bugün

alışkanlığım olduğu üzere her sabah erken kalkarım. sabahın erken saatlerinde yatmama rağmen şimdi uyanmış bulunuyorum. boş boş yatmanın kimseye faydası yok. o yüzden kıçınızı devirip yatacağınıza erkenden kalkın ve yararlı olun. kime neye demeden yararlı olun. her taraf pislik içinde (mecazen). bu enkaza bir el atın. sabahın bir vakti sözlükte cinsel başlık açacağınıza bir farkındalık oluşturun. oluşturun ki bir daha ki uyandığınızda daha hafif olun. ve daha güzel bir dünyaya uyanın.
Hasan şaş gibiyim.

görsel
Çocuk sahibi olanlar anlar beni.
görsel
çok güzeldir.
Zorunluluk ya da keyfidir. Kişiye göre değişen bu durum benim için zorunluluk malesef, çünkü pazar günleri de çalışıyorum. Şahaneyim!
1 saattir yatakta dönüyorum birazdan da işe gideceğim.
Hiç yaşamadım merak ediyorum. Bu arada yeni uyuyorum..
bugün yaptığımdır. cumartesi gününün tamamını ilim irfan yolunda kursta geçirmiş biri olarak sabahın 7.30'undan beri ayaktaydım. eve döndüğümde kendimi bayılacak kadar uykusuz hissediyordum. saat 19.00'dan gece 2.00'a kadar uyumuşum sözlük. hiç uykum yok. saat 3.30'da yatağa uzanıp saatlerce kitap okudum bana mısın demedi. ben de saat sabah 6.00'da güneşi selamladım.
yıllardır okula , işe sabah kalkarım. artık beyin nasıl alışmış ise tatil günü bile bu saatte kalkıyorum
görsel
yasamayı sevmektir. ben sevmem :D
her pazarın sabahı farklıdır.
Genellikle ailesi için kalkan kişidir. Çünkü aile ile kahvaltı yapmak çok güzeldir.
nedeni;

(bkz: köpek)

dün kamp attık**. üşengeçliğimden ötürü çadır kurmadım, arabada koltuğu yatırdım ve öyle yattım. tulumu da üstüme battaniye gibi örttüm. rüzgarın uğultusuyla mışıl mışıl uyurken bir anda "patttt" diye bir ses geldi. panikle sıçradım yerimden. bir baktım, deli oğlan camın ardından şaşkın şaşkın bana bakıyor, viykk viykk diyor. saate baktım 05:12.. sinirlendim.. kapıyı açtım ve dedim ki; "get the fuck out of here!!!"

sonra, yine uyumaya çalıştım. uyuyamadım.. çıktım dışarı yürüyüş yaptım, ateş için odun topladım. vakit ilerledi, ateş yandı. kuruldum sandalyeme. bir elimde su, bir elimde sigara, yanımda göle girdiği için ıslanmış bir vaziyette oturan ve at boku gibi kokan ares, rüzgarın etkisiyle yüzüme vuran duman, diğer çadırların içinden gelen öğürmeli horlama sesleri ve kafamda "yapacağın işi sikeyim ares" düşüncesi...

saat 06:50..
Lanettir, uyumak istiyorum amk.
Tek tatil gününü uyuyarak geçirmemektir. Cumartesi akşam erken yatıp pazar günü umarsızca harcanmalıdır.
Çocukluğumda yapmaktan büyük zevk aldığım eylemdi. Çünkü sabah 7-8 civarı kanal d'de bugs bunny vardı. Bugün de erken kalktım ama allahın cezası bi sınav için.
milletin kınasında görev almak için iş yerine gidiyorum.
kahve ve sigarayla güne başlamak istediğim pazar sabahı erken kalkmak ama yapamamaktır.
huzursuzum huysuzum ve pazar sabahı erken kalkıp yol almayı da planlamıyorum.
Bu seferlik tanımım; çok lanet bir şeydir.
rutin olandır her gün olduğu gibi
asıl ben geç kalkarsam bi sıkıntı var demektir.
lanet olsun yine dikildik ayağa sabahın 7 sinde. :(
Deli dürtmüş gibi, bakteriler bile uyurken, gözlerin fel fecir okuyarak zınkkk diye açılmasıdır.
Ev ahalisi derin uykuda.
Parmak uçlarımda yürüyerek hareket ediyorum.
Okuduğum Kitap, misafir kişisinin odasında.
Karnım acıktı.
Bi kahve içeyim dedim, kahve bitmiş, evet bitmiş, bitmiş iyi mi?

Eyyy yumurtaya can veren!
Beni niye uyandırdın ki sabah sabah, yanı misyonum ne, ne istiyorsun, ben anlamiyore....
Cumartesi gecesi erken uyuduğunuzu gösteren durum. Alışmışız sabah kalkmaya, erken kalktık tabi.
Erken kalkıyorsun uydun sanıyorlar...
Uyunmadığı için bu pazar olmayan eylem.
güncel Önemli Başlıklar