bugün

açıkça görünen durum. hangi başlığa baksam aynı isim. şuan farkettim ki meseleyi bayağı ilerletmiş kardeşimiz. helal olsun diyorum.
sözlüğün doğru yönetilmesi için gereken hamledir. az kaldı. evet. *
nickindeki ismi ile soyadı zannedilen yazar, tipini bilsek facebook ta bulurduk.
bay evet. evet.
nickinden bayan zannettiğim yazar.
(bkz: uludağ sözlük e donuz butonu eklenmesi/#20659241)

donuz butonunu ilk duyuran yazar. dedim dedim inanmadınız ne oldu lan? evet.
takip edilesi yazar. evet *
aşağılık kompleksi mevcut olan yazarımsı.
bi gidemedi hımmınaa yazarı.

(#21057870) numaralı entry sinde az kaldığını belirten ama gidemeyen yazar.

oysa ben ona bu entry'im ile veda etmiştim :( (#21058007)
benden kurtulmak istiyosa donuz butonu kullanması gereken yazar. ayrıca ne kadar zoruna gittiyse nick altıma teşrif etmiş. ayyy kıyamam, senle uğraşmaktan zevk alıyorum ben. siklenmeyen yazarım evet burada da belirtmiştim zaten ;)

(bkz: buraporaitirazimvar/#21041655)
(#21134918) <- devamı.

--spoiler--
akparti: gezi parkı kapalı kalsın mı?
oytunkaran: evet.
akparti: tecavüz edilenler doğursunlar biz bakarız dimi oytun?
akparti: oytun çk ttlıyz dimi zaaaaa XD
--spoiler--
(#21156267)kendisine ne demek istediğimi bu entryi okuyarak anlaması gereken yazar. evet.
insanlıktan çıkmış. yani karması. evet.
nickini oyunkurtaran olarak değiştirip sözlük yazarlarını göz kontrolü günlerine götürecek olan yazar. yeter len adam gibi okumayı öğrenin. evet.
Sözlüğe renk katıyor, onsuz bir ulu sözlük tahayyül dahi edemiyorum.

Şaka lan şaka gayet de ediyorum. Ama troll diyenlere takmasın bence millet işine gelmeyene troll diyor. Özellikle futbol yazılarını takipteyim.
donuz butonu sayesinde artık göz zevkimi taciz etmeyecektir.

i love donutz.
bugün nick altına teşrif etmeyi unuttuğum yazar. uğraşmayacağım sanma şapşik. korkma yani ben buralardayım. evet.
güldüren kampanyadır. adam sözlüğün gold üyesidir resmen. uyumuyor sanırım cidden.

iyi yazıyor ama severiz kendisini.
desteklediğim kampanyadır. Unisom'umdan vereyim kardeşime. yan etkileri var ama idare et panpa.
sözlüğün premium üyesi olan oytun un bot olması durumu, adam yemiyor, içmiyor, uyumuyor, yiyişmiyor yazıyor yazıyor yazıyor, durduramıyoruz efenim ( mına koyyim ).
gerek olmayan kampanya. günde 4 saat neyinize yetmiyor. evet.
musluk suyuna anti depresan da karıştırılabilir amk bişiy yapılsın da.
Abi 18 saatini burda geçiriyosun git bi hava al ya dedirten ve desteklenen kampanya.
(bkz: zall ın oytunkaran a verdiği maaş)

her karşılıklıdır. evet. *
bu yazar(!)ın türkçesine 10 üzerinden -8 veriyorum. neye dayanarak veriyon bu notu demeyin adam günde 100'den fazla entry giriyor ve yarısından fazlası anlatım bozukluğu ve imla hatasından geçilmiyor.