bugün

malum süt muhabbetine girmese çok daha beğenerek izleyeceğim youtuber.
abone sayısı henüz binken takip ettiğim YouTube kanalı.
kaliteli mizaha ve tırt kitleye sahip youtuber.

zito porçay!
tengrinin 99 ismi (esmaül hüsna) ilahisiyle yarmıştır. ülkenin en kaliteli trolleri arasında.

https://www.youtube.com/watch?v=kOZL7dfV248
acilen daha da ünlenmesi gereken youtuber.
içten içe kürtçü bir arkadaş kendisi tüm ideolojileri ti ye alma kisvesi altında eşeğine kur yapan bir kürdün ateşiyle yanan komik bir yutubır.
Kara mizahın ne olduğunu bilmeyen bir kitlesi oluşmaya başladı gibi. Umarım devam etmez bu iş böyle.
Bence sıfır samimiyet.
dün 13 yaşındaki kuzenim tarafından izletilen sikik youtube kanalı. hiç komik olmayan şeylere dakikalarca gülüşü türkiye'de mizah nereye gidiyor diye beni üzdü.
Porçayı ilk zamanlarından beri takip ederim. Henüz daha yüzünü göstermemişken yani. Yaptığı işi gerçekten severek yaptığına eminim ancak izleyince hazmedilmesi zor bir tarzı var. Öyle "hahah iyiymiş lan" diyeceğiniz bir kanal değil.

Videoları genelde üzerine düşünülmüş ve ince espriler içerir ki bu yüzdendir ilk zamanlarındaki kitlesi baya aklı başında ve kaliteli insanlardı.

Ama şu son zamanlarda üzülerek söylemeliyim ki kitlesinin durumu inci sözlükten hallice. "Erkan kim, sikiyim mi seni, anan gshjsjd" diyen mastürbatörler yüzünden kanalı "ergen kanalı" olarak anılmaya başlandı.

Zaten ultroll videosunu izlerseniz o da durumun vahametinin gayet farkında ama elinden bir şey gelmiyor. Çünkü yeni yetme tüysüz ibneler böyledir. inci sözlükte bu oldu tigir:er'de bu oldu ve ne yazık ki porçayda da böyle olmak üzere.

Çünkü adamın kitlesi adamı anlamıyor. Baya taşşak muhabbeti yapılıyor yorumda. Adamda haliyle ben bu oçlara ne verirsem tamam derler mantığında. Yanlış ama doğal bir düşünce.

Bu yüzden porçay bozmadı, porçay hala ilk günkü porçay ama kitlesi leş.

Umarım bu adamı anlarlar çünkü gerçekten potansiyeli çok yüksek.
Şimdi iyi güzel konuşuyor her şeyi tiye alabiliyor gibi de acaba atatürkü bu ülkede tiye alabilir mi? Hiç bir sınırı ve ahlaksal baskısı olmayan toplumda yaşasaydık ben de bir kanal açar bütün değerleri tiye alırdım lakin sınırın varsa söylediğin biz böyleyiz rahatsız olan gidebilir söylemlerinin içi boş oluyor. Madem bu kadar cesurca konuşuyorsun atatürkü de tiye al da görelim aslan parçası yaşadığın ve yarattığın hayali burdur ilinde.
yüz yüze gelirsem komik değilsin youtube kanalını kapat diyeceğim kişidir.
https://youtu.be/3q0CIH8aV8M

Yeni yüklediği şarkı baya baya olmuş adam, kanal, oluşum. Zaten kanalda genel olarak bir anti-feminizm var ama bu şarkı gerçekten triggerlandıracak.
güzel insan, harcamamalı kendini türkiyede.
erkan kim? erkan bu ne? erkan anana kayayım, erkan,erkan,erkan... kısaca kitlesi beyinsizler kitlesi...
birde sözlük kurmuş reyiz. kitlenin ne kadar mal olduğunun bir diğer ispatı.

not: imam hatipli bir metalci
yaptığı çoğu şey troll, taşak muhabbeti ama ciddi olduğu zaman güzel işler çıkarabiliyormuş
https://www.youtube.com/watch?v=6BySVFnIaB8
erkan mı ömer mi bi karar verin amünü.

kendisini kendime benzetmekteyim. keşke zamanında bu sözlükte çüreyeceğime yaklaşık 2000 açtığım başlık ile yutuba girseydim. ha am*na kodumun evladı erkekklik hormdsjvlkajgl ha
bir kaç aydır porçayistim. kitlenin hali nereye gidiyor bilmiyorum. mizah anlayışını sevdiğim insan. yarın yeni koma hırrım buke şarkısı geliyormuş.
porçay, porçay, porçay.....
bu olmadı.
herkese merhabalar. entryme hoş geldiniz.
bu da olmadı.

porçay vs diğer yutubırğlarr
gerizekalı vs daha gerizekalı.
olay bundan ibaret.

neyse. bir yutubırğğ.
zeki olmayıp, az gerizekalı olan bir yutubırğ.
Gel amima gir videosundan sonra benden kara mizah ogretisini ogrendi.
dünyadaki en tatlı, en sevimli insanlardan biri. düzenli takip ettiğim tek youtuber.

porçay porçay porçaaay.
ilk başlarda iyi dedik. şarkıları da iyiydi. daha sonra bozdu. her yerden takibi bıraktım. daha da uğramam.
Muhterem reis-i burdur hazretleridir. Takip ettiğim tek youtuber, böyle değişik adamlara ihtiyaç var.
https://m.youtube.com/watch?v=ccP2thzIwMM buradaki konuşmasını aşırı beğendim, son feminist bükücü.

Porçay porçay porçaay.
"samsun'a ayak bastı, din sömüreni astı."

"ata ata atame, sen kalk ben yatame."
ne bu şimdi?
t: bir gerizekalı.
güncel Önemli Başlıklar