bugün

gayet normaldir, canı pide çeken bir ateistim belki de, hoşgörü nerede mübarekler.
an itibarı ile bulunduğum semtte kuyruğun yarısının yaptığı eylemdir. yaklaşık 50 kişilik kuyrukta 25 kişi eder buda. *
Ey müminler, bu kafiri dövmek serbesttir. Yapabiliyosanız çevrenizi de toplayın hep birlikte dalın, kimse bu zevkten magruz kalmasın.
Ateşin götünüzde sönmesiyle sonuçlanabilir.
pide kuyruğuna geç katılan bireylerin ezan okuduğunda orucu açma yöntemi olabilir ya da olamaz bilemedim.
Müslümana barbar demesine rağmen pide kuyruğuna giren kişi eylemi.
yumurtalı pide olarak eve döndürecek eylem.
cesaret isteyen eylem.tabiki iline gore degisir. Erzurumda doverler,trabzonda öldürürler, izmirde birsey olmaz.
devam edersen kendini sigarayı götünle çekerken bulabilirsin uyarmadı deme.
(bkz: götüm yanıyor)
Linç etme girişimine neden olabilir.
etrafındakiler kötü kötü o kişiye bakacalardır,
gerçi normal yürürkende bakıyorlar.
iftar çadırında yemek sırasında içen adam kadar cool değildir.
O duman sırada bekleyenlerjn ağzına burnuna girmektedir. Siz sigara içtiğiniz için bunu anlamayabilirsiniz ama içmeyenlere çok kötü gidiyor. Hicbir sırada sigara içmeyin lütfen.
Ne var bunda

Biz ve siz 11 ay aç insaların önünde yerken bişey yokta. Şimdi din zorla aç bırakınca mı var.
erzurum'da ölüm sebebidir. buna benzer bir haber vardı.
Cesaretine hayran olunası kişidir.
Bunlar hep amerikanın oyunu.
olm istediğinizi yiyin için umrumda değil de, sigara içerseniz varya harbi çok pis söverim.. :D
Bünye orucu kaldırmayabilir sağlık açısından sakıncaları çok bir çok kişi için ama bu düpedüz edepsizliktir.
Sıradaki diğer insanların orucunu bozar.
(bkz: pasif içicilik)
Yiyorsa Malatya da yapın bakalım o pide kuyruğu size nasıl giriyo.
Son sigaranız olabilir.
Viski içmek kadar etki etmez.