bugün

ENTRYLERi SiLiNiRSE SÖZLÜK BiLDiĞiN YERÇEKiMSiZ ORTAMDAKi iNSANA DÖNECEKTiR. zaten yakında hakikatten askere alacaklar inzibata haber verdik bugün yarın şafak operasyonu ile evden alırlar direkt sivasa acemi birliğine götürürler.
altına imzamı atarım.
Sözlüğü rahatlatacak kampanyadır. Evet..
Bazılarının umut ettiğidir. Simitleri siz ısmarlayacaksanız neden olmasın bana biraz renk ver hanımefendi. Evet.
(bkz: biz size her şeyi misallerle anlattık).
güldüren bir istektir.

oytunkaranı birak moderatorler zall bile silemez adam sözlüğün sahibi gibi oldu artık.
Benim oyum gitsinden yana.
Oytun zalldır. Zall oytundur. Sonra hepsi oytundur.
Oytun giderse ben de giderim kampanyası.
. . . yazdıkları okunan çok az yazardan birisi.
. . olur canım üstüne tatlı olarak kimi istersin
(bkz: fenerbahçeli oytunkaran ciğerimizdir)
sonuna kadar desteklediğim kampanya. oytunkaran hesabımdan da gelicem birazdan buraya trollemeye. evet.
iyiki bu eleman yaptığı kampanyalar tutmuyor yoksa sözlükte adam kalmazdı amk.

(bkz: kırıcı çıkış)
11. nesle ve galatasaray taraftarlarına karşı gerçekleştirdiği kırıcı çıkıştan ötürü oluşması gereken kampanya. bu sözlükte oytunkaran' ı istemiyoruz.
(bkz: Oytun ile Harun bir Uludağ masalı)
Oytunkaran olmazsa bu sözlüğün tadı tuzu kalmaz. Evet.
97 bin entrysi var intihar eder bence. Yemesin.
Oytun a kalkan eller kırılsın!
Domuz gibi biliyorsunuz donuz tuşunun olduğunu madem beğenmiyorsun donuzla be kardeşim. Ayrıca oytun sözlüğün muhafazakar milliyetçi kalemlerinden yedirmem oytunu.
bence silinmesin abi. yazık o kadar entry girmiş. hepsi bir cümleden ibaret olsa da...
Oytunkaran hacerülesved taşı gibi. Yararıda yok zararıda.
Gel gör ki her gelen yazar enaz bir kere oytun' u öpüyor.
Silinirse yeni gelen nesiller kimi öpecek. Silinmesin. Sürünsün.
zall silinir oytun silinmez.
Oytun’un entryleri sözlüğün %5 ini oluşturuyormuş. Modlardan birini silerler oytun’a yine birşey olmaz.
arnavutt bitti, sıra oytun a geldi. oytun, kurtuluşun yok gibi. arnavutt un başını yiyen halk, seninde başını yiyecek.
desteklenen kampanyadır. hep destek tam destek. evet.