bugün

"vanity is definitely my favourite sin!" * *
Durduk yerde başımı belaya sokan insandır. Evimde sessiz sedasız otururken "olm yazsana sözlüğe" dürtmüştür. Sözlüğe bela olmama araçtır.
ejderha alacaklara tavsiyeler konusunda başvurulacak birinci kişi ama bedava konuşmaz.
ormanda her karşılaştığımda kaçmaya çalışıp kaçamamamla sonuçlanan maceralara yelken açtırtan, melek demeye bin şahit isteyen pastafarian dindarı yazar. son seferinde beni öyle bir benzetti ki hala maymunlar bakıyor bana.
Kendisinin kanatları makarnadan bu yüzden benim kırmızı kanatlarımı kıskanmaktadır.

Bir peygamber bulup ona aktarsa; taşısa göksel bilgeliği, parça parça...
"normalement, je m'en fiche royalement" diyerek ölümlüler arasında dolaşmaya devam etmektedir.
makarna yazarı.
(#19137845) aslında gayet anlaşılır yazmış yazardır. insanları modellere ayırma absürdlüğü bir yana bir de bunu cinsiyetleri üzerinde yapmak, bundan espri üretme gayreti içinde olmak, sözlük er kişilerinin sempatisini kazanma tasası acınası komik oluyor maalesef.
(#19137845) ne dediğini anlayabilen varsa bana da anlatsın nolur.
Yazmak yerine okumayı tercih eden yazar.
dinimize yeni bir soluk getirmiş önerme ile isimlenmiş yazardır. hoş gelmiş. makarnanın ketçabı üzerinde olsun.
yüce fsm'ye(cc) şirk koşmuştur.

uçan spagetti canavarının kutsal kitabı'nın hangi delifişeğinde melek geçiyor bir söylesin bakalım, ama bunlar bu kafirler makarnayı değil de köfteyi yiyenler bizim yüce dinimizi köreltmeye çalışıyorlar.
ülkücü olmasına ülkücüdür * de, başka bir milletin ülkücüsüdür. türk değildir. * makedonsko devojce!
öbür dünyada yanacaklar listesine ilk sıradan giriş yapmış yazar.
aynı dine mensup olduğum yazar. fsm uzvunu sana değdirmesi dileğiyle. RAmen.
bu meleklerden bazıları şekildeki gibidir;

görsel
yedinci nesil yazar olmuş bu. kendi kendini tebrik ediyor, johnny bravo!
yalnızca church of the flying spaghetti monster imanlılarına görünen bir tür melek.