görsel

Ve beklenen haber geldi.

Prison break 6.sezonuyla geri dönüyor...
Don Self diziye geldikten sonra çok bozdu.
Alexander mahone der susarım..
Yeniden izlemeye koyulduğum ve 2.sezonunda olduğum dizi. Hiç kuşkusuz 1.sezonu en güzel sezondur bunun yanında 2.sezondaki kedi fare kovalamacası ve 3.sezon sona hapishanesindeki kaotik ortam da güzeldir. Ama 4.sezon gerçekten sıkıcıdır hele zorlama olan 5.sezonu hiç saymıyorum.
bir le trou olmasa da, zamanında epeyce izlemiştik.
ilk sezonu harika olan dizi, tekrar tekrar izlememe rağmen hiç sıkmıyor
scofield kardeşlerden maykılın asperger sendromu olduğunu düşünüyorum.
senaryosu çok güzel fakat sürdürenilirliği yoktu.
izle geç değil yorucu bir diziydi.

plan konusunda maykılın eline verecek arkadaşlar var burada.
galiba guantanamo'yu konu alan dizi.
4.sezonu leş gibidir evet.
ilerde belki gerçek olabilir mi acaba.
kardeşim spoiler diye belirtsene belki izlemeyen olabilir.
dizi tarihinin gelmiş geçmiş en heyecanlı, gerilimli dizisi. öyle ki; izlerken tırnaklarınızı yiyorsunuz. sizi strese sokuyor. zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. size bütün dertlerinizi, kederlerinizi unutturup gerçek hayattan soyutlayıp tam anlamıyla hikayeyle birleştiriyor. sizi içine sokuyor. cidden senaryosu muazzam tasarlanmış. bu diziyi izledikten sonra hiç bir diziden keyif alamadım.
böyle bir dizi yok abi. varya şu 1.sezon'un vermiş olduğu heyecanı ne verebilir?
izlemeyen varsa hemen izlesin!
2 dakkada adam satmak nedir a101 dersi olur bundan.
2000li yıllarda, tv’de ilk gördüğümde efsane felan dediğim diziydi. Ee tabii ergendik daha ozamanlar.

Yaş ilerledikçe vasat olduğunu anladım. Mantık hatalarına girmiyorum bile.

10 üzerinden 6. T-bag hatrına 7.
Yani izleyin. izlemeyin demiyorum ama öyle offfffff muhteşem, acayip, zekice diyenlere de fazla kulak vermeyin.
iki kez izlemeye çalıştım ama yok, gitmiyor. inanılmaz sıkıldım ilk bölümler. güzel diyorlar da yok yani izleyemiyorum. izleyenleri de tebrik ediyorum ne diyeyim.
ilk sezonu ub3r otesi sonrasi biraz garip geldi bitirememiştim.
daha ilk bölümlerde dikkatimi çekip, ileri bölümlerde dizi içerisinde idolüm olmama sebebiyet veren karakter (bkz: theodore bagwell) i asla unutmam.

3. sezondan sonrasında ilgi, heyecan kalmadı bende pek.

hatta 4. sezonu ortalayınca 2020 aralık gibi bırakmıştım,
o gün bugündür hiç izlemedim.

izleyeceksem de ilk sezona geri sararım.
dünyanın en heyecanlı ve gerilimli dizisi.
görsel
dünyanın en iyi dizisi.

bu dizinin eşi benzeri daha gelmedi. hayatımda izlediğim en gerilimli en sürükleyici dizi. hiç bir diziye bu kadar bağlanmadım. aşırı heyecanlı ve insanı içine çekiyor. eğer izlemeyen varsa tavsiye ederim. hatta kıskanıyorum o izlemeyenleri. keşke benimde hafızam sıfırlansa da baştan izlesem.
görsel
bana göre dünya dizi tarihinin en sürükleyici ve en heyecanlı dizisidir. soluksuz izlerdim. 44 dakikanın nasıl geçtiğini anlamazdım. dünyadan soyutlardım kendimi. izlemeyen varsa bence şans versin bu diziye.
ilk 2 sezonu muhteşem saran dizidir 3 te fena değil 4 ve 5 te bokunu çıkarıyor.

bu arada gretchen morgan'ı nası bi hatun lan şuana kadar gördüğüm en sexy hatunlardan.
Bunu beğenen şunu da beğendi/beğenir: (bkz: le trou).
Sonunda mayk ölüyor.