genelde esmer ve kıllıdırlar. *
hayattan soğutur bunlar.
düşünmesi bile çok kötüdür çok. bunların bir yakını, eşi, dostu yok mudur arkadaş ya. evden çıkarken birileri uyarmaz mı? bırak evden çıkmayı, evdeyken uyarmaz mı? nasıl bir pisliktir bu?
tiksinç bir durumdur, hele birde yanınıza yaklaştıysa ve geçecek yeriniz yoksa üzerine kusunulabilesi canlılardır.
erkeklerin yüzde doksanıdır..ayrıca hareket eden insan için normaldir.
işten dönen, duş alma imkanı olmayan erkekler.
doğallıktan yana olan erkeklerdir.
insan ırkından bile soguma sebebi olan erkeklerdir.

otobusteyim. her zaman ayakta gittigim otobuste, sans eseri bos koltuk buluo oturmusum. heyecanli ve mutluyum oturdum diye. gururluyum yer kaptim diye.

mutlu mutlu otururken otobus dolmaya baslar ve koridor tarafinda oturan bendenizin burnuna kokular gelmeye baslar.

kafami kaldirinca; tutamaktan tutunan bir amcanin koltuk alti ile burun buruna gelirim ve o an oturmus olduguma lanet ederim.
bu havada bile terlemeyi başaran iğrenç varlıklardır.

haftada bir gömlek değiştirmeleri haftada bir duş almaları parfüm kullanmamaları muhtemeldir.

pis kokarcalar.
Fakirlerin korkulu rüyasıdır. Araban olsaydı keşke.
Muhtemelen arabada da kokmaktadırlar fakat araba erkeğe ait olduğundan arabada ter kokan erkekler başlığı açılmamıştır.
adam ekmek parası kazanıp geliyordur belki demir çelikte belkide bir fabrikada çalışıyordur sıcak yerde o insanların namusu ve şerefi ile kazandığından dolayı ter kokabilir bence en güzel kokulardır babam gelirken eve hep ter kokardı otobüstede onca kişi kokusundan iğrenirken ben hep severdim .
kürttür.
Genellikle boyumun kısalığından dolayı koltuk altını kafama yapıştırıp, hayattan nefret ettiren insandır.
sıcaklıkların artmasıyla beraber sayıları artış gösteren insanımsılardır.
dün bir kızılay otobüsüne bindim binmez olsaydım.
allahım heriflerin gömlekleri nasıl terlemiş nasıl terlemiş sanırsın 20 km lik uzun koşu yapmış kokarcalar.

iğreniyorum vallahi.
siz istiyor temiz kokmak ben almak size parfüm?
cinsiyetçi başlıklardan sadece biri daha.
erkek ya da kadın diye ayırmak yerine otobüste ter kokan kişiler yazarak cinsiyet karıştırmadan etseniz hakaretinizi?
görsel