bugün

Metrogarden avm deki şubesinde sadece kola fanta gazoz bulunan firma. ice tea yok. Ayran yok. Sadece gazlı.
Meksika usulu tavuk menusu siddetle tavsiye etmiyorum. Verdiginiz para bosa gitmesin. Tavugun ustune doktukleri sos gercekten kotuydu ve acimsi bir tadi vardi. Ayrica tavugun kendi tadi bile kotuydu. Tek gideri olan makarnaydi diyebilirim.
biraz balon olduğunu düşündüğüm fast food mekanı. eskiden patatesleri falan daha güzeldi sanki şu anda uyduruk geliyor.
KFC nin alternatifi fastfood zinciri. KFC nin helal olmadığını duyduğumdan beri tavuk yiyeceğim zaman tercihim popeyes dan yana oluyor. O da binde bir zaten, biliyorsunuz fastfood zararlı arkadaşlar. Şimdiki tavuklar da tavuk değil canavar tabiri caizse. Genetiği değiştirilmiş yapacak bir şey yok.

Acı acı, olsa da yesek.
her yediğimde ishal oluyorum amk..
geçen kavacık'a paket servis isteyecektim.

en yakın yer mecidiyeköyde dediler.

bu kadar yatırım yapmasınlar.

ayıp oluyor.

şişliden anadolu yakasına kova gçnderecekler.

kafadan 2 saat
ne zaman kfc yesem zehirlendiğim için tavuk üzerine tek geçtiğim hızlı yemek markasıdır.

ekstradan alınan tavuk parçaları da diğerleri gibi tavuk kıymasından değil harbi tavuk parçalarından yapılır.
tavuk burgerlerine, tavuklarına, tırtıklı patatesine, soslarına bayıldığım firma. yağsız, lepleziz, çok seviyorum burayı. başka yerlerde yediklerimde sanırım kalitesiz yağdan bir ağırlaşma hissi oluyor ama buranın ürünleri güzel, burada o sıkıntıyı yaşamıyorum. aferin.
Son gittiğimde ikili tavuk burger söyleyip bitirememiştim. Ucuz, doyurucu tavukçu.
menü siparişi verirken light kola yok diyen firma. siparişi iptal ettim.
Light kola ice tea gibi içecekleri bitmiş olan ve bir türlü gelemeyen firma. Tab gıda kola dayamayı misyon edindi besbelli.
Favorim fastfoodçu. Gönlümün 1.Si bu 2.si arby's. Kova formu daha güzel, menülerindeki wicked ve nugget kovanın yerini tutmuyor. Tavuğu Kemikli yiyeceksin abicim.
Bi ara tavukları çiğ servis ediyorlardı. şimdilerde düzeldi. Terbiyesiz tavuk temalı reklamları hoştu.
bir kfc degil evet değil.
Tavuk bacağı çıktı diye bi duyum aldım ama ben bilmem. prensesler gibiyim baba evinde beyaz et sevmem.
terbiyeli tavuk diye reklamlarda görmüştüm reklam anlayışlari cok dandik ve sacma hamburgerini hic yemedim diyebilirim.
Kfc nin baya bi yandan yemişi. Ama kfc den güzel olan tek bi yanı var o da porsiyonları sanki amerikadaymış gibi çok veriyorlar.
10 liraya bir de patatesi kolayi buyutup yediren lokantaymis. 15 liraya mis gibi kusbasi pastirma sucuk karisik pide var lan bu ulkede. Kfcye de lezzet olarak yaklasamaz.
Maxi xl menüsünün gideri vardır.
tavukları iyidir güzeldir de geçen aylarda panini mozzarella sandviç yiyeyim dedim buradan iki ısırık zor yedim. ne kötü tattı arkadaş. belki de ben beğenemedim. nugget favorimdir bu restoranda.
Kfc nin dolara endeksliymiş gibi hayvani zamları ve menünün fotoğrafındakinden daha da küçük porsiyonlarla insanları kazıklamasından sonra on kere tercih edilesi tavuk restoranı lezzeti de iyidir genel olarak.
Şu dakikalarda gündeme getirilmemesi gereken tavuk fast food restoran zinciri.
Popeyes diye okudum yalan yok.
Pampepeyyes kürt işi telaffuzu böyle olurdu kanımca.
Ben (bkz: temel reis) diye okudum. Allah affetsin.