oyun bakımda sanırım.
dertsizlere dert, işsizlere uğraş olmuştur. evden çıkmayan insanları evden çıkarır, pokemon avlatır olmasından dolayı müteşekkir olmalıyız.
abartıldığını düşündüğüm oyun.

bir efsanenin başına gelebilecek en kötü şeylerden bir tanesi, tam olarak da budur.

çizgi filminin ilk yayınlanmaya başladığı zamanlarda ergenlik dönemimde olduğundan, pokemon'un bende yeri her zaman ayrı oldu. ses getireceğiz, para kazanacağız diye böyle bir efsaneyi hortlatıp, insanları fütursuzca sokağa dökmenin bir anlamı olduğuna inanmıyorum.

belki de tek iyi yanı, insanları biraz olsun hareket etmeye yönlendirmesi diye düşünüyorum. tabi sağda solda ücra köşelerde ölü bulmadığınız ve pokemon yakalayacağım diye karakola adımınızı atmadığınız sürece.
Server baglanti sorununu ben de cok yasiyorum.
bir arkadasim klasik türk cözümünü önerdi. denedim, ise yaradi.
server a baglanamadiginizda interneti kapatip acin.
Yapımcısı Nintendo nun hisselerini %25 yükseltip 28 milyar dolar değere çıkaran gps tabanlı oyun.
Pokemon yakaladıktan sonra poketopunu gösterirken surekli buga giren oyundur.
görsel
Tüm gece kadıköy rıhtımda balbazar kovaladığım oyun.
hangi salak kendini oyuna kaptırıp kamyonun altında kalacak derken düşündüren ve nitekim bugün dereye "pokemon yakalamak" için atlayan bir gencin can vermesi ile tahminlerimi ne yazık ki haklı çıkartan akıllı telefon oyunu. oynamayın kardeşim beyin yoksa oynamayın. ash ketchum kendini bu kadar kasmadı bee.
Yaşadığım ilçede pokemon yok diyebilirim. Hiçlikte de yaşamıyoruz ya,herneyse.
Android 4.2li telefonumda çalışmayan oyun.
https://www.youtube.com/watch?v=u_nL2rfn1j8
yahu az önce nearby kısmında charmander buldum
gecenin bu saatinde onu almak için dışarı çıktım
buldum
tam üstüne tıklayıp top atma sayfasına geçeceğim Server gitti
başka oyun olsa bu hayal kırıklığından dolayı silerdim ama bu oyun başka yahu.
Bugün beni 12km yürüten oyun. Hadi kötü diyin şimdi!
şu sıralar bayağı gündemde olan bir oyun. merak etmedim desem yalan olur.
üşenmedim youtube'de pokemon go oyununu detaylı bir şekilde aratıp izledim.
kusura bakmayın ama elimde telefonla çevremdeki güzellikleri bir kenarı koyup, pokemon avına çıkamam. evli, barklı adamım pokemon go mu oynayacağım amk?
açarım evimde konsolumu, paşa paşa keyfimi sürerim.
hiç bulaşmayın.
oynayan arkadaşlar;
sizler de bir an önce bu oyunu hayatınızdan çıkartın. karakter geliştirmeli oyunlar güzeldir, keyiflidir ama zamanınızı emer.
buradan bir arkadaş sayesinde indirdigim oyun. açtım biri yönlendirdi falan, yakaladım birini, sonra evden çıktım, internetin yok dedi, la deseydinizya internet lazım, ev ile iş dışında internet ne arasın bende amk, neyse yakaladigimi besliycem hepinizi yenicem amk.
tam isim olarak pokeimam ismini alacaktım ki biri benden önce almış sırf bu yüzden oynamaya bile tenezzül etmedim umarım pişman olmam dediğim oyundur.
Samsung s4 te oynanamayan oyun. Ne demek S4'te olmaz yahu.
Ya soktumun yerinde gym i askeri bölge yapmışlar nası yaklaşmamızı bekliyorsunuz millete cami gym yapılır bize askeri bölge. Nüfus cüzdanım yoktu sorarlar içeri alırlar diye gym e giremedim lan. Akşam üzeri nüfus cüzdanıyla tekrar deniycem.
Tüm dünyanın oynadığı oyun. Gamerlara laf eden abiler sokağa çıkmış pokemon arıyor ne ilginç dimi.
bu pokestoplar 5 dkda mı 1 saatte mi yenileniyo bilen varsa 1 mesaj uzağınızdayım pls.
çizgi filmden esinlenilmiş oyun.

fake gps yapmayı bilen birileri bu konuda yardımcı olsa da bizde yapsak. internette yabancılar koymuş güzel güzel ama hep inliççe, türkçe ne diyo bilemem allah bilir. bilen ve yapan biri keşke detaylı şekile yazsa şuraya
Hitmonçel gördüm evin etrafını gezdim yok. Karşı alanda arazi var topraklık, ratata ve diggle tespit etti, terlikle toprağa girdim dolaştım; yine yok. Arasıra gps not found yazıyor ayrıca. Serverda sorun olmalı.
son günlerin fırtınası. dün modada 2 genci pokemon ararken gördükten sonra asla oynamayı düşünmediğim oyun.

edit: oynamayı düşünmediğim dediğim halde ofiste ve çevresinde çılgınca pokemon aradığım oyun.
bakkal : buyrun.
oyuncu : pokemon var onu alıp çıkıcam.
bakkal : bizde yok malesef.
ben : ?*%&^%&