bugün

regl ağrısından kıvranırken şekilden şekle giren hatun kişiyle top çarpması sonucu kıvrım kıvrım kıvranan küçük beyin çektikleri ölümüne kapışır.
kıyaslama yapmak icin iki şeyin de yaşanılması gereken durumdur. lakin regl sancısı öyledir ki biri bıcakla rahminizi söküyor sanırsınız ve her ay yaşarsınız bu acıyı. her ay lan!
biri maçtan maça ya yaşanır ya yaşanmaz, öteki her ay mecburi olarak yaşanır.
birini engellemek senin elinde, öteki ağrı kesicilerin insafına kalmış.
regl acısı diye bir şey yoktur. reglde ağrı olur. dolayısıyla kulvarlar farklıdır.
top çarpması daha çok acıtır cevabıyla sonlanacaktır bu. böyle karnınıza yavaş yavaş girer. sanki içinize sıcak bir şey dökülmüş gibi ağır ağır toplanır karın ile malum bölge arasında. ergenlikte türlü türlü çözümler sunulmuştur başına bu olay gelene. tek ayak üzerinde zıpla, koş, yuvarlan, sağ elinle sol kulağını çek, dirseğine dilini değdirmeye çalış... ama çözümü yoktur, geçene kadar çığlık atmak biraz hafifletir.
taşşana tekme yemiş bir adamın hissettiği acının bir kadının doğum sırasında hissettiğinden daha fazla olduğu bilinmektedir. lan soyle düzeltirken yanlışlıkla biraz sıkınca bile karna nasıl pis bir ağrı yayılıyor aman aman evlerden ırak!
ya hatırlatmayın ya 3-4 dakika maçta yerde kalırdım hatta sonradan ağrıyor allah vermesin.
ikiside acıdır. var mı ötesi?
o top kısa süreli cehennemi yaşatır, kadınları süregelen bi hadise. Regl ağrısı daha kötü sanıyorum çünkü menopoza kadar çağresi yok, erkekler biraz toptan uzak dursunlar canım.
iki acı bir olursa zevkler seyran olur. futbol da hayal olur, regl tripleri de.

sevin, sevişin.

hatta şimdi defolun sexist liseliler.
ikisini bir arada yaşayamayacıgımız için Asla tam anlamıyla kavrayamayacağımız karşılaştırmadır.
35-40 yıl boyunca pipimize her ay top çarpmadığından regl acısı üstün gelir.

çocukluğumdan 3-5 yıl öncesine kadar futbol oynadım, "işe lan işe" durumu en fazla 10 kez hasıl olmuştur. regl sancısını buna kıyaslarsanız 400-450 gibi bir rakam ortaya çıkar ki kıyas götürmez.

pipisine 400 kez top çarpanlar eksilesin...
kış mevsimi çarpan top periyodik reglden daha fazla acı verir yaz, ilkbaharda ve sonbaharda ise kafa kafaya bir durum olabilir.
pipiye top çarpınca insanın dünya'sı kararıyor, top çarpacağına direk öl daha iyi.
fiziksel etkilerini kıyas edebilmek için ikisini de deneyimlemek gerekir ki bu pek mümkün değil malumunuz?! Aksini iddia eden açıklasın! Ancak psikolojik etkileri söz konusu olduğunda kesinlikle topun pipiye isabet etmesi açık ara galip gelir neden mi?

- regl, kadının doğurganlığının sembolüdür; sağlıklı bir üreme yapısına işaret eder; polyanna mesela regl ağrısı girince, "olsun, çocuğum olacak" der.

- pipiye top çarpmasıysa tamamen kısırlık korkuları trafosudur! Bir daha asla sevişemeyeceği ve tohumlarını dünyaya salamayacağı endişesine gark eder er kişiyi! Allah korusun!

- sen daha neyi kıyaslıyorsun acaba? hea?
sırf korkusundan topa her zaman götümü dönerim. neme lazım beş kuruşluk oyun için dal daşşağı yere serelim.
pipiye tekme yiyen biri olarak konuyu kapatiyorum.
büyük başın derdi büyük olur. biri bunu diyecekti arkadaşlar ben günah keçisiyim.
testislere gelen darbenin doğum sancısıyla kıyasında testisin yaklaşık 30 kat daha fazla olduğu söylenir.
hani fatma girik filmlerinde bayılmadan önce ortada sabit bir imaj ve etrafında 7-8 tane dönen aynı imaj olur ya, hah işte onu düşünün testis acısında.
Regl sancısı 4 5 gün sürüyor ne diyorsunuz siz? çarşafları tırmalamak da cabası.
güncel Önemli Başlıklar