bugün

gün geçtikçe yaklaşan zirvedir. heyecan artmaktadır.
(bkz: uu beybi)
önümüzdeki cumartesi günü olandır. heyecanla beklenendir. metalci olmasam da katılacağım zirvedir. tek sorunum bineceğim metrobüsü bulmak olacak. *
kulaklıkla dinlenecekse çok amaçsız bir zirve olur dediğim zirvedir, ne anladım o işten?
hoparlöre alındığı taktirde de sorun var.
geçenler de gaza gelen liseli tayfası şarkı açmış telefondan hem dinliyolar hem eşlik ediyolar. ben de arkalardan tek kulaklıkta ıggy pop - the passenger tek kulağımlada bunları dinleyerek, hani güzel bir espri yaparlar da bugün ilk defa gülerim umuduyla yolculuk yapıyorum. bir anda soför durdurdu otobüsü ortalara ilerledi, o anki south park sessizliğini görmeniz lazım * söyleyenleri bulup ya susun ya da aşşaa * inin diye bağırdı, ben korktum lan bırak onları. yani, demem o ki iki ucu boklu deynek bu zirve yaramaz.
cumartesi gününü lanetleme olasılığı olan zirvedir. güzergah konusu da netlik kazansa daha bir güzel olacak.
89i,98i ve 97 hatlarından birinde yapılması ses getirecek zirve.
32a hattında yapılması şükela olacaktır.
zirvenin gerçekleşmesine iki gün kalmasına rağmen organizatörünün kayıp olduğu zirvedir. metrobüs hattında yapılması en uygunu olur. zincirlikuyudan binilir, avcılara* kadar gidilir, sonra ordan geri dönüş yapılır. kim bilir belki de bazı yazarlar iyice kaynaşıp mecidiyeköy metro vasıtasıyla taksime içmeye geçerler. olamaz mı? olabilir.