bugün

çift kulvarda koşandır.
Ayıp eden türbanlıdır.
Öpüşen türban değildir. kızda problem var. işin özü erkekte de problem var. Sadece fişlenen kızlar oluyor bu ayıpsa eğer sadece kıza ayıp değildir, erkekler içinde geçerli bir durum.
Kocası olur öper. Türkiyemizde bu artık küçük ayıplardan olsa gerek. Bide neredeyse haya yerleri görünecek kadar mini giyinen hanım efendilere bakmalı. Almanyada olan türkler daha edepli daha dinine düşkün. Ve burada malesef 5 vakit ezan okunmuyor, haydı namaza denilmemesine rağmen.
Kadıköy sahilde kayalıklarda bolca olan türbanlıdır.
Avm de opusurler artik geziciler laf soyleyipte parka bahceye girmezler herhal.
önce insan sonra kadındır. öpüşmenin neresi anormaldir?

(bkz: parka bahçeye işeyen eril)
Gizli gizli ahlaksız yapar. Edep yahu!
kaçak işler peşinde koşar. yazık. evet.
Şaşırtmayandır. Evet.
bahçe kesmezse arada parka gidip iş pişiren türbanlıdır.
Hayatı sorgulatır. Evet.
Henüz kayalıkları keşfetmemiştir.
(bkz: haram lokma)
öpüşmenin ötesini görmek isteyenler gülhane'ye gitmeli. eteğini dizlerine kadar toplayıp icraat yaptırırken gördüm.
son dönemlerde oldukça fazlalaşmıştır. evet.
bugün karşılaştığım manzara.
yaptıkları şey umrumda değil başlıkta türbanlı diye ayırmış ama o bile umrumda değil,topluma açık yerlerde kimse sizin birbirinizi tatmin etme şeklinizi görmek zorunda değil.
tatmin etme şekli değil, sevgi gösterisidir.

sevgisiz kalmış bünyeler iyi ki ülkelerinden çıkıp avrupaya gelmiyor. yoksa sağda solda öpüşen sarılan gençleri gördükçe sinirden kendilerini silkerler.

sığ dünya görüşünüzü değiştirip insanları ayrıştırmadan, sevgiyi öcü gibi göstermekten ne zaman vazgeçerseniz ülke o zaman düzlüğe çıkar.
daha net ifadeyle " parkta yiyişen türbanlılar " dır.
evet sevgisizlikten ölüyoruz ayrıca onların birbirine yaptıkları sevgi gösterisini de görmek istemiyorum,
bu sığlık ise kendi derinliğinizde boğulabilirsiniz.
benim yaşam alanımı kimse kısıtlayamaz.
aslında bir gerçeği ortaya çıkaran türbanlıdır.

siz insanları örtülerin altına saklayın, yasaklar koyun, ne yaparsanız yapın insan denen şey dürtülerini kontrol edemiyor ve sevişiyor.
size öpüşmeyin demiyorum ama adabı vardır öpüşmeninde.
Şerefsiz, namussuzluk, iffetsizliktir. Gidin evde ne yaparsanız yapın be.
nickinde feminist yazan birisinin bu denli tepki vermesi " acaba trol mü? " diye düşündürüyor beni.

yoksa bu kadar çelişki normal karakterli birisi için çok fazla. gerçi travmatik bir çocukluk dönemine de sahip olabilir. yargılamamak lazım.

fakat yaşam alanı durumu biraz daha farklı.

park sana ait yaşam alanı değil, toplumun ortak kullanım alanıdır ve herkesin eşit hakkı vardır. senin yaşam alanın evin, odan veya sana ait özel olan neresi ise orasıdır.

senin evine gelip sevişiyorlarsa zaten polisi ararsın ve gerekeni yaparlar.

biraz daha düşünceli ve anlayışlı olmak herkes için işidir sevgili feminist dostum.

savunduğunuz ideolojiyi sadece etiket olarak kullanmayıp, biraz araştırmanız dünyadaki herkes için çok daha yararlıdır.

t: normal insandır.