bugün

Pidem, bence gayet sağlıklı bir alternatif, hep dürüm, hamburger, kebap yerine bazan ıspanaklı, tavuklu, patatesli, karışık yenilebilecek, uygunca fiyatlı bir seçenek. Lahmacun da olması iyi oldu. Künefe de. Ekstra peynir, turşu vb.
çayını içtiğim bir pideci. eskiden pideleri bayağı ucuzdu ama artık o kadar da ucuz değil. eskiden 1 tl'ye çay içebilirken şimdi 6 tl'ye içebiliyorum. yine ucuz ama eskiden bir tık daha ucuzdu sanki çayı. belki de eskiden pide fiyatlarını bilmediğim için çok ucuz geliyordu bana. pidesini de yemiş olduğum bir yer ama eskiden pide indirimi de olmuştu.
pidem de pidem.
son yıllarda türkçe isim furyası başladı. en azından bunu ödüllendirmek lazım.
tebrik etmek istediğim pideci.

pideden anlamam, şöyle olur böyle olur diye bir iddiam olamaz çünkü bilgim yok. lakin yediğim şeyin lezzetini ve kalitesini anlarım.

patatesli hariç tüm pidelerini denedim. peynirlisi bana hitap etmedi lakin favorim kuşbaşılı pideleri oldu. lahmacunları da gayet tüketilebilir. bu fiyatlara dahasını beklemek hayalcilik olur. biraz da memnun kalmak lazım bazan.

gayet adam akıllı bir servis yaptıklarını ve hizmet verdiklerini düşünüyorum. paket servisleri de oldukça iyi.
pideleri güzel ve ekonomik bir pidecidir. burada çay 1,5 tl olup fiyatı yeterince uygundur.
Patatesli pideyi 4 sene önceki fiyata satıyorlar. Enteresan.
Bu arada kaşarlı ve harmanın Tadı şahane.
samsun'da yalnızca piazza avm'de rastladığım ve kıymalı pidesi osuruktan tayyere olan marka. yatırımcı tayfasına şunu anlatamadık, gitti; ürününüz ekmek, simit ya da kıymalı pideyse samsun il sınırlarından uzak durun. çünkü ekmek, simit ve kıymalı pidenin feriştahı samsun'da yapılmakta zaten. simit sarayı gibi bir marka bile altı ayda samsun'u terk etmek zorunda kaldı; daha ne diyelim?!...
ilk çıktığı zamanlardaki 8 liraya sattığı etli şahane pidesiyle gönüllerimizde taht kuran yemek şeysi.

Şimdi de yanılmıyorsam 13 lira falan aynı şey, ama boyutunu biraz ufalttılar.
Karfurda ki kuşbaşılı pidesi biraz çiğ gelebilir. Ama optimumda ki güzel.
görsel
çoğu avm de olmayan on numara pide yeme mekanı.

fiyatlar gayet makul ve hizmet çok başarılı. hani resmen ete hamur eklemişler öyle diyeyim size. tavuklu pidesini kesin denemeniz lazım. forum istanbul ve mall of istanbul'da var.