bugün

avrupa birliğinden çıkmak için referandum yapan ingiltere ile bizim cumhurbaşkanımızın ne alakası var.

bunu bana mantık çerçevesi içinde biri açıklayabilir mi?
okulda çocuklara tırtıl dağıttılar bu sene sonu. beş adet kelebek adayı tırtılımız var. acayip yaratıklar ama, ne kadar dut yaprağı koyarsan koy, bitiyor. kozadan çıkarken 500 civarı yumurta bırakıyorlarmış.
aslinda anlasam bu ipek böcekçiligi işinden, acaip para kaldiririm da, cahiliz işte.

ingiltereye fahişe olan padişahları gör(e)meyen, yenilgilere kılıf arayan andavalların yeni herzesi. sizlerin ilahlaştırdığınız her dinci, muhakkak birilerinin kucağına oturmuştur tarihte. "dik dur eğilme" demenizin bilinçaltınızdaki sebebi de budur zaten. dik durmayı becerememeleri.
tamam da beni neden eksiliyorsunuz? geri zekalı mısınız? ben britanya'nın çökmüş ab'den kendini kurtardığını düşünüyorum. beni eksilediğiniz zaman türkiye sorunlarından kurtuluyormuş, kesin bilgi. amına koyduğumun moronları.
at martinide bre hasan dağlar inlesin.
Birleşik krallık dağılmış da haberimiz yokmuş...

iskoçya 2014 te yaptı referandum ve kalalım kararı çıktı. Kuzey irlanda zaten yıllardır ayrılmak istiyor ama coğrafi olarak bu pek mümkün değil onlar açısından yani tam bir ayrılık söz konusu olamaz.

Neticede siz bakmayın bunların ab den ayrılık için fikir ayrılığına düştüğüne mesele birleşik krallığın bütünlüğü olduğunda ab de kalalım diyenlerin çoğu ada birliğine evet diyecektir.

Çok gaza gelmeyin yani. Hani bunu çomarlar yer de bilenlere zor bu reis ada birliğini dağıttı masalı.
yav he he.
(bkz: ab bizi almadı diye dağılıyor sanan mal)
(bkz: don t feed the troll)
Yok artık güldürmeyin kardeşim. Ahahahaha.
yanlış önerme, avrupa birliği dağılıyor olabilir. Britanya muhtemelen daha iyi bir konuma bile gelebilir.
bırakın yazsınlar bunlar olmasa kime götümüzle güleceğiz?
bu ülkede 5 milyon insan yaşamıyor 80 milyon insan yaşıyor ve milletin ortalama refah düzeyi hiçte iyi değil. önce kendi içinde tam istihdamı sağlarsın sonra gücün yeterse dışarı el atarsın. türkiye sorunların içerisinde yüzüyor, dış borç almış başını gitmiş.
*kürt sorunu
hdp, pkk, ypg vs.
*arap sorunu
mülteciler, ışid
*rusya sorunu
turizm, ihracat
*yunan sorunu
egedeki adaların işgali, kıbrısın birleşme riski
*yüksek dış borç
başlı başına büyük bir sorun sürekli inşaat ile döndürülen ekonominin sektörün maksimum seviyeye ulaşması ile krizin patlaması bir olacaktır.
*ermeni sorunu
yaşasın kral tayyip, siktirin gidin amk göt kılları.
işte bu yüzden rte !