bugün

vucut dinç ise fazla uyku baş ağrısı yapacaktır. ayrıca sorunsal ne mk.

basmışım amino asidi taş gibiyim
Hiç uyuyamamaktan iyi olan durumdur.
Sıradan çinko piller için sıkıntı olabilir fakat nick surnick'in pilleri iki gün aktif tutabilir.
Bir an kendini işe,okula gidecek sanırsın bir tereddüt geçirirsin.ama hiçbir hareketlilik olmadığını görünce pazar olduğunu hatırlar ve rahatlarsın.
bide hiç uyumama sorunsalı var ki, bu sorunsal içinde sorunsaldır.
Erken uyanıp koca bir günü dolu dolu yaşamak 2 de uyanıp günü berbat etmekten efdaldir.
Sorundan ziyade güzelim ilkbaharın pazarını uyuyarak heba etmek istemeyen kişi eylemi olarak da düşünülebilir.
pencereyi açıp mis gibi kokuyu; güneşle beraber içeriye almaktır. *
Tüm gün gezdim ve Çok yorgundum, saat 2de erkenden uyumuşum,

Her zamanki gibi 6-6:30 gibi uyandım.

Çok mutluyum.

Bu bir alışkanlık olduğu gibi, uykunun fıtri ihtiyaç olan 3-5 saatten fazlasının ömrünüzü nafile tüketmekten başka hiçbir faydası olmadığının bilincinde olma halidir.

Lütfen uykuyu azaltın ve güneşin doğmasından önce uyanın. (En azından fazla yükselmeden uyanın.)
kpss sürecinde olmaktır, çalışmasam da vicdan yapıp kalkıyorum.
Lanet etmektir. Bu sorunsalin yanin da aksama kadar ayakta calismak zorundaysaniz daha da kotudur.
bu sabahı da pas geçmediğimiz sorunsaldır. saat 6 olmadan ayağa dikeldik gene eheheheheh.
berbattır. yine sabahın Bilmem kaçında kalktım. yeter.
Belkide ameliyatlısınızdır. Ağrınız vardır. ilaç saatiniz gelmiştir. Hatta bugünün pazar olduğunun farkında değilsinizdir bile...
Olamaz mı? Olur...
Belki de sizi yiyip bitiren düşüncelerden dolayı, hiç uyumamışsanızdır.
Salladığım sorunsaldır...uyusun da büyüsün ninni.
Utanmadan bu saate erken diyor.
ben dün gece kaçta uyudum hep belim melim tutulmuş ya.

https://im5.ezgif.com/tmp/ezgif-5-4ca8c62b03.gif

ben hep erken kalkarım, 15 yıllık bir alışkanlık çümküsü.
(bkz: pazar günü bile çalışan ezik)

Ben.
Çünkü refakatçiliq.