bugün

görsel
https://www.donanimhaber....yle-ertelenebilir--118547
Yeni kolu olan dualsense görücüye çıkmıştır. dokunma hissiyatına fazla önem veren ve kendiliğinden mikrofonlu gibi gibi teknolojilerle geliyormuş. Tasarım olarak futuristik gözükse de bence göze hoş geliyor. Eğer olurda dolar kuru=6648tl olmazsa 8 ay sonra deneyip göreceğiz.

https://blog.us.playstati...roller-for-playstation-5/

görsel
bu ne aq star wars gibi?

beğendim.
O ne lan öyle.
Enayi düdükleme aracı. Evet.
serinin 5'i nihayet tanıtılıyor. oyun jostiğinde ekranı görmek etkileyici gözüküyor. playstation 1,2 ve 3 bende mevcuttu. 4'ü alamadım. 5'i de alamam büyük ihtimalle. nostalji severim ama gidip de playstation 1'de ne heyecan yapardık ilk oynarken diyemeyeceğim tabii. hayırlısı.
görsel
Canlı yayında premier'i yapılan cihaz.

Pc oyuncusu olarak çıkması sevindirmiştir zira bethesda, starfield'ı ve dolayısıyla sonrasında elder scrolls 6'yı çıkarması için yeni nesil konsolları beklediklerini ifade etti.
8 bin liradan aşağı olmaz.
şu anda lansmanı 2 milyon izleniyor. anca izleriz. xbox çakıp geçecek ama haberiniz olsun.
Karşınızda PlayStation 5.

görsel
Tasarım olarak pek beğenemedim, ama özellik olarak müthiş bir şey olacağı kesin. Bu arada millet Ps 5 heyecanı yaşarken ben hâlâ ps 2’de takılıyorum. Bende bir mallık var sanırım.
Tek bir oyuna 500 lira vermek de ne bilim. Tâbi herkesin tuttuğu kendine.

Torrent'in olmadığı yerde sevdalılar göğe bakarmış.
Çok güzel cihaz ama en az 8-9 bin lira olacağı için ps4 slim alıcam 4-5 yıl götürür herhalde. Sonra bakarız 5'e.
ps10 bıle cıksa
süper mario keyfini asla veremicek
neyse yokmu captain tsubasa bır drive shot atalım kartal vuruşuuu ıyyaaaa..
500$ etiketiyle çıkacağı ve gelişmiş donanım ve yazılımından dolayı(denk olmasa da master race pc'ye güç olarak en yakın konsol kuşağı) çok pahalı olacak söylentileri dolaşıyordu bir kaç gündür. Tr gibi alım gücü çok çok düşük ve g.tünün dibinden ayrılmayan yandaş tayfayı beslemek için anasının a.ı kadar vergi getiren ülkeler için opsiyonel olarak sadece dijital oyunları çalıştıracak versiyonu da çıkacak. Gerçi bu da min.5000₺ bandında çıkar gibime geliyor.

Emektar fat kasa ps4 ile devam edelim ağam biz şimdi kalabalık yapmayalım gelişmişlerin masasında..
Amerika'da gavur (!) Amale olsaydık...

iş bulmak için en popüler inşaat ya isa diyenlerin piyasasında, yatağı yorganı alıp gurbete çıksak amale olsak gideceğimiz yer; Washington DC (başkent), New York, Chicago, Los Angeles, Houston, Phoenix, Philadelphia, San Antonio, San Diego, Dallas, San Jose, Austin, Jacksonville, San Francisco, Columbus, Indianapolis, Fort Worth, Charlotte, Seattle, Denver ve El Paso olurdu.

iş için maaş: inşaat işçisi 3038 gibi taban Ortalaması ile maaşımız 3400 dolar civarında olurdu.

iş deneyiminin maaş üzerindeki etkisi:
Deneyimli: + %19
Kariyer ortası: + %12
Giriş seviyesi: - %28 etkilere değinmeye gerek yok.
Esnek çalışma olmaması, resmi tatil günlerinde (yamulmuyorsam 20 gün falan) ücret ödenmemesi vs konular zaten malûmunuz...

50' - 55' arası bir TV ile PlayStation 5 en fazla 1000 dolarlık maliyet ortaya çıkarır ki bu da amale baba için oğlunun odasına doğum günü hediyesi için en fazla 2-3 ay süre fazla mesai gerektiren durum.
Yani; benim gibi amale olsa bunu yapmak için (son zamlar, vergiler, döviz kuru neticesi) öpücük vermesine gerek olmaz.
Gümrük vergisi, ötv, kdv, trt payı, kâr payı derken joystickin vibrasyonunu içimizde hissedeceğimiz konsoldur.
7 kişi bile bir PS'ye giremeyecektir.
https://youtu.be/hq14YiO-5QE

PlayStation 5 almayı düşünenlerin korkusu.
Yakışıklı alet.
görsel
2011 yılında başlığı açan şahıs bir tahminde bulunmuş ve 2016'da çıkması planlanan demiş. dört yılla kaçırmış kardeşim. canı sağolsun.
gelişmiş ülkeler için gayet makul bir fiyata satılacak yeni nesi oyun konsolu. 3. dünya ülke vatandaşları uzaktan izleyebilir.