Bugün başıma gelen talihsiz olaydır.

Mersin'de yaşıyorum bayram olduğu için otobüs ücretsizdi Kürtlerde sürü ve kabile halinde biniyorlar otobüse bedava olduğu için.

Neyse yanımda kız arkadaşım vardı esmer kekolar sürekli birbiri ile tehditvari ağızla ve küfürle konuşuyordu Ben de güzel bir dille uyardım otobüste bayanlar oldunu ve küfür etmemeleri gerektiğini söyledim. Dövmeli Uzunboylu esmer keko'nun biri hayırdır dayı sen ne diyorsun rahatsız olduysan otobüsten in dedi. içimden sabır çekiyorum derken kısık sesle piçe bak yanında kız var artistlik yapıyor dedi işte o an benim şarteller attı. Anasını avradını bilmem ne yaptım ne oğlu diyerek bir daldım buna otobüs birbirine girdi karı gibi ağlayarak cebinden bıçak çıkardı birde millet elimden zor aldı durakta indirdiler diğer kürtlere baktım çıt yok hiçbirinden sezsiz bir şekilde yolculaga devam ettik.
kalabalık olduğu için Ya da üstünde emanet olduğu için erkek oluyorlar. Genelleme yapmak doğru değil ama çok büyük bir kısmı böyle.
Yemin ediyorum belime 14'lüyü koyup istanbul'da trafiğe çıksam. 8 9 tane Kürt 15 20 tane Arap vururum.

Ortalık denyo, it kopuk dolu. Anası avradı s*kilecek çok pezevenk var ülkemizde.
Geçen yine kürt dövüyordum ,klavyem tutukluk yaptı.