bugün

inandırıcı olmayan şeydir. Askere gitmiştir oytunkaran. Oytunkaran tepki toplamak adına bu tür başlıklar açar. Anlam veremediğim bir şekilde entry sonuna evet yazar. Evet.
hoşçakal uzun adam.
bu ayın sonunda gerçekleşecek olaydır. arkadaşlar vatan borcu bu başka bir şeye benzemiyor. evet.
zamanı gelmiş gerçektir. arkadaşlar bu ayın sonunda askere gidiyorum tam dönemine denk geldi hakkınızı helal edin. evet.
Allah, tsk'ya sabır versin. Darbeden sonra daha büyük bir darbe geliyor. Komutanlardan ricam: cok dovmeyin. Bir işe yaramaz. Doğuştan böyle.
umarım döndüğünde şifreni filan unutursun. evet.
askere gidince 'kız kankanın askerde ziyarete gelmesi' şeklinde bir başlık açacaktır eminim.
içerik bulunamadı.
Cuntacı sanılıp tutuklanır belki bırakın gitsin. Git. Evet.
nedense benim sevdiğim bir yazar. asker yolunu gözleyeceğim merak etme.
gider gitmez orayı da karıştırcı troll herif.

(bkz: cuntacı)
askerden sonra nicki postallara fısıldayan adam olacak yazardir. 3 evetle ugurluyoruz kendisini. evet. evet. evet.
Vakti gelmiş çatmış olan durumdur. Vatan borcu ödenmek zorunda. Arkadaşlar kendinize iyi bakın. Evet.
yazarlığım onaylanıp yazmaya başlayalı tam 7 ay olduğu şu günlerde 5. defadır şahit olduğum olaydır. sonunda ihbar edecem oytunu hakkariye gönderticem yeter lan kaçıp kaçıp geri mi geliyor anlamadım..
(bkz: anı defteri olarak sözlük kullanmak/#269969)
oytunkaranın 15 yaşından beri yazdığını açığa çıkaran cümle.
Yaazzzzzzzıııııkkkk!.

Gidemez.

Giderse, ne olacağını bilirsiniz.
(bkz: bana bunlarla gel)
vakti gelen olaydır. arkadaşlar ayrılıklar zordur ama napalım. ben askere gidiyorum hakkınızı helal edin. evet.
Siktirsin gitsin.evet.
tanımam etmem ama hakkım helal olsundur.
siktir git artık kurtulalım senden.
Adam 2 senedir haftada bir askere gidiyor ama bir turlu gidemedi bu herifin bu durumu aklıma kahvede geçen bir muhabbeti getirdi. (bkz: suna bir çay verin de siktirip gitsin)
zamanı gelmiştir. evet.
desteklenmelidir. evet.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar