

gelin sarılak.
görsel
hoş gelmiş angaralı kardeşimizdir.

yokluğunda çok şey oldu çook. *
nerelerdesin be kardeşim özlettin kendini dedirten yazardır.

geçmiş olsun bakalım.
umarım bir daha bu kadar uzun ayrılıklar olmaz dediğim yazardır.
iyi bir yazar.
görsel
uzun bir aradan sonra sözlüğe return eylemiş yazarımızdır.
nickine çok özendiğim yazardır.
kesinlikle hacer olan yazar. evet.
hamile.
gerçek halime benim.
Amator bir ruh hali gerektirdiginden olmayandir.
Ah şarapçı ah. Senin haremden iki kadın, bi tane de cinsini çözemediğim yazarla büyük kavgam oldu. Bırak da böyle düşünüyüm.

Oluşturduğunuz dedikodu ağı sayesinde Zirvelere çağırdığım kişileri göstererek nikaltıma, zirve başlıklarına olur olmaz şeyler yazdı tayfan. Tokatlamaktan bıktım valla. Ellerim nasır tuttu.

Kaldı ki bugünkü olay yazarın birinin nikaltında gördüğüm halime, lafının üzerine girdiğim entiriyle ilgili saçma sapan ifadeler kullanıp savunmaya geçmen. Demediğini Bırakmadın. O laflardan sonra müsaadenle ben de çakıyım lafımı. Destan yazmışsın valla. Gözlerim ağrıdı okurken.

bana ne ister halime olsun ister olmasın. Sanki bana maykıl ceksın. Değilse değildir, oysa o'dur. Çok da lülü.

Ama dediğim gibi sana birini korumak için müthiş bi pas atmış oldum. Sen de fırsatçı golcü olarak vurdun gol oldu.

Not; ayrıca bu taktiğin cidden çok sıktı. Başka bişiler bul, Süpermen modeli artık çağdışı.
Selam büyükler merhaba çocuklar
Bu akşam size yeni bir öyküm var
Dilim sürçerse kusura bakmayın
Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı var.