bugün

https://m.uludagsozluk.com/e/38663979/

Güldürdü. 1 hafta yazmamak, trolllüğün şerefi falan filan..hakikaten de komik adamsın sen lan. Troll olduğunu kabul ettin yani.

Haaaaaq ben değilim mesela. Yazdıklarımın sonuna kadar arkasındayım.

Troll e gelince. Bu işin sınırı olmaz. Evet.
“ naber la Fenerbahçe fanatiği troll köfte ? “ demek istediğim yazar.

(bkz: oytonkoron)

Not: gelsin bakalım Fenerbahçe seri eksileme çetesi ! Korkmuyorum eksilerinizden.
Haydaa. Buyrun bir de burdan yakın.
Beyefendimiz trollerden, sözlüğün geldiği halden şikayetçi. Vah vah, diğer troller kendisini tahtından edecek diye korktu zaar.

Öyle bir yakınıyor ki haspam, sanki saçma salak entryler girip sonuna evet imzasını ekleyip sözlüğün bu hale gelmesinde kendisinin payı yok.
Yaw he he. 1 hafta değil, 1 yıl girmezsin umarım.
Ben buna gerçekten gülüyorum.

Bizde trollüz ama bir şerefi vardı falan demiş. Gül gül öldüm lan. Troll de sınır olmaz. Bir de kendinin Troll olduğunu söylemiş. Garip.

Ben mesela her yazdığımın sonuna kadar arkasında olan birisiyim. Asla Troll yok bende. Evet.
sevdiğim tatlı trollerden kendisi.

bana kuru fasulye-pilav-soğan-ayran ısmarlayacaktır aynı zamanda. ısmarlamazsa bütün entrylerini eksilerim.
95000 kadar entry girmesine rağmen 200 entry giren benden daha az yarar sağlayan yazarımsı.
korler sagirlar birbirini agirlar hesabi.
daha düzelmedi. ne için döndü acaba, bir arkadaşa mı bakıp çıkacak yoksa?
Zamanında kafa tutanın silik yediği yazar. Oytunla uğraşan şutlanırdı o günleri unutmadık. Yıllardır buradayım farklı isimlerle farklı siliklerle. Zerre umrumda olmadı sözlük açıkçası geyiğime bakarım hiçbirinizle bir sorunum yok daaşşşak yapar geçerim sadece bazılarınıza karşı olumlu hissederim ama bunu pek söylemem. Yarın silinirim başka isimle yine girerim. Neyse yılların insanlara neler yaptığını gördük. Dinamizm hay maşallah vakti zamanında oytuna ters düşen çaylak olurken oytun ablamız da yazmama kararı almıştı ve az önce yazdığını gördüm. Ne oldu acaba küreksözlükte kankileri ve istediği ilgiyi göremedi mi? Ödlek öçin aldi mu? bukowski nin kişiliğinden taviz vermek ve göl kenarıyla ilgili bir sözü vardır. Hindistan güzel bir yerdir. Sikkim 1400 km dir istanbul dan.
kalemi sağlam, edepli, üslup sahibi, hanım hanımcık bir sözlük kızımız.
https://m.uludagsozluk.com/e/38707582/

Sözlükten bir kızla evlenecek galiba. Seni kim ne etsin oytun. Ben karı olsam, dünyada tek erkek sen kalsan, sana vermezdim amk. Evet.
Yazmama kararı aldıydı damlamış hemen.
Dur ben tahmin edeyim;
"sözlüğü on birinci nesillere bırakmam"
Aynen bro hll spr dvm. Eved.
Yok geri dönmüş yok utansınmış. Lan kerkenez o dünya sözlük denen yerde 2014 yılında hesabım vardı ekşide 2010 Uludağ 2011 iTÜ 2011 siz kumda oynarken biz burada yazıyorduk. Kalkmış geri dönmüş bilmem ne. Hahahasiktir evet.
götüne tekme yiyip yiyip yüzsüz gibi geri gelen ergenlere dert olmuş sıradan ama en ön sıradan olan yazar. hahahasiktir evet.
Sözlüğe rest çekip gitme kararı almamış, sözlük düzelene kadar yazmama kararı almış yazardı. O kadar salaksınız ki nasıl bok atmanız gerektiğini dahi bilmiyorsunuz.
güzellik abidesi bir sözlük kızı.
bugün erken uyumuş velettir. evet.
Yetmiş iki dilde evet demeyi öğrenmek için kolları sıvayan adam. Şimdi dünyadaki sozlukler düşünsün bana ne.
tipi;

görsel
Oytunkaran yetkili olsun ben zallın kapısına dayanırım. Yetti gayrı.*
güzel bir sözlük kızı. alan yaşadı.
Mazoşisttir, kendisine eksi verilmesine bayılır.
En fazla eksiye sahip yazar. Nasıl başarmış nasıl yapmış hala bilinmemektedir. ÖSYM sınavında bile full yanlış yapılsa bu kadar olmazdi.
Gezi parkı direnişçilerini dümdüz etmiş yazar.

Açık ve net evet.
(bkz: çöh çöh çöh çöh)