canlı bir organizma oldukları için terlemişlerdir. onları da sevelim.
bahar aylarıyla sayısı artmakta olan hemcinslerimiz. tamam hava da sıcak ancak deodarant kültürü de gerekiyor.

örnek: basket şampiyonasına gelen abdli basketçiler twitterlarından tüm dünyaya "turks smell dead donkey"* yazıp rezil ediyorlar bizi.

monkey-donkey çeviri hatası editi: special thanks to berkay3f3
çantadan deodorant çıkartılıp verilesi kişidir..

-abi çok pis kokuyorsun yaa al şu deodorantı, hatta aynı yerde iniyorsak gel de sana yeni bir gömlek alayım..

+......
kısa kollu giyip koltuk, atları sırılsıklam olan kızlardan daha normal insanlardır. erkek doğası gereği yazın terleyince kokabilir. ama bu gerzek kızlar koltuk altının ıslanacağını bilip o gerizekalı tişörtleri neden giyerler anlamak mümkün değil.
iş yerinde deodorant, roll on ve yedek tişört/gömlek bulundurularak çözülebilen hadise.*
giydiği tişörtü terden sırılsıklam olan kızlara ne demeli dedirten açıklama.
derhal otobüsden inmeliler. inmiyolarsa kollarını indirsinler. hiç biryere tutunamadan ayakta gidemiyolarsa rahatla kokacakları taksilere binsinler.
rexona kullanmayı bilmeyen erkeklerdir.
parfümü kafasından aşağı boşaltmış kızlardan çok daha iyi kokarlar.
bir ter kokan yaşlı kadın değildir.
baksan üzerlerinde levis marka pantolonlar olan , sözümona kendine bakan klas giyinen erkek tiplerinin hezeyana uğramış halleridir.
fakir olum bunlar. deodorant alacak paraları olmayan insanımsı topluluk.
evet erkekler kokar tabii ki. kadınların kokma gibi bir ihtimali yoktur. öyle bir şey olabilir mi hiç? hiç terler mi bir kadın? imkansız. pis erkekler ak.
anneler dikkat : bu adamlar kollarını kaldırınca oluşan manzaradan çocuklarımız kötü etkilenebilir *
kadınlar terleyince chanel candy kokar zaten.
(bkz: he tamam)
otobüsten indikten sonra da ter kokan erkeklerdir.
kollarının altı orman gibi olan pislik hemcinslerimdir.
-bihter o kadar anlatmaya çalışıyor ama anlamıyorsunuz abi.
+nerde olum.
-otobüslerin hepsinde tutamaçlarda reklamı var.
+eee ne olmuş?
-!!!
ilginç bir yeteneğe sahip olan erkeklerdir. otobüsün ne farkı var da o koku ortaya çıkıyor acaba?
Böle bir teröre son vermek için aşağıdaki tanışma faslının gerçekleşmesi gerekir.

+ merhaba ben koltuk altı kremi
- höööööööööööö
+şöle beni alıyorsun koltuğunun altına sürüyorsun
- neyöö süreyöm seni koltik altima
+insan vucut kokusunun %80'ini koltuk altı terleme oluşturur o yüzden
- heööö o zaman bende murtaza
+memnun oldum
hele de okulunuz köy yolunda ise kadın erkek farketmez hepsi deli gibi ter kokar.
Ve insan o an herşeyden tiksinir.
derhal oturduğum yerden kalkıp yer verdiğim erkek. O otursun ben ayakta gitmeye razıyım.
parfüm kokusuyla karışmışsa durmadan uzaklaşılacak hemcinslerdir.
ter kokan kadınlar kadar kötü kokan erkeklerdir. esra erol başbakana mektup yazsa da memleket insanına bedava roll on dağıtılsa, bir amme hizmeti olurdu.
daha beteri vardır, (bkz: ter kokusunun üzerine parfüm sıkmak)