bugün

pep card denilince insan bir merak ediyor nedir diye açıkcası. araştırdım güven verdi para transferi konusunda, güvenlik konusunda gelişmiş, mobil uygulaması vs de bana güven verdi. en kısa zamanda edinmeyi düşünüyorum.
tır veya taksi şoförleri, PeP Kartlarını kullanarak opet benzin istasyonlarında akaryakıt alışverişlerini indirimli yapıyorlarmış. bu çok güzel bir ayrıcalık bence, tüm kartların bu konuda ayrıcalık ve kolaylıklar tanıması gerekir ki diğerlerinden farkı olsun pep card da öyle işte
kart kullanmayı i ara bırakmıştım. ne kredi kartı ne bişey sadece maaşımı alığım bir maaş kartım vardı. bir tavsiye üzerine pep card aldım. gerçekten de faydasını iki aydır kullanmama rağmen çok iyi gördüm. demek ki önyargılı olmamak gerekirmiş. akaryakıt konusunda, cepten sms konusuna, yurt dışında geçerli olma konusunda daha iyisni gerçekten görmedim gençler
pep card mevzusuna çok geç kalmışım üzüldüm gerçekten de. 1,5 sene bildiğin hollanda'da çalıştım kur farkına yenik düştüm, keşke önceden haberim olsaydı da paralarım boşa gitmeseydi. napalım ben yine de bir tane çıkartayım ne olur ne olmaz zaten normal kartmış, mesajla para bile isteniyorsa gayet iyidir.
ben bu kartık en çok da öğrencilerin işine yarayacağını düşünmekteyim. eft kolaylıkları, komisyon almaması ( yurt dışında) tam bizlere göre. bir de kartı kullananlar güvenlik konusunda aşırı titiz olduklarını söylüyor. bir keresinde nasıl olduysa adını vermiyim de bankadaki paramı çektiler kartsız. gece yarısı haberim oldu olan oluyor ben sonradan öğreniyorum banka tarafından. pep card'ta böyle tuhaflıklar olmuyormuş.
gencolar yazmış herkes memnunmuş madem o zaman ben de bir tane alayım şu pep carddan. zaten yeniliklerde var ne varsa, Türkiye'deki diğer bankalar bildiğiniz soyguncu olmuş, herşeyden komisyon alıyor. ama pep cardda okuduğum kadarı ile böyle bir durum yokmuş. helal pep card'ı çıkartanlara
reklamında kredi kartın yoksa pep cardın var diyorlar demek ki kredi kartından da farklı bir olayı var dedim ve aldım bir tane. kolaylıkları çok. hatta ben alır almaz tüm hesaplarımı kapattım ve buraya odaklandım.faturalarımı düzenli buradan ödüyorum. birikimim burada kesinlikle garanti altında ondan çok eminim.
valla geç haberi olanlara üzüldüm. çok şey kaçırmışsınız bence kredi kartı değil pep card alın kendinize en mantıklısı bu. ben kullanıyorum sık sık babamdan mesajla para istiyorum geçen babam yine arıyor pep'den mesaj geldi para mı lazım diye. babamı da teknolojiye uyumlu hale getirdim. çağın gerekliliklerini sağlamak lazım diyor adam. pep card ailedeki teknolojiyi de ilerletti.
kapitalist sistemin getirdiği kart bağımlılığı, kredi kartı alışveriş çılgınlığı derken bence pep card insanı dizginliyor. diğer bankalar senden komisyon üstüne komisyon alırken pep card gerçekten kolaylıklar zincirinden oluşuyor. güvenlik konusunda da baya sağlam, her konuda bilgilendiriyor seni.
Ödeme kolaylığı sağlayan kartlar içinde en avantajlı olanı. Ülke dışında kullanılabilmesi, komisyon olayı, kur farkından koruması bence almak için yeterli sebepler. Daha araştırmadım ama bir de indirim vs olayı varsa benim için okeydir
Ödeme kolaylığı sağlayan kartlar içinde en avantajlı olanı. Ülke dışında kullanılabilmesi, komisyon olayı, kur farkından koruması bence almak için yeterli sebepler. Daha araştırmadım ama bir de indirim vs olayı varsa benim için okeydir
Muadili çok ama o muadillerinin hepsinden daha iyi. Kullanabileceğin alan daha fazla. Puan falan biriktirme olayı da gelse güzel olur. O puanları kullansak, ekstra indirim alsak falan. kendi indirimleri var ama millet ekstra bişeyler de bekler
Kredi kartı kullanmıyorum ama böyle kartları seviyorum. Daha önce de başka kartlar kullandım ama şimdilik favorim bu. Beni kaybetmek istemiyorlarsa böyle devam etmeleri lazım
Normalde güvenmezdim böyle şeylere de nedense bu güvenilir geldi. Hakkında konuşulduğundan mıdır nedir? alabilirim yani her an. Oyunlarda da kullanılıyorsa alınır yani
Burada yazılanları okudum da baya iyi şeyler yazıyor. araştırdım her şeyini yurt dışına gitmeden ilk işim bu karttan almak olacak. özellikle diğer kartlardan farklı olması beni gerçekten cezbetti
yurt dışı olayını iyice araştırıp hızlı bir şekilde alacağım. çünkü yurt dışından ödeme alıyorum ve kur farkı ciddi bir şekilde zarara uğratıyor beni. en azından sadece yurt dışı olayında bile olsa kullanırım. faydasını görürüm diye düşünüyorum kesinlikle.
uzun süredir araştırıyordum sadece yazılanlara değil gerçek tecrübelere de ihtiyacım vardı. Yorumlar için teşekkürler. Valla en kısa sürede çıkartıcam, çünkü özellikleri tam benim işimi görecek şekilde. Zaten diyorum ya takip ediyordum sonunda karar verebildim. Malum zor karar veren bir insansanız ve garanticiyseniz hayat çok zor
pep cardı alır almaz kullanmaya başladım. özellikle zaman sınırlamasının olmaması inanılmaz işe yarıyor. yani istediğiniz işlemleri mesai saatleri dışında da yapabiliyorsunuz gençler, mutlaka kullanın
alalım kullanalım bakalım eğer dediğiniz kadar var ise valla ben de tavsiye ederim herhalde.
paramı en kontrollü kullandığım banka kartı şüphesiz. Biraz kart gelirken acaba acaba diyordum ama aldıktan sonra iyi ki almışım dedim. Çünkü talep arttıkça burada yazılanları okudukça doğru kararım için kendimi tebrik ediyorum. diğer kartlardan farkını alınca anlayacaksınız özellikle akaryakıt konusunda.
neden daha çok insan kullanmıyor bu kartı anlamıyorum ciddi bir şekilde iyi çünkü hani komisyon olayı yok, benzincide indirim var, bir de akbaba gibi kur farkı derdine düşmüyorlar. yeterince insan bu karttan haberdar olursa bizleri sömüren bankalardan hesap sorar hahahaa
buradaki entryleri okumadan aldım okuduktan sonra iyi ki dedim, birkaç özelliğini sizden öğrendim. yeniliklere açık bir insanımdır ve sms ile para isteme olayına tav oldum açıkcası. şimdi yurt dışı olayını ve akaryakıt mevzusunu da öğrendiğime göre tutmayın beni
pep card mı ne o ya madem bu kadar özellikleri var almak lazım o halde. nerden alıyoruz nasıl alıyoruz araştıralım bakalım bari.
ne kartmış arkadaş yok yok. bu zamana kadar almamışız kabahat. hemen gidip alıyorum
şu kart olaylarına aşırı yabancıyım, gerçekten de insan alışamıyor ama ihtiyaç da duyuyorum. mesela benzin çok alan biriyim hep nakit alırım, eğer bu kartta indirim imkanı var ise düşünmek gerek. opet'ten çıkmıyorum çünkü gerçekten her gün ordayım
güncel Önemli Başlıklar