bugün

sizin gadfatheriniz varsa bizimde peaky blindersimiz var demek için çekilmiş olma ihtimalini düşündüğüm ingiliz dizisi. sadece müzikleri için bile izlenir. ingiltere de belli bir süre bulunduysanız görüntüler içinize işler, özlem uyandırır.

birde sigara içiyorsanız eğer izlerken daha çok içme ihtimaliniz var.
Bu diziyi izlemeye biraz daha devam edersem sigaraya başlayacağım.
görsel
5. Sezonu izleme fırsatım oldu. Final yapmış dizi. Thomas shelby ölüyor.
5. Sezonu gelsin artık dediğim ultra kaliteli dizi. Evet.
görsel
5. SeZonu beklemekteyiz.
görsel

5 sezon gelse de izlemelere doyamasak..
Guzel dizidir. Aksan sevenler bayilir hatta. Dizinin bende sevmedigim anilari oldugu icin 2. Sezonu yarim biraktim. Atlattigim zaman devam ederim kaldigim yerden. Donem dizisi ve gayet basarili oyunculuk.
Gelmiş geçmiş en iyi dizi olabilir.

Edit: şu başlık sayesinde boş beleş it köpeğin de bu diziyi izlediğini öğrendik. Kalitesi düşmüş dizinin.
Özenti dizisi. Millet bunu izleyip kalitesiz çin malı takım elbise giyip saçlarına jöle sürüyor, Suriyeli oldu hepsi aq.
Abartılan dizi. Bazı bölümleri arka sokaklar tadımlığındadır. Zaman geçirmek için izlenir. O kadar.
4 sezon 1 bölümde şöyle bir sahne var.

Tommy aşçı ile tanışmak için elini uzatır, aşçı bu arada balta ile et doğrar.

Aşçı: afedersiniz ellerim kanlı
Tommy: benim de..

5 sezonun çekimleri sonbaharda başlayacakmış.
5.sezon çekimlerine başlandı. Sabırsızlıkla bekliyorum
Sadece merakımdan başlayıp hayran kaldığım dizi, aksanları bir harika, başrol harika, işleyiş harika. Ee uzun ömrü olsun zaten bir sezon 6 bölüm.
2 günde 3 sezon bitirdiğim dizi.
4.sezonu da bitirip 5 in çekilmesini bekleyeceğiz bakalım.
Tommy ciğim seni yüerim.
Adamın ses karizma tip of yani.
Ama sanki 1.15 boyun var be anam.

Ayrıca, aksanları beni deli ediyor, alt yazı olmasa asla anlanam özellikle arthur’unki kulaklardan ırak.

Sigara konusuna gelince, cidden saniye başına 5 sigara düşüyor, yapmayın anam, evde aile üyeleri varken içemiyorum!
Sanırım bu şarkı için izleyeceğim dizi.

https://youtu.be/jMMUgnf2E9c
"Hızlı kadınlar ve yavaş atlar, hayatını mahveder."
görsel
her bölümü film tadı veren mükemmel bir dizi. her sezonun 6 bölüm olması konunun saçma sapan uzamasını engelliyor. normalde sezonluk dizilerde görülen kalitesiz görüntünün aksine her bölüm için ayrı bir uğraşılmış. oyuncu kadrosu baya kaliteli. baş rolde cillian murphy (tommy) muhteşem bir oyunculuk gösteriyor, sigarayı içişiyle sigara içmeyenleri bile sigaraya başlatabilecek bir potansiyeli var. dizide en dikkat çeken şey şarkı seçimleri ve şarkıyı sahnelere kullanışı.( tommy arthur ve johnun beraber yürürken arkaya verilen bir şarkıyla gaza gelmeme ihtimaliniz yok). tek sinir bozucu şey ana karakterin deliliğini, kazanma hırsını aşkıyla ve çocuğuyla azaltıyorlar, insana "bir salında adam dünyayı katletsin" dedirtiyorlar.
gelmiş geçmiş en iyi dizilerden ilk 3'e girer.Tommy shelby sen nasıl bir karizmasın...dizide sürekli nick cave'in şarkılarının çalması da müthiş.viski ve sigara içesi gelir insanın.
Diziyi izlemedim ama Wonderful life sarkisinin cover i varmis muzik listesinde.

cok kaliteli olmus.

https://youtu.be/5BX3rtvVbF0
Tommy’nin dakika başı sigara içmesi bir bölüm bitmeden 6-7 defa sigaraya kaldırıyor.
5 sezon çekimleri tamamlanan şahane dizi
görsel heyecan ve merakla bekliyoruz!
berke can kılıklı birini mafya babasını oynadığı garip dizi.

tek bölüm izledim, katlanamadim bu starbaks bebesine.
görsel

ilk defa bir diziyi oyuncu odaklı izliyorum. Bu adamın havası çok başka, her bakışı anlamlı ve tarif bile edemediğim etkileyici bir yönü var. Muazzam.
güncel Önemli Başlıklar