bugün

kadının yüz güzelliğini sindirebilmek için.
adamlar beceriksiz, ellerine yüzlerine bulaştırıyorlar...
Çünkü arkasından iş yapmaktansa yüzüne karşı yapmayı tercih eder...
hayır bunu yaptıran ve savunan kadınların sağda solda kapalı giyinenlere "değersiz, gerici, ilkel" diye yafta vurması çok komik. bir kadını en aşağılayıcı şey yüzüne boşalmaktır.
Liseliler ;

Oha gerçekte yapamıyor muyuz?
(bkz: bukkake)
Böyle şeyler dürtüdür, canın ister yüzüne boşalırsın. Keyif alır ağzına boşalırsın. Bunu isteyen kadınlarda hayli fazla, bundan hoşlanan erkeklerde keza. Fentezi meselesi goçum, fazla kurcalamamak lazım
birlikte yemek yapmak, sinemaya gitmek, motosiklete binmek, hayvan beslemek, deniz kıyısında şarap içmek, şarkılar söylemek, çocukluklarını birbirine anlatmak, rüyalarını paylaşmak gibi sevişmek de aşk'ın bir parçası olduğuna göre aşkını yaşayan erkektir bu kişi.

zira aşık olduğu kişiyle, romantik yanlarını olduğu kadar hardcore bilinçaltı fantazilerini de yaşayabilir kadın ya da erkek. burada tek önemli nokta iki tarafın da bu fantezi ya da hardcore durumdan hoşlanıyor olmasıdır.

sevdiği insanla sevişirken yüze boşalmak , anal seks yapmak, onu dişlemek, kalçasını tokatlamak vs. gibi bir sürü şey de aşkın parçasıdır. bazılarına göre "ay ne çirkin bir sey" boyutunda algılanıyor olabilir. şu anki bilinç ve deneyiminizle konuşup bütün dünyadaki ilişkilere kendi bildiğiniz kadar dar bir çerçevede ilişki kalıpları önermeniz sadece kendim caldim kendim oynadım durumudur. emin olun hiç bir aşık çift, bu eleştirilerden içerleyip sevişme biçimlerini değiştirmeyecektir. sadece son derece öznel ve kişisel bir eleştiridir aşık olunan kadının yüzüne boşalan erkeği kötulemek. tabi size göre hiç insan sevdiğini siker mi sloganı geçerli olabilir.